Dodatek PrestaShop do przekształcenia Twojego sklepu w genialny rynek – część 2

A PrestaShop Plugin for converting your store into a brilliant Marketplace | knowband

Rynki są postrzegane jako nowe medium możliwości biznesowych, ponieważ mogą poprawić sprzedaż i współczynniki konwersji w każdym sklepie internetowym. Służą jako zewnętrzny kanał sprzedaży, który daje handlowcom szansę na sprzedaż swoich produktów lub przedmiotów, jeśli po raz pierwszy nie mogą wpłynąć na klientów w swoim sklepie internetowym. Te rynki internetowe są postrzegane jako główna ulga dla różnych małych i średnich sklepów eCommerce, które nie mają znacznie silniejszej bazy klientów i widoczności w świecie online. Wszystko zmieni się wcześniej, wraz z pojawieniem się tego Moduł PrestaShop Marketplace który może dać szansę każdemu i każdemuSklep PrestaShop zmienić się w pełnoprawny sklep rynkowy, aby osiągać pożądane zyski biznesowe. W tym miejscu badamy niesamowite funkcje tego modułu PrestaShop Marketplace który jest błogosławieństwem w przebraniu dla dużej społeczności sprzedawców rozsianych po całym świecie.

1. Ułatwia łatwą rejestrację społeczności sprzedawców

Wspaniałym USP tego doskonałego rynku eCommerce jest jego łatwa rejestracja dla społeczności sprzedawców. Sprzedawcy mogą teraz bezproblemowo rejestrować się z poziomu samego interfejsu użytkownika, wybierając opcję „Zarejestruj się jako sprzedawca” w formularzu rejestracyjnym.

rejestracja-sprzedawcy-PrestaShop-Marketplace

2. Łatwe zarządzanie kontem

Dzięki temuModuł PrestaShop MarketplaceSprzedawcy mogą bez wysiłku zarządzać całą aktywnością na koncie tylko z poziomu interfejsu użytkownika, bez konieczności logowania się z poziomu zaplecza. Mogą bez problemu zarządzać swoim profilem konta i szczegółami produktu.

Zarządzanie kontem

3. Oferuje dane analityczne do szybkiego podejmowania decyzji

Śledzenie zachowań klientów i przy kasach w witrynie jest krytycznym zadaniem, ponieważ wpływa na decyzje zakupowe, zaangażowanie klientów, konwersje i sprzedaż produktów. Ten moduł PrestaShop Marketplace pomaga wśledzenie informacji o sprzedaży w postaci statystyk średnich przychodów na zamówienie, sprzedanych przedmiotów, zarobków sprzedających za zamówienia i innych tego typu danych w postaci wykresów i innych danych analitycznych.

śledzenie zarobków

4. Zapewnia łatwą możliwość dostosowywania

Sprzedawcy mogą teraz szybko dodawać baner, logo sklepu, niestandardowy kod HTML, dodatkową specjalną cenę, włączanie / wyłączanie produktu, aktualizacja ilości produktu, i inne tego typu elementy na koncie sprzedawcy bez żadnych kłopotów. Dzięki tej genialnej funkcji wprowadzanie zmian na koncie sprzedawcy stało się prawdziwym doświadczeniem dla wielu właścicieli sklepów na całym świecie.

5. Pomaga w wyświetlaniu szczegółowych raportów posiadaczom kont sprzedawcy

Ten moduł PrestaShop Marketplace zapewnia szczegółowy charakter raportów w postaci przychodów, przychodów z zamówienia, sprzedanych przedmiotów, interaktywnych raportów transakcji sprzedawcy i innych podobnych informacji. W ten sposób każdemu sklepowi PrestaShop jest znacznie łatwiej osiągnąć zamierzone cele i aspiracje biznesowe.

6. Zarządzanie wypłatami

Sprzedający będą zabiegać o wypłatę pozostałej kwoty. Sprzedawca może określić kwotę i cel wypłaty, a także wybrać jedną z trzech dostępnych metod płatności.

żądanie-wypłaty-prestashop-marketplace-addon-part-2

Administrator zatwierdzi żądania wypłaty jednym kliknięciem przycisku. W celu zainicjowania żądania wypłaty od sprzedawców, moduł PrestaShop Marketplace zapewnia przelew bankowy, płatność czekiem i opcje PayPal. Moduł PrestaShop Marketplace jest kompatybilny z Aplikacja mobilna Marketplace i możesz zbudować swoją aplikację za pomocą kilku kliknięć. To jest Zgodność z GDPR obsługuje wiele języków i waluty.

Dodatek PrestaShop Marketplace zgodny z RODO

PrestaShop Marketplace Gold Plan

prestashop-marketplace-gold-plan

Plan Złoty to pakiet kilku modułów rynku, który obsługuje dodatek PrestaShop Marketplace i dodaje do niego kilka dodatkowych funkcji. Wraz z modułami Prestashop Marketplace wielu dostawców, następujące moduły są zawarte w Plan Marketplace Gold.

PrestaShop Dodatek do importu / eksportu CSV z Marketplace

PrestaShop® Marketplace Klienci-sprzedawcy Dodatek do systemu zgłoszeń

PrestaShop Marketplace Dodatek do ostrzeżenia o niskim stanie zapasów

PrestaShop Marketplace Deal Manager Addon

Dodatek do faktury sprzedawcy PrestaShop Marketplace

PrestaShop Marketplace Sellers-Admin Ticket System Addon

Plan Prestashop Marketplace Gold umożliwia właścicielowi sklepu rozszerzenie swojej firmy.

Wnioski:

Nadszedł czas, aby zbadać potencjał biznesowy Twojego sklepu PrestaShop za pomocą bogatego w funkcje rynku eCommerce, który może zapewnić równe szanse zarówno dla społeczności sprzedających, jak i kupujących. Musisz zainstalować ten wyjątkowy moduł PrestaShop Marketplace – dla swojego sklepu internetowego, który może przekształcić go w niezwykły rynek online, aby zwiększyć swoje szanse na rozwój firmy, współczynniki konwersji i sprzedaż produktów. Jeśli przegapiłeś przeczytanie poprzedniego artykułu, PrestaShop Marketplace Addon Part-1, kliknij tutaj i odkryj więcej …

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *