Jakie ustawienia znajdują się w zakładce Konfiguracja Menedżera kart podarunkowych Prestashop?

what-settings-are-there-in-the-configuration-tab-of-prestashop-gift-card-manager

Obecnie. może być gorączkowo, aby ludzie wybierali prezenty dla swoich przyjaciół i rodziny. To, co mogliby docenić i co podarują innym ludziom po wykończeniu, jest czymś, co irytuje dostawcę. W związku z tym zaczęli dawać karty podarunkowe zamiast prawdziwych prezentów. Wtedy na obrazie pojawiają się e-karty podarunkowe.

Co to jest cyfrowa karta podarunkowa lub e-karta podarunkowa?

Skomputeryzowana karta to elektroniczna karta podarunkowa, która zawiera niezwykły kod, z którego można skorzystać w sklepie internetowym (w którym znajduje się karta podarunkowa), aby kupić coś tak poważanego, jak karta podarunkowa.

Na przykład, jeśli jest to karta podarunkowa Amazon o wartości 1000 rupii, dostawca może podarować ją dowolnej osobie, która prześle kod e-mailem beneficjentowi. W związku z tym beneficjent może dodać wynik o podobnej wartości (100 USD) do ciężarówki i wprowadzić kod na stronie kasy, aby kupić przedmiot.

Jakie ustawienia znajdują się w zakładce Konfiguracja Menedżera kart podarunkowych Prestashop?

Menedżer kart podarunkowych Prestashop firmy Knowband to wspaniałe narzędzie dla Twojej firmy eCommerce. W rzeczywistości istnieje kilka ustawień, w których możesz skonfigurować wtyczkę bez żadnych kłopotów. W tym blogu przyjrzymy się różnym ustawieniom w zakładce Konfiguruj w Prestashop wyślij dodatek do karty podarunkowej.

Prezentacja przednia Prestashop Gift Card Manager według knowband

Skonfiguruj ustawienia zakładki Menedżera kart podarunkowych Prestashop

 • Włącz moduł

Główną funkcjonalnością jest włączanie lub wyłączanie całego istnienia dodatku do karty podarunkowej Prestashop na froncie strony.

 • Kompatybilność z Prestashop RODO

Po włączeniu tej funkcji wyeksportuje i usunie dane użytkownika na żądanie modułu PrestaShop GDPR.

 • Włącz łącze nagłówka

Dzięki tej funkcjonalności administrator może włączyć funkcję modułu w nagłówku strony.

zakładka konfiguracji Menedżera kart podarunkowych Prestashop według knowband

Dzięki tej funkcjonalności administrator może włączyć funkcję modułu na lewym pasku bocznym strony.

Dzięki tej funkcjonalności administrator może włączyć funkcję modułu w stopce serwisu.

Uwaga: nasz moduł dodaje łącze do karty podarunkowej w stopce, jeśli stopka zawiera hak displayMyAccountBlock. Ponadto, jeśli edytor motywów jest obecny w sklepie, administrator może dodać link do karty podarunkowej w stopce za pomocą edytora motywów.

 • Włącz połączenie z moim kontem

Dzięki tej funkcjonalności administrator może włączyć funkcję modułu na stronie Moje konto w serwisie.

 • Włącz przesyłanie niestandardowych kart podarunkowych

Czy chcesz umożliwić swoim klientom tworzenie niestandardowych kart podarunkowych? Możesz pozwolić im na korzystanie z tej funkcjonalności.

 • Prefiks karty podarunkowej

Ta opcja umożliwia właścicielowi sklepu wprowadzenie prefiksu kodu bonu upominkowego za pośrednictwem modułu.

 • Kod karty podarunkowej Status zamówienia

To ustawienie modułu kart podarunkowych Prestashop pozwala administratorowi zaktualizować status zamówienia, gdy karta podarunkowa zostanie oznaczona jako dostarczona i zostanie wygenerowany kod karty podarunkowej.

 • Minimalna przerwa w dostawie karty podarunkowej

W tej zakładce modułu bonu podarunkowego Prestashop administrator może ustawić przerwę w dostawie. Ponadto między złożeniem zamówienia a dostarczeniem karty podarunkowej.

 • Ustawienia poczty e-mail

W tym ustawieniu menedżera kart podarunkowych Prestashop administrator może łatwo wybrać język ustawień poczty e-mail. Ponadto opcje obejmują język angielski, francuski, włoski i hiszpański.

Gdy administrator wybierze i zapisze język, dalsze ustawienia zostaną rozwinięte. Oddzielne ustawienia obejmują następujące elementy:

 • Temat wiadomości e-mail odbiorcy

Ten szablon wiadomości e-mail zostanie wysłany do odbiorcy karty podarunkowej. W rzeczywistości zawiera temat wiadomości e-mail.

 • Treść wiadomości e-mail odbiorcy

W tej opcji Menedżera kart podarunkowych Prestashop administrator może dodać treść lub treść wiadomości e-mail dla odbiorcy karty podarunkowej.

 • Temat wiadomości e-mail nadawcy

Ten szablon wiadomości e-mail zostanie wysłany do nadawcy karty podarunkowej. W rzeczywistości zawiera temat wiadomości e-mail.

 • Treść e-maila nadawcy

W tej opcji Dodatek do karty podarunkowej Prestashop, administrator może dodać treść lub treść wiadomości e-mail dla nadawcy karty podarunkowej.

ustawienie pdf w dodatku do karty podarunkowej prestashop knowband

 • Ustawienia PDF

W ramach tego ustawienia modułu kart podarunkowych Prestashop administrator może łatwo wybrać język ustawień PDF. Ponadto opcje obejmują język angielski, francuski, włoski i hiszpański.

Gdy administrator wybierze i zapisze język, dalsze ustawienia zostaną rozwinięte. Oddzielne ustawienia obejmują następujące elementy:

 • Prefiks PDF karty podarunkowej

W tej opcji administrator powinien wprowadzić prefiks pliku PDF. Co więcej, wygeneruje to karty podarunkowe.

 • Zawartość PDF w formacie HTML

UWAGA: słowa kluczowe, takie jak {{sample}}, zostaną zastąpione treścią dynamiczną w momencie wykonania. Proszę nie usuwać tego typu słów. W przeciwnym razie nie zostaną wyświetlone prawidłowe informacje. Możesz zmienić tylko pozycję tych słów kluczowych w kodzie HTML.

 • Ustawienie CRON

Moduł kart podarunkowych Prestashop od knowband

W ramach tego ustawienia dodatku do karty podarunkowej Prestashop send dostępne są następujące opcje:

 • Włącz funkcję CRON

Dzięki temu ustawieniu administrator może włączyć lub wyłączyć funkcjonalność crona. Co więcej, automatycznie wysyłaj karty podarunkowe.

 • Wykonanie Crona

Dzięki temu ustawieniu właściciel sklepu może automatycznie uruchomić CRON lub ustawić go na Store Visit.

Uwaga: Wizyta w sklepie (funkcja Cron zostanie uruchomiona, gdy ktoś odwiedzi Twoją witrynę raz dziennie) lub Automatycznie (funkcja Cron zostanie uruchomiona za pośrednictwem Crontab).

Na końcu

Tak wyglądają główne ustawienia Menedżera kart podarunkowych Prestashop. Ponadto istnieją inne ustawienia, takie jak Szablony kart podarunkowych, Zamówienia kart podarunkowych i Produkty z kart podarunkowych. Czy chciałbyś zainwestować we wtyczkę Prestashop przez Knowband? W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem support@knowband.com.

Sprawdź wideo tutaj:

 

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *