Jak ułatwić proces rejestracji? Klienci eCommerce?

How To Make The Sign Up Process Easier Of Ecommerce Customers?

Internet okazał się potężnym narzędziem dla sprzedawców internetowych. Okazało się, że jest to jedno z najlepszych sposobów promowania produktów. Ponadto ignorowanie wpływu mediów społecznościowych może skutkować utratą klientów, zmniejszeniem ruchu w sieci i niskim współczynnikiem konwersji. Sprzedawca chce, aby strona była towarzyska w celu zwiększenia zaangażowania użytkowników i wykorzystuje różne funkcje, aby to zrobić. Jednym z nich jest użycie logowania społecznościowego. Logowanie w mediach społecznościowych umożliwia odwiedzającym dostęp do sklepu internetowego w celu dokonywania zakupów bez rejestracji osobno. Większość osób jest zazwyczaj zalogowanych do preferowanych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy konto Google. Dlatego poszczególne szczegóły są już przechowywane w tych witrynach. Ta opcja logowania społecznościowego może służyć do rejestrowania nowych klientów za pomocą wcześniejszych danych logowania.

Logowanie społecznościowe zwiększa wartość witryny, ograniczając wysiłki użytkowników do rejestracji. Logowanie społecznościowe można skonfigurować i zaprojektować w odpowiedni sposób, aby zapewnić sprzedawcom dostęp w oparciu o pozwolenie do informacji o lokalizacji klienta, jego zainteresowaniach i preferencjach. Pomaga to sprzedawcom zorientować się, co i które produkty spełniają wymagania swoich klientów. W końcu uzyskanie pozytywnego wyniku w sprzedaży produktu, co zwiększa liczbę konwersji i generuje więcej przychodów.

Według ankiety 74% użytkowników uważa, że ​​poprawa jakości obsługi użytkowników prowadzi do poprawy sprzedaży i liczby konwersji. Moduł społecznościowy umożliwia użytkownikom zalogowanie się w wielu sklepach internetowych za pomocą konta Facebook lub Google, z którego większość użytkowników jest już zarejestrowana.

Jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop i chcesz uzyskać funkcję addytywną w swojej witrynie niż Moduł Prestashop Social Login może Ci pomóc. Omówmy niektóre z głównych zalet korzystania z funkcji modułu społecznościowego w celu ulepszenia Twojej witryny.

1.

Łatwy dostęp

Obecny trend mediów społecznościowych przejął większość użytkowników Internetu. Prawie każdy użytkownik internetu jest podłączony do jednej lub drugiej platformy mediów społecznościowych. W tym przypadku zapewnienie użytkownikom opcji rejestracji w sklepie internetowym przy użyciu tych danych jest dość łatwe. Odwiedzający mogą po prostu obejrzeć sklep internetowy za pomocą kilku kliknięć. Moduł społecznościowy Prestashop zapewnia sprzedawcy, że maksymalna liczba odwiedzających może przeglądać sklep, dając większe szanse na konwersję. Ponadto każdy użytkownik Internetu ma dostęp do jednej lub innych platform platformy mediów społecznościowych, takich jak Google, Facebook lub Twitter.

2. ?Reliable

Niezawodny

Podejście do używania modułu społecznościowego Prestashop jest bardziej niezawodne. Uwzględnia czas i wysiłki odwiedzających. Tak więc, odwiedzający mają ochotę dokonać zakupu, nie tracąc zbyt wiele czasu. Moduł społecznościowy Prestashop pomaga sprzedawcy w uzyskaniu lepszego ruchu na stronie. Klienci mogą łatwo dostać się do sklepu internetowego i kupić swój ulubiony produkt. Przez większość czasu klienci uniemożliwiali wypełnianie długich formularzy w celu dotarcia do sklepu internetowego i czasami stało się to denerwujące dla klientów i mogą opuścić sklep bez dokonywania zakupu, co ostatecznie prowadzi do utraty klientów.

3. ?Convenient

wygodna

Ponieważ większość klientów jest zazwyczaj zalogowanych na swoją ulubioną platformę społecznościową. W ten sposób sprzedawca może wykorzystać te same informacje, aby zapewnić odwiedzającym dostęp do sklepu internetowego za pomocą logowania społecznościowego. Jest to znacznie lepsze podejście, a wygoda klienta jest najważniejsza. Klienci nie będą musieli wypełniać długich formularzy, a natychmiastowy dostęp również rozjaśni ich nastrój. Moduł społecznościowy Prestashop sprawi, że będą robić lepsze zakupy, a także pomoże sprzedającym w lepszej sprzedaży. Ostatecznie moduł społecznościowy Prestashop pomaga klientom z wygodą i sprzedawcą przy lepszej sprzedaży. Moduł socjalny Prestashop pomaga zwiększyć liczbę konwersji.

4. Integracja

Integracja poczty e-mail

Jedną z najlepszych funkcji umożliwiających logowanie społecznościowe jest integracja poczty e-mail. Sprzedawca otrzymuje identyfikatory e-mail klientów wraz z danymi opartymi na uprawnieniach. Pomaga sprzedawcy uzyskać informacje o kliencie, takie jak lokalizacja, ostatnie wyszukiwania i zainteresowanie. Sprzedawca może wykorzystać te dane, aby dotrzeć do klientów, którzy dokonają zakupu produktu zgodnie z jego życzeniem. Sprzedawca może również użyć identyfikatora e-mail klienta, aby promować produkty i rabaty. Innymi słowy moduł społecznościowy Prestashop pomaga sprzedawcy w zwiększeniu marketingu docelowego. W związku z tym dzięki sprzedaży tego modułu społecznościowego Prestashop można znacznie zwiększyć sprzedaż i zwiększyć liczbę konwersji.

Wnioski

Media społecznościowe to potężne narzędzia w zakresie promowania sklepu internetowego. Korzystanie z różnych funkcji promujących korzystanie z mediów społecznościowych może pomóc sprzedawcy w ostatecznym rozroście sklepu i tym samym w lepszej sprzedaży. Trend mediów społecznościowych bierze pod uwagę zarówno klientów, jak i sprzedawców. The potężne narzędzia marketingowe takie jak moduł społecznościowy może okazać się skutecznym sposobem dla ich sklepów internetowych w celu dotarcia do potencjalnych nabywców.

Aby uzyskać więcej informacji na temat logowania społecznego Prestashop

Link modułu:https://www.knowband.com/prestashop-social-loginizer

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=Fd6tLaU9Ggk

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *