Prestashop Spin and Win Addon by knowband

Dlaczego dodatek Prestashop Spin and Win Addon jest cenny dla Twojej firmy eCommerce?

W konkurencyjnym świecie eCommerce bycie na szczycie to podstawa zwracania niewielkiej uwagi na to, jak się sprawy mają – spokojnie czy nie. Wykorzystanie informacji z centrum gości witryny i oferowanie im pomysłu w przeciwieństwie do produktów jest najlepszą metodą na uzyskanie korzyści.

Nie mogę oprzeć się pokusie zastanowienia się, jak to się dzieje Wyskakujący dodatek do subskrypcji Prestashop będzie wspierać przyrost zmian. Spójrz na post, który wyjaśnia najskuteczniejsze sposoby, w jakie wyskakujący dodatek Prestashop Responsive może pomóc Twojemu sklepowi eCommerce.

Na tym blogu przyjrzymy się powodom, dla których wyskakujący dodatek Subskrypcja jest cenny dla Twojej firmy. Przyjrzyjmy się im poniżej. Co więcej, sprawdzimy również oszałamiające funkcje wtyczki Prestashop firmy Knowband.

Powody, dla których wyskakujący dodatek Prestashop Newsletter Subskrypcja jest cenny

Zwiększenie ruchu w witrynie

Lepszy i poważnie urzekający interfejs użytkownika (UI) witryny może kusić więcej klientów. Różne komponenty wpływają na decyzje zakupowe klientów. Co więcej, wygląd i styl strony to czynniki, które mogą przekonać osoby do pozostania w branży. Każda nudna lub nieciekawa witryna może zniweczyć przewagę Twojej grupy docelowej.

W zwiększaniu zaangażowania klientów w sklepie eCommerce

Jak niedawno powiedziano, doskonały interfejs użytkownika to prosta metodologia intrygowania gości przez dłuższy czas. Patrząc na cały obraz, ekscytująca procedura uzyskania podobnej oferty przyniesie korzyści. Jeszcze jednym ważnym elementem wyskakującego okienka Prestashop Spin and Win jest to, że lubi się zamykać wyskakujące okienka. Umieść wpis Prestashop w swoim sklepie internetowym.

Co więcej, może to z pewnością zagrozić celowi wyjścia odwiedzających. Bardziej widoczne włączenie klienta jest najlepszą metodą rozszerzenia podstawowych zmian. W związku z tym wybór koła typu „skręć i wygraj” będzie w końcu nadzorował twoje przemiany.

Obsługuje e-mail marketing i remarketing

Prestashop Spin and Win Addon

Klienci mogą po prostu obrócić koło wyskakującego okna Prestashop Exit Intent Pop po przesłaniu swoich adresów e-mail. W związku z tym wyskakujące okienko wyjścia może próbować rozszerzyć liczbę identyfikatorów klientów w zestawie danych. Ponadto sprzedawcy mogą brać udział w tym wyskakującym dodatku Prestashop Email Subscription.

Z samotnym identyfikatorem odwiedzający może po prostu raz obrócić kołem. Ludzie nigdy więcej nie będą mogli zapewnić sobie kuponów później. Poza tym nowoczesny dodatek Spin Wheel może olśnić klientów. Ponadto wprowadzą niezliczone adresy e-mail. W związku z tym pomaga to przedsiębiorcy w procedurze e-mail marketingu.

Zmniejsza liczbę wyjść powodowanych przez irytujące wyskakujące okienka

Wyskakujące okienka są dostępne przez długi czas, dając doskonałą okazję do spojrzenia na punkt wyjścia gości. Mimo to jest zwykle karany za irytujące nabywców.

Wyskakujący dodatek Prestashop Newsletter Subskrypcja jest jedną z metod odstraszania klientów. Co więcej, od opuszczenia strony bez irytowania ich. Najlepszą częścią tego dodatku Prestashop Exit Pop up jest to, że właściciele sklepów mogą zarządzać redundancją pokazu kołowego.

W tym duchu kuszący Prestashop Spin and Win Addon obniża współczynniki odrzuceń i wyjść.

Zachęca gości do konwersji i zakupów

Prezenty/vouchery zdobyte przez kręcenie kołem są dostępne na przyszłe zakupy. W związku z tym kod kuponu utworzony w tej subskrypcji wyskakujący dodatek. Klienci mogą powielić kod i wkleić go w obszar podany na stronie kasy. Jednak klienci otrzymują dane o kodzie promocyjnym drogą mailową. Może to ożywić wybory klientów dotyczące zakupów i popchnąć ich do przejścia na stronę kasy.

Przyjrzyjmy się teraz oszałamiającym funkcjom dodatku do koła obrotowego firmy Knowband.

Uderzające funkcje dodatku Prestashop Spin and Win

Jest prosty w konfiguracji i obsłudze

Instalowanie modułu Prestashop jest bryza. Ponadto łatwo jest włączyć do witryny eCommerce. Ponadto nie wymaga zaawansowanej wiedzy technologicznej po stronie administratora sklepu.

Dostępność�interesujące motywy do wyboru na kluczowe wydarzenia

Dodatek Prestashop firmy Knowband zawiera szereg pięknych motywów Popup. W rzeczywistości administrator może stworzyć motyw na prawie każdą okazję. Przykładami są Walentynki, Diwali, Czarny Piątek, Cyberponiedziałek, Boże Narodzenie i inne święta. Możesz również użyć wtyczki, aby nadać swojemu sklepowi internetowemu świąteczny wygląd. Dodatkowo użyj tych wspaniałych motywów, aby zachęcić odwiedzających witrynę do gry w Kołowrotek.

Pod względem wzornictwa i obsługi wyskakujące okienka są „łatwe do zmiany”

Prestashop Spin and Win Addon

Z panelu administracyjnego możesz łatwo zmienić wygląd wtyczki. W rzeczywistości Prestashop Spin and Win Addon pozwala mu to zrobić. Administrator może m.in. zmienić kolor koła Spin. Na przykład kolor koła tła, styl czcionki, kolor czcionki, kolor tekstu, kolor tła przycisku i logo wyświetlacza. Wyskakujące okienko Prestashop Spin and Win zawiera mnóstwo zaawansowanych opcji dostosowywania wyglądu.

Wyskakujące okienka mogą pojawiać się na określonych stronach witryny

Dzięki dodatkowi do koła obrotowego Knowband możesz wybrać, gdzie pojawi się wyskakujące okienko Spin and Win. W rzeczywistości możesz wyświetlać wyskakujące okienka na wszystkich stronach swojej witryny lub tylko w wybranych witrynach. Niektóre strony można również trzymać poza panelem administracyjnym.

Dostosowania w CSS i JS

Możesz po prostu zmodyfikować wygląd dodatku Prestashop Exit Pop up, jeśli chcesz. Jak? Bez zmiany podstawowych plików witryny możesz użyć niestandardowego CSS i JS z zaplecza dodatku Prestashop.

Motyw planowania

Prestashop Spin and Win Addon od Knowband pozwala marketerom zaplanować określony temat w określonym czasie. Z zaplecza administrator może włączyć opcję „planowania motywów”. Określ również, kiedy motyw będzie aktywny, a kiedy zostanie dezaktywowany. Motyw automatycznie zaplanuje się po utworzeniu.

�Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO)

Wszystkie RODO spełnia wtyczka Prestashop.

Integracja z MailChimp, Klaviyo i SendinBlue

MailChimp, SendinBlue i Klaviyo są obsługiwane przez dodatek Prestashop. Co więcej, będziesz mógł synchronizować wszystkie dane z wyskakującego okienka Spin and Win z tymi kontami w czasie rzeczywistym.

Demo przednie.

Wersja demonstracyjna zaplecza.

Na końcu

Dlatego teraz wiesz, że dodatek do spinu i wygranej Prestashop firmy Knowband jest bardzo cenny. Co myślisz o module? Jeśli chcesz zwiększyć zaangażowanie klientów w swoim sklepie, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *