Prestashop gift card manager by knowband

Atrybuty do sprawdzania Menedżera kart podarunkowych Prestashop

Czy wiesz o kartach podarunkowych? Sprzedajesz je lub zamierzasz sprzedawać w swoim sklepie eCommerce? Jeśli masz sklep Prestashop, pomocnym rozwiązaniem jest menedżer kart podarunkowych Prestashop firmy Knowband. Korzystając z dodatku do karty podarunkowej Prestashop send, możesz po prostu zacząć sprzedawać karty podarunkowe w swoim sklepie. W rzeczywistości możesz zrobić znacznie więcej dzięki wtyczce.

Marketerzy eCommerce mogą zwiększyć sprzedaż i przychody za pomocą modułu prezentów Prestashop. Ponadto dodatek pomaga przyciągnąć nowych klientów do Twojego sklepu. Dlatego mając Moduł bonu podarunkowego Prestashop to świetna opcja dla Ciebie.

W tym blogu skoncentrujmy się na najważniejszych punktach, które należy sprawdzać. Co więcej, te cechy są bardzo pomocne dla Twojego biznesu eCommerce. Chodźmy dalej i sprawdźmy je poniżej.

Logo modułu karty podarunkowej Prestashop

Elementy modułu karty podarunkowej Prestashop

Założenie jest proste

Wprowadzenie i konfiguracja Moduł kart podarunkowych Prestashop to bułka z masłem. Właściciel sklepu nie wymaga szczególnych umiejętności, aby dokończyć lokal. W rzeczywistości czynność jest szybko zakończona, postępując zgodnie z metodami określonymi w Podręczniku użytkownika. Możesz po prostu przejść i sprawdzić instrukcję w sklepie Knowband.

Zdecyduj podstawę i najwyższe kwoty

Suma podstawowa i najwyższa kwota karty podarunkowej są konfigurowane przez kierownika sklepu. Co więcej, klienci mogą zasadniczo wykorzystać dodatek do karty podarunkowej Prestashop, aby kupić kartę podarunkową w tym punkcie przerwania.

Karty podarunkowe można wykonać w dowolnej ilości

Menedżer kart podarunkowych Prestashop umożliwia administratorowi sklepu wytwarzanie nieograniczonej liczby kart podarunkowych. Dzięki karcie podarunkowej Prestashop administrator sklepu może dostarczyć dowolną liczbę kart podarunkowych na różne wydarzenia. Na przykład urodziny, uroczystości lub okazje, takie jak Boże Narodzenie, Halloween, Nowy Rok i Walentynki.

Ustawianie dni przerwy w transporcie

System menedżera kart podarunkowych Prestashop pozwala scharakteryzować liczbę dni między transportami kart podarunkowych.

Menedżer kart podarunkowych Prestashop posiada funkcję PDF

Nowa struktura towarzyszy prostemu. Jednak przydatny pdf, który tworzy kartę podarunkową.

Funkcja PDF w module kart podarunkowych prestashop

Bony upominkowe mają jednoznaczny kod prefiksu

Z pomocą menedżera kart podarunkowych Prestashop administrator sklepu będzie chciał dodać selektywny kod prefiksu do testamentu prezentu.

Moduł kart podarunkowych dla Prestashop umożliwia zmianę statusu zamówienia

Administrator może modyfikować status zamówienia dla zamówień na karty podarunkowe, korzystając z dodatku do karty podarunkowej Prestashop send. Ponadto, już po odświeżeniu statusu wniosku do stanu przedstawionego, Karta Podarunkowa zostanie przekazana wybranemu odbiorcy.

Zakup kart podarunkowych jest szybko możliwy do zidentyfikowania

Z poziomu zaplecza administrator może zasadniczo śledzić zakupy kart podarunkowych. Osoba, o której mowa, zbliża się do subtelności porządku i nie tylko. Na przykład status wniosku, data przekazania i inne subtelności dotyczące zamówienia. Korzystanie z modułu upominkowego Prestashop w przeciwieństwie do rozpowszechniania informacji o prośbie jest wyborem.

Klienci powinni podać kilka subtelności, aby podarować kartę podarunkową

W momencie, gdy klient kupuje kartę podarunkową dla beneficjenta, osoba ta powinna podać sumę karty podarunkowej, imiona nadawcy i beneficjenta oraz adres e-mail ostatniej opcji. Ponadto, aby karta podarunkowa została przekazana planowanemu beneficjentowi.

Dodaj istotne słowa kluczowe

Dodając odpowiednie słowa kluczowe do menedżera kart podarunkowych Prestashop, można je przypisać do dowolnego układu. Na przykład Walentynki, Rocznica, Urodziny, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween, Święto Dziękczynienia itp.

Rozbudowa zdjęć w kartach podarunkowych

Teraz z Moduł prezentowy Prestashop firmy Knowband jest to, że możesz zezwolić klientom na dodawanie zdjęć do kart podarunkowych. W ten sposób możesz sprawić, że karty podarunkowe będą bardziej spersonalizowane/spersonalizowane dla kupujących.

przedni koniec modułu karty podarunkowej prestashop firmy knowband

Ułamkowe wykorzystanie kart podarunkowych

Menedżer kart podarunkowych Prestashop umożliwia wykorzystanie w połowie bonów upominkowych. Ponadto kierownik sklepu może promować kolejną kartę podarunkową z numerem i datą zakończenia.

Powiadomienia e-mail

Klienci, którzy wybiorą opcję „Drukuj samodzielnie”, mogą szybko pomóc w odświeżeniu wiadomości e-mail od sprzedawcy.

Sprzedaż rozwiń

Administratorzy mogą wykorzystać moduł Prestashop, aby zwiększyć współczynniki transformacji w swojej firmie Prestashop.

Podobieństwo z licznymi dialektami

Moduł bonu podarunkowego Prestashop obsługuje wiele dialektów, umożliwiając kupującym znalezienie kart podarunkowych. Co więcej, te, które mają z nimi miejsce w ich lokalnym języku. W przypadku wymiany i projektów wiadomości e-mail istnieje możliwość zmiany języka w zależności od obszaru.

Umieść symbol karty podarunkowej w różnych miejscach

W momencie korzystania z modułu Prestashop możesz umieścić przycisk karty podarunkowej w dowolnym miejscu na stronie. Co więcej, ten, który Twoim zdaniem kupujący zobaczyliby najczęściej. Może również pojawić się w nagłówku, stopce lub lewym pasku bocznym.

Nowy i odświeżony interfejs użytkownika jest dynamiczny

Interfejs użytkownika ma podstawowe znaczenie dla powodzenia lub rozczarowania sklepu, ponieważ sposób, w jaki klient łączy się z elementami, decyduje o tym, czy sklep odniesie sukces, czy upadnie. Wtyczka Prestashop jest wszechstronna i ma łatwy do zrozumienia interfejs, który umożliwia klientom badanie, wybieranie i kupowanie skomputeryzowanych kart podarunkowych w Twoim sklepie.

personalizacja karty podarunkowej

Personalizacja

Menedżer kart podarunkowych Prestashop ma składnik, który pozwala przedsiębiorcy na przeniesienie zmodyfikowanego obrazu do frontonu z zaplecza. Umożliwia to kupującym skonstruowanie spersonalizowanej karty podarunkowej z obrazem. Co więcej, potrzebują karty podarunkowej, gdy jest ona wymagana. Dodatkowo wysyłamy do odbiorcy.

Możliwość dostosowania formatów e-mail

Moduł karty podarunkowej Prestashop ma konfigurowalne formaty wiadomości e-mail, aby zmniejszyć ból mózgowy i wagę przedsiębiorcy / administratora. W momencie złożenia wniosku lub zmiany statusu wniosku nadzorca zasadniczo wybiera plan z dostępnych opcji i wysyła go do klienta.

Zdolność do wykorzystania cron

Klienci mogą wybrać, kiedy pojawią się ich oryginalne (na adres) i skomputeryzowane karty podarunkowe (za pomocą poczty).

Dodaj zgrabny tytuł i wiadomość, która jest dla Ciebie jedyna w swoim rodzaju

Szef może teraz dodać tytuł i portret do formatu karty podarunkowej. Co więcej, dzięki tej nowej formie Prestashop wyślij dodatek do karty podarunkowej. Klient będzie chciał zobaczyć tytuł i portret, a także zdjęcie.

Na końcu

Dlatego właśnie o to chodzi w menedżerze kart podarunkowych Prestashop. Co myślisz o dodatku? Jest to niezwykle korzystna i bogata w funkcje opcja dla Twojego sklepu eCommerce. Przekaż nam swoje przemyślenia i wątpliwości dotyczące modułu na adres support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *