Pozyskaj nowych klientów za pomocą narzędzia marketingu polecającego i afiliacyjnego dla sklepu PrestaShop

Affiliate and Referral Marketing Tool for PrestaShop Store to Grow Brand Awareness and Acquire New Customers

Duże marki, takie jak Amazon, oferują program marketingu afiliacyjnego, a ludzie zarabiają tysiące dolarów dzięki poleceniom i marketingowi afiliacyjnemu. W dzisiejszych czasach okazało się, że jest to dobre źródło dochodu pasywnego.

Być może słyszałeś terminy takie jak „polecaj i zarabiaj” i natrafiłeś na linki w filmach YouTube lub blogi zdominowanie określonej kategorii promującej produkt. Ludzie zarabiają pieniądze, wpływając na innych poprzez dobre treści i wciągające taktyki.

Co to jest marketing partnerski?

Marketing afiliacyjny to okazja do zarabiania pasywnego. Może działać dobrze i robić magię, jeśli wiesz, jak dokładnie działa. Marketing afiliacyjny to rodzaj techniki dzielenia się przychodami. Istnieje wiele narzędzi do marketingu afiliacyjnego. Jednym z narzędzi marketingu afiliacyjnego jest „Program partnerski i polecający‘dla Twojego sklepu PrestaShop.

Osoba rejestruje się w istniejącej witrynie sprzedaży produktów i otrzymuje link do promowania produktu. Jeśli ten link działa dobrze i produkt zostanie sprzedany z tym konkretnym linkiem, osoba, która go promowała, otrzyma plik cookie. Tak, otrzyma pewną kwotę pieniędzy w imieniu tego zakupu. Yay! Tak to działa.

Czym jest marketing afiliacyjny

Knowband opracował idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów eCommerce PrestaShop, narzędzie marketingu afiliacyjnego o nazwie Program partnerski i skierowania PrestaShop. Co to jest program partnerski i polecający PrestaShop? Jak możesz zwiększyć świadomość marki i pozyskać nowych klientów z tym narzędziem marketingu afiliacyjnego? Jakie są główne cechy programu partnerskiego i programu polecającego PrestaShop?

Na wszystkie te pytania odpowiemy na tym blogu. Jeśli jesteś zainteresowany marketingiem afiliacyjnym w swoim sklepie, musisz wiedzieć, co oferuje „Program partnerski i polecający”.

Funkcje programu partnerskiego i programu poleceń – narzędzia marketingu afiliacyjnego

Funkcje „Współpracownik i skierowanie”

1. Kilka rodzajów skierowań

Moduł marketingu afiliacyjnego „Program afiliacyjny i polecający” umożliwia partnerom afiliacyjnym zapraszanie nowych użytkowników do Twojego sklepu na różne sposoby. Partnerzy stowarzyszeni mogą przyciągać nowych klientów, udostępniając im kod polecający lub link polecający. Marketing afiliacyjny i programy polecające umożliwiają również partnerom generowanie kodu kuponu. Poza tym partnerzy stowarzyszeni mogą udostępniać link referencyjny na różnych stronach platform społecznych mediów takich jak Twitter, Facebook, Pinterest, bezpośrednio z konta partnera.

2. Zdefiniowana stawka za polecenia dla partnerów

globalny wskaźnik polecania może zostać ustawiony przez administratora sklepu PrestaShop dla partnerów stowarzyszonych w celu rejestracji użytkownika i składania zamówienia.

3. Niestandardowa prowizja dla każdego partnera

Chociaż narzędzie marketingu afiliacyjnego dla PrestaShop, “ Program afiliacyjny i polecający ”, pozwala administratorowi sklepu ustawić stałą globalną stawkę referencyjną dla partnerów stowarzyszonych, mogą oni dostosować ją dla każdego innego partnera.

4. Voucher dla partnerów przy rejestracji

Moduł marketingu afiliacyjnego PrestaShop umożliwia handlowcom przypisanie kuponu zwycięskiemu użytkownikowi istration rejestracji podmiotów stowarzyszonych. Administrator sklepu może ustawić wartość vouchera i zaoferować go w formie stałego rabatu lub procentu. Istnieje również możliwość zdefiniowania całkowitej ilości kuponów i limitu kuponów na użytkownika.

5. Ustaw ważność programu poleceń

The Marketing afiliacyjny i marketing polecający addon zapewnia opcję uruchomienia określonego programu polecającego w danym przedziale czasu. Jeśli zdefiniujesz okres czasu, po upływie określonego czasu kod referencyjny wygaśnie.

6. Miej oko na zarejestrowanych partnerów

Dzięki modułowi marketingu afiliacyjnego i polecającego możesz wgląd w zarejestrowanych partnerów i zajrzeć do szczegółów w sekcji „Klient stowarzyszony”.

7. Uzyskaj szczegółowe informacje o poleconych klientach

„Lista polecająca” wyświetla dane klientów, którzy dokonali rejestracji za pośrednictwem linku partnerskiego.

8. Sprawdź, jakie zachęty zarabiają partnerzy

W zakładce „Historia prowizji” narzędzie PrestaShop Referral pozwala administratorowi sklepu przeglądać zachęty zdobyte przez partnerów stowarzyszonych.

9. Sprawdź żądania wypłaty od podmiotów stowarzyszonych

Moduł marketingu afiliacyjnego i marketingu polecającego pozwala partnerowi afiliacyjnemu otrzymać wypłatę / prowizję w formie vouchera lub gotówki. Klient stowarzyszony musi złożyć wniosek o wypłatę prowizji uzyskanej z jego konta, co zostanie następnie odzwierciedlone w „Żądaniu wypłaty”.

Korzyści z narzędzia marketingu polecającego i afiliacyjnego

Korzyści z PrestaShop i polecania

  • Marketing afiliacyjny zwiększa świadomość marki

Zwiększ popularność swojej marki, organizując wielopoziomowy program partnerski w sklepie internetowym eCommerce.

  • Program daje możliwość polecania i zarabiania

Zaoferuj swoim klientom wyjątkową możliwość zarabiania, wyświetlając w witrynie opcję rejestracji partnera.

  • Zbierz subskrybentów e-maili

Przy większej ilości rejestracji możesz uzyskać więcej subskrybentów e-mail. Dane mogą być dalej wykorzystywane do e-mail marketingu strategie. Program partnerski i polecający to dobrodziejstwo dla kosztów reklamy.

  • Ulepszona konwersja

Kiedy osoba referencyjna dokona zakupu przy użyciu kodu kuponu, możesz prowadzić więcej konwersji a tym samym większa sprzedaż. Zapewnienie partnerom ekscytujących zachęt może zachęcić ich do przyciągnięcia do Ciebie większej liczby klientów.

Słowa końcowe: Ludzie szukają źródeł, aby podbudować kapitał i zarobić więcej. Jest to szansa dla właścicieli sklepów eCommerce na przyciągnięcie nowych klientów do swojego sklepu dzięki programowi „Poleć i zarabiaj”. Marketing afiliacyjny i program poleceń mogą pomóc Ci rozwinąć Twój biznes PrestaShop na wyższy poziom. Knowband przedstawia dodatek „Program partnerski i polecający PrestaShop”, który pomaga właścicielom sklepów PrestaShop budować świadomość marki i skutecznie zwiększać bazę użytkowników. Sprawdź demo administratora i przednią wersję demonstracyjną Program partnerski i skierowania PrestaShop moduł. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego dodatku, napisz do nas na adres support@knowband.com a nasz zespół jak najszybciej odpowie na Twoje pytanie.

To może Cię również zainteresować:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *