Zwiększaj współczynniki konwersji dla swojej witryny za pomocą jednego modułu kasowania strony

Współczynniki konwersji i sprzedaż produktów są wprost proporcjonalne lub zależą od prostoty procesu realizacji transakcji. Im bardziej uproszczony jest proces realizacji transakcji, tym większe są szanse na konwersję i sprzedaż produktów. W środowisku biznesowym e-commerce klienci spieszą się, dokonując zakupu online i często denerwują się z powodu niepotrzebnych kroków związanych z kasami. Ale wszystko to wydaje się już przeszłością, ponieważ Knowband wymyślił wspaniałe rozwiązanie zwiększające współczynnik konwersji za pomocą jednego modułu kasowania strony. Zapoznaj się z kilkoma wspaniałymi cechami tego rozszerzenia Opencheart One Page Supercheckout Pro, które zapewniło szybkie wypożyczenie wielu kupującym online na całym świecie.

Zapewnia łatwy dostęp do szczegółów koszyka

Teraz klienci mogą bez wysiłku mieć dostęp do wszystkich informacji związanych z wózkiem, takich jak obraz produktu, ilość produktu, nazwa produktu, numer produktu, koszty wysyłki, zastosowane podatki, całkowita kwota zakupu i inne podobne informacje. Co więcej, dzięki temu modułowi klienci mogą cieszyć się skutecznymi zakupami, wprowadzając wymagane zmiany w ilości produktów i wprowadzając kod kuponu / kuponu do kontynuowania procesu zakupów online.

Pomaga w zwiększaniu sprzedaży produktów, współczynników konwersji i tożsamości marki

To Moduł OpenCart zrewolucjonizował całą koncepcję procesu kasowania poprzez zapewnienie prostego, dopracowanego i Kasa jednorazowa formalności dla docelowych klientów. Dzięki zwiększonej prostocie kasowania, większa liczba klientów zakończy proces realizacji transakcji i nie opuści witryny w środku. Doprowadzi to w znacznym stopniu do zwiększenia współczynników konwersji, sprzedaży produktów i ruchu w witrynie. Ponadto poprawi tożsamość marki Twojej organizacji biznesowej.

Swoboda wykonywania różnych dostosowań za pomocą panelu administracyjnego

Dzięki tej wtyczce administrator strony może łatwo kontrolować swoją witrynę i mieć swobodę wprowadzania pożądanych zmian w funkcjonalności, układzie i projekcie swojej strony internetowej. Co więcej, mogą również dokonać różnych dostosowań na swojej stronie transakcji, ukrywając / ujawniając pożądane pola kasowe i ustawiając wszelkie pola kasowe jako obowiązkowe dla szybszego zakupu.

Może być używany z wieloma urządzeniami o różnych rozmiarach ekranu

Ta wtyczka OpenCart wyeliminowała ograniczenie rozmiaru ekranu, ponieważ jest zbudowana na responsywnej konstrukcji, która może pracować bez wysiłku na wielu urządzeniach komputerowych, takich jak komputery stacjonarne, komputery przenośne, telefony komórkowe czy tablety. Nieważne, czym jest ekran i urządzenie Twoich klientów, będą cieszyć się tym samym poziomem funkcjonalności i funkcji, aby przyspieszyć realizację transakcji, aby zwiększyć współczynnik konwersji.

Pozwól klientom korzystać z wielu metod dostawy i płatności

Klienci często mają pewne obawy dotyczące korzystania z określonych metod płatności i wysyłki przy wypełnianiu formalności związanych z realizacją transakcji. Rozumiejąc to, pozwoliliśmy naszym klientom swobodnie wybierać pożądane metody płatności, takie jak Paypal, Sagepay, Boleto, PayU, Mollie, PayZippy, Klarna, Skrill i inni, aby mogli dokonać płatności online za pomocą wybranej przez siebie metody. Co więcej, klienci mogą wybrać preferowaną metodę wysyłki dla dostarczenia zamówionego towaru, wybierając pożądanego przewoźnika spośród oferowanych usług, takich jak FedEx, United Parcel Service, Citilink, Smart Send, US Postal Service (Stany Zjednoczone) i inni dostawcy usług.

Łatwo logowanie do mediów społecznościowych obiekt dla klientów

Klienci dokonujący zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego mogą korzystać z bezproblemowego logowania w mediach społecznościowych za pośrednictwem wielu serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+ i inne podczas wypełniania formalności związanych z realizacją transakcji. Co więcej, goście mogą również logować się bez wysiłku dzięki łatwemu dostępowi do loginu oferowanemu przez tę wtyczkę e-commerce.

Szersza widownia dzięki funkcji tłumaczenia językowego

Korzystając z funkcji tłumaczenia na język tego modułu, można łatwo przetłumaczyć tekst modułu na dowolny język docelowych klientów. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia organizacjom biznesowym korzystanie z usług tłumaczeniowych bez konieczności zawracania sobie głowy kodem.

Dlatego organizacje handlu elektronicznego muszą wziąć pod uwagę następujące funkcje i usługi oferowane przez ten moduł OpenCart, aby poprawić ich współczynnik konwersji i sprzedaż produktów. Po prostu przeglądaj naszą witrynę e-commerce, www.knowband.com i kup ten moduł jednej strony kasy, aby zapewnić bezproblemowe zakupy dla docelowych klientów.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *