Encourage in-store pickup with opencart store locator and pickup extension

Zachęcaj do odbioru w sklepie dzięki OpenCart Store Locator i Pickup Extension

Ze względu na Pandemia COVID-19, wiele firm detalicznych, głównie właścicieli sklepów spożywczych, zaznaczyło swoją obecność w Internecie, aby pomóc klientom w otrzymaniu artykułów spożywczych bez żadnych problemów. W przeciwnym razie w sklepach spożywczych będzie masowo gromadzić się ludzi, których w tym konkretnym czasie chcemy uniknąć. W związku z tym, aby zapewnić utrzymanie dystansu społecznego i aby konsumenci nie mieli kłopotów z uzyskaniem niezbędnych artykułów, firmy detaliczne przeniosły swoją działalność również na platformę internetową. Jeśli właśnie ustawiłeś internetowy sklep spożywczy lub już go masz na platformie OpenCart i szukasz modułu, który mógłby zapewnić klientom możliwość odbioru w sklepie, Lokalizator sklepów OpenCart i moduł odbioru spełni twoje wymagania.

Lokalizator OpenCart Store i moduł Pickup

Lokalizator sklepów OpenCart | Odbiór w sklepie

Lokalizator sklepów OpenCart i rozszerzenie odbioru w sklepie zachęca do odbioru w Internecie. Pozwala dodawać sklepy firmowe na twoich stronach internetowych i pomaga klientom odebrać ich produkty, wybierając ich pobliski sklep.

Ogółem

1. Dodaj wiele sklepów 2. Określ czasy sklepów 3. Ustaw przedziały czasowe odbioru 4. Klienci mogą wybrać żądaną datę i przedział czasowy 5. Klienci mogą sprawdzić pobliskie sklepy, ustawiając filtr odległości 6. Ustaw maksymalny czas odbioru 7 Powiadom sklep o zamówieniach odbioru pocztą e-mail 8. Osadź Mapy Google w celu ułatwienia nawigacji

Opis

1. Moduł OpenCart Store Locator pozwala wyświetlić wiele sklepów w Twojej witrynie. Możesz dodawać sklepy ręcznie lub poprzez przesyłanie CSV. Sklepy są wyświetlane klientom w Internecie strona kasy.

Konfiguracje lokalizatora sklepów OpenCart

Podczas dodawania nowego sklepu należy podać niektóre obowiązkowe informacje, takie jak nazwa sklepu, adres, współrzędne mapy (szerokość i długość geograficzna), adres e-mail sklepu i zdjęcie sklepu. 2. W przypadku określonego sklepu możesz określić jego dni robocze i terminy, na przykład jeśli sklep pozostaje zamknięty w określonym dniu, ten dzień można wyłączyć. W pozostałych dniach czasy można odpowiednio dostosować. Nie musi być taki sam na każdy dzień.

Odbiór w sklepie OpenCart

3. Czasy sklepowe można podzielić na wiele przedziałów czasowych odbioru. Możesz określić odstęp (w godzinach), który powinien pozostać między dwoma kolejnymi przedziałami czasowymi. Na przykład, jeśli czas przechowywania to 10 rano do 8 wieczorem, a zdefiniowana przerwa to 2 godziny, wówczas dostępne przedziały czasowe będą od 10 rano do 12 po południu, od 12 po południu do 2 po południu i tak dalej do 6 po południu do 8 po południu. 4. Dzięki rozszerzeniu odbioru w sklepie OpenCart możesz określić maksymalny okres odbioru w dniach. Załóżmy, że okres ten jest ustawiony na maksymalnie 15 dni, a następnie klient będzie musiał wybrać żądaną datę odbioru w ciągu 15 dni od daty zamówienia. 5. Aby klienci mogli łatwo zlokalizować sklep, możesz osadzić mapy Google, określając jego klucz API, a następnie określając współrzędne lokalizacji konkretnego sklepu. Zapewnia to łatwą nawigację do adresu sklepu. 6. Klienci mogą szukać sklepów w okolicy, podając ich adres lub sortować wyniki sklepów według odległości (w km), aby zlokalizować pobliskie sklepy. 7. Możesz także dodać osobną sekcję lokalizatora sklepu w nagłówku. 8. OpenCart Store Locator i rozszerzenie Pickup pozwala powiadamiać sklepy o zamówieniach odbioru e-mailem. E-mail można dostosować. 9. Klienci mogą również dodawać wszelkie ważne komentarze związane z odbiorem zamówienia. 10. Rozszerzenie OpenCart In-store Pickup oferuje obsługę wielu języków.

Final Thoughts

Usługa odbioru w sklepie jest prawdopodobnie najlepszym pomysłem, biorąc pod uwagę, że dystans społeczny należy ściśle utrzymywać. W związku z tym, umieszczając na swojej stronie rozszerzenie OpenCart Store Locator i Pickup, nie zapewniasz utrzymania dystansu społecznego, ale oszczędzasz również dużo czasu dla ciebie i twoich klientów. Biorąc pod uwagę inne korzyści, klienci nie muszą martwić się kosztami wysyłki lub dostawy, a Ty ułatwiasz im uzyskanie niezbędnych rzeczy w pożądanym czasie.

Może Ci się spodobać:

Zalety eCommerce w porównaniu z tradycyjną sprzedażą detaliczną

COVID-19 i jego wpływ na firmy eCommerce

Knowband pojawia się z kilkoma darmowymi modułami, które pomagają firmom eCommerce


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *