OpenCart Twitter Login- Q&A

OpenCart Twitter Login- Q&A

SOCZEWKI Social Loginizer dla OpenCart jest jednym z naszych najbardziej opłacalnych rozszerzeń. Ze względu na możliwość zapewnienia wielu opcji logowania do społeczności (dokładniej 9) za pomocą pojedynczej wtyczki, zapewnia użytkownikom witryny OpenCart wysoką zwrot z inwestycji.

Możesz skonfigurować popularne konta społecznościowe, takie jak Facebook, Google, Twitter, Yahoo, Linked-In, WindowsLive itp.

Logowanie na Twitterze jest jedną z opcji logowania społecznościowego, które zapewnia to rozszerzenie. W tym pytaniu i odpowiedzi przygotowaliśmy najczęściej zadawane pytania do logowania na Twitterze. Jednak te pytania i odpowiedzi będą również wyjaśniać większość zapytań dotyczących dowolnej opcji logowania społecznościowego w tym rozszerzeniu.

Q1. Jak ustawić klucz tajny interfejsu API API i jego tajny klucz API?

Klucz API Twitter i tajny klucz API to dwa ważne szczegóły, które musisz pobrać z Twittera, aby skonfigurować społeczny login Twitter w swoim sklepie OpenCart. Te szczegóły pomogłyby w ustanowieniu bezpiecznego połączenia między Twoim sklepem a Twoim kontem na Twitterze, które posłuży do weryfikacji prób zalogowania się użytkowników za pomocą opcji Twitter.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać te szczegóły, zalecamy wykonanie instrukcji z dokumentacji modułu. Wyjaśniliśmy tam każdy krok.

Dostęp do dokumentacji można uzyskać tutaj: Instrukcja użytkownika Social ID dla OpenCart.

Q2. Właśnie zainstalowałem wtyczkę, ale nie wyświetla ona ikon w dowolnym miejscu z przodu. Co ja robię źle?

Są dwa możliwe powody:

1. Właśnie zainstalowałeś rozszerzenie i nie skonfigurowałeś opcji logowania-

Po zainstalowaniu wtyczki / rozszerzenia musisz skonfigurować konfigurację niezależnie od wybranej opcji logowania społecznościowego. Na przykład w serwisie Twitter Zaloguj się, aby wypełnić pola klucza API Twitter i tajnego interfejsu API, wtedy tylko Ty będziesz mógł "włączyć" ikonę z przodu.

Social Loginizer

PS: Jeśli dane nie są wypełnione, opcja logowania pozostaje nieaktywna i nie będzie wyświetlać ikony na przedniej stronie sklepu.

2. Skonfigurowałeś login, ale nie włączyłeś miejsca, w którym chcesz go wyświetlić-

Rozszerzenie socializera zapewnia administratorowi witryny wybór miejsca, w którym chce wyświetlać ikony logowania społecznościowego. W tym celu należy przejść do "Ustawień ogólnych" wtyczki i dodać stronę.

Social Loginizer

Musisz dodać strony z tego miejsca, a także zmienić status strony jako "Włączony". Co więcej, należy również sprawdzić status globalnego przycisku Włącz / Wyłącz, w górnej części karty "Ustawienia ogólne". Powinno być "WŁĄCZONE".

Q3. Czy logowanie na Twitterze wyświetla się na urządzeniach mobilnych lub tabletach?

Tak, wtyczka jest w pełni responsywna dla wszystkich standardowych rozdzielczości ekranu. Wszystkie ikony logowania społecznościowego dobrze pasują do ekranu telefonu komórkowego lub tabletu.

Wyświetlanie logowania na Twitterze

Q4. Czy ta wtyczka działa na wersjach OpenCart 2.x?

Ta wtyczka jest kompatybilna z OpenCart v1.5.3 – v2.2.0.0. Tak, to działa na OpenCart 2.x.

Dla obu serii udostępniliśmy demo oddzielnie. Możesz sprawdzić wersję demo, jak na twoje zainteresowanie.

Demo dla serii 1.5.x

Demo dla serii 2.x

PS: Istnieją osobne pliki dla wersji 1.5.x i 2.x. Otrzymasz opcję pobrania wtyczki dla całej wersji. Wybierz więc odpowiednie pliki do zainstalowania.

Q5. Mój serwer hostingowy działa na PHP 5.4. Czy logowanie na Twitterze będzie działać dla mnie?

Tak, całe rozszerzenie będzie działało dobrze na twoim hoście internetowym. Będziesz potrzebował PHP 5.4 lub nowszego, aby uruchomić rozszerzenie OpenCart Social Loginizer w swoim sklepie.

Q6. Czy mogę zmienić rozmiar ikon logowania społecznościowego?

Masz dwie opcje rozmiaru do wyboru – Mała (w kształcie kwadratu) i duża (w kształcie prostokąta). Wygląda to mniej więcej tak:

dostosowywanie ikon logowania społecznego

Q7. Co powinienem zrobić, jeśli potrzebuję jakiegoś dostosowania w wtyczce?

Zalecamy, aby nie łączyć się z kodem wtyczek samemu. Całe dostosowanie zostanie utracone, jeśli uaktualnisz wtyczkę w przyszłości.

Aby to ułatwić, zapewniamy usługi dostosowywania do personalizacji lub wtyczek zgodnie z Twoimi wymaganiami. Możesz Skontaktuj się z nami z twoimi wymaganiami i nasz zespół zdecydowanie poprowadzi Cię przez proces.

Jeśli korzystasz już z usługi dostosowywania i chcesz teraz zaktualizować wtyczkę, skontaktuj się z nami, a uaktualnimy wtyczkę dla Ciebie.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *