Czas na tę wtyczkę Social Login do OpenCart, aby na nowo zaangażować klientów społecznościowych

Time for this Social Login Plugin for OpenCart to reinvent Social Customer engagement | Knowband

Komunikacja społeczna na przestrzeni lat bardzo się zmieniła i stopniowo zmienia się wraz z pojawieniem się nowych urządzeń komunikacyjnych. Dawno minęły czasy, kiedy ważne komunikaty społeczne i informacje były przekazywane poprzez granie na perkusji. Teraz, dzięki znacznemu postępowi technologicznemu, media społecznościowe stały się dość popularne wśród ludzi w celach komunikacji społecznej. Rozpoczyna nowe rekordy sukcesów z ogromną liczbą użytkowników przekraczającą miliard i jest równie popularny wśród wszystkich grup wiekowych.

Wraz z rosnącą popularnością i globalnym zasięgiem, jest obecnie aktywnie wykorzystywana przez różne firmy na całym świecie w celu poprawy zasięgu swoich klientów i zysków biznesowych. Aby nadążyć za tym globalnym trendem, Knowband wymyślił to społeczna wtyczka do logowania do sklepów OpenCart dla pełnego przeglądu działalności. Ten w pełni obciążony moduł może otworzyć nowy rozdział zaangażowania społecznego dla Twojej firmy online, aby osiągnąć wyższą liczbę konwersji i zaangażowanie klientów. Pozwól nam to krótko omówić Moduł społecznościowy OpenCart o jego różnorodnym zakresie funkcji i funkcjonalności.

1. Szybkie zmiany pozycji opcji logowania społecznościowego-

Umieszczenie opcji logowania w serwisach społecznościowych ma ogromny wpływ na uwagę użytkowników i wpływa na szanse konwersji i sprzedaży. Musisz skorzystać z efektywnego narzędzia mapy termicznej, takiego jak Mocking Fish, które może informować Cię o najbardziej angażujących obszarach Twojej witryny dzięki szczegółowym raportom map ciepła kliknięć. Na podstawie tych raportów możesz wybrać odpowiednią pozycję dla swoich opcji logowania społecznego, takich jak u góry, u dołu, z lewej lub z prawej strony witryny. Ta pozycja i miejsce zoptymalizują użyteczność i wydajność twojej wtyczki społecznościowej dla sklepów OpenCart.

2. Obecność różnych typów przycisków-

Aby zwiększyć zaangażowanie klientów i liczbę konwersji dla Twojej witryny, musisz sprawdzić rozmiar przycisku swoich opcji logowania społecznościowego. W zależności od projektu witryny, układu i docelowych klientów możesz wybrać przyciski społecznościowe o dużych rozmiarach lub wybrać małe przyciski społecznościowe. Jest to jedna z ważnych cech tej wtyczki społecznościowej dla sklepów OpenCart, które są po prostu niezrównane pod względem usług i funkcjonalności.

3. Wyposażony w atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs-

Dzięki prostemu i interaktywnemu interfejsowi, teraz spójnym zadaniem jest wykonywanie różnych dostosowań w Twojej witrynie bez żadnego problemu. Ta społeczna wtyczka do logowania dla OpenCart ułatwia administratorowi sklepu wprowadzanie pożądanych zmian na swojej stronie w celu uzyskania lepszej sprzedaży i współczynników konwersji. Nie ma potrzeby specjalnej pomocy i umiejętności dokonywania różnych dostosowań i modyfikacji w witrynie OpenCart.

Zapoznaj się z wyjątkowymi funkcjami tego dodatku społecznościowego do OpenCart, który może poprawić zasięg społecznościowy i zaangażowanie klientów w witrynie eCommerce. Jest to zdecydowanie każdy pojedynczy wydany na jego zakup. Idź, chwyć to Moduł OpenCart na razie i na dłuższą metę będą świadkami wielkich zmian w biznesie.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *