7 Must-Have OpenCart Extensions to prepare your store for Valentine’s Day

7 niezbędnych rozszerzeń OpenCart, aby przygotować swój sklep na Walentynki

Tydzień miłości jest tuż za rogiem. Z jednej strony, gdzie ptaki miłości szukają idealnego prezentu dla swojego partnera, Brands, z drugiej strony, chciałby, aby ich zakupy były lepsze i płynniejsze. Czy przygotowałeś się już na Walentynki? Czy Twoja strategia marketingowa jest gotowa do wdrożenia? Cóż, nawet jeśli nie masz, wciąż nie jest za późno.

Rozszerzenia OpenCart na Walentynki

Jeśli masz witrynę internetową na platformie OpenCart, oto 7 niezbędnych rozszerzeń OpenCart, które możesz rozważyć zaimplementować na swojej stronie internetowej, aby uchwycić ducha Walentynek. Sprawdź je.

1. Rozszerzenie karty upominkowej OpenCart

Zakupy kart upominkowych są bardzo popularne w tygodniu walentynkowym i bez wątpienia kupujący szukaliby również kart upominkowych opartych na tematyce walentynkowej na twojej stronie internetowej. Zmniejsz ten problem dzięki Rozszerzenie karty upominkowej OpenCart. Moduł karty podarunkowej dodaje sekcję karty podarunkowej na stronie OpenCart i udostępnia szablony kart podarunkowych na wiele okazji, w tym na Walentynki. Możesz dostosować te szablony, dodawać nowe i wykonywać wiele innych dostosowań za pomocą tego rozszerzenia kart upominkowych OpenCart.

2. OpenCart Spin and Win Extension

Co powiesz o poczuciu walentynek, gdy tylko wejdą na twoją stronę? TheRozszerzenie OpenCart Spin i Win ma wiele motywów zaprojektowanych na Dzień Czekolady, Dzień Przytulenia, Dzień Róż, Dzień Pocałunku, Dzień Obietnicy, Dzień Propozycji, Dzień Teddy i Walentynki, aby nadać pop-upowi niesamowity wygląd. Rozszerzenie Spin and Win Popup dodaje do twojej witryny gamizowane koło wygranej Spin 2. Poza utrzymaniem stylu Valentine, generuje większe zaangażowanie użytkowników, pomaga rozwinąć listę e-mail i przyspiesza konwersje. Pozwala zachęcić odwiedzających do zakręcenia kołem i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

3. Rozszerzenie licznika czasu sprzedaży OpenCart

Ogłoś sprzedaż walentynkową odwiedzającym sklep za pośrednictwem Rozszerzenie Timer sprzedaży odliczania OpenCart.

Ten moduł OpenCart pomaga ustawić odliczanie czasu na przedniej stronie Twojej witryny, dzięki czemu odwiedzający sklep będą bardzo świadomi rozpoczęcia dnia sprzedaży i nie przegapią go później. Jest to idealny moduł do podkreślenia przyszłych ofert sprzedaży bez zakłócania komfortu użytkowania. Wdrażając ten moduł w witrynie OpenCart, możesz spodziewać się wzrostu sprzedaży, gdy rozpocznie się właściwy sezon sprzedaży.

4. OpenCart One Page Checkout

Chociaż może to sprawić, że pomyślisz, w jaki sposób jedna strona może być pomocna podczas walentynek, jest to coś, co zdecydowanie powinieneś rozważyć. Wiele porzuceń koszyków ma miejsce z powodu długiego i skomplikowanego procesu realizacji transakcji. Możesz stracić ogromne konwersje, gdy liczba odwiedzających w Twoim sklepie jest wysoka, ale nie przekraczają strony kasy. Usuń barierę wieloetapowej kasy za pomocą prostej OpenCart One Page Checkout. Rozszerzenie umieszcza wszystkie pola kasy na jednej stronie i pomaga potencjalnym klientom szybko wyjść. Użytkownik może wypełnić wszystkie informacje związane z kasą w dowolnej kolejności i szybko się wymeldować. Kasa dla gości, logowanie społecznościowe, dostosowanie pola kasy, obsługa wielu trybów wysyłki i płatności to tylko niektóre z niesamowitych funkcji OpenCart One Page Checkout.

5. Rozszerzenie e-maili OpenCart

Śledź odwiedzających i wysyłaj im kolejne wiadomości e-mail na podstawie ich aktywności za pomocą Rozszerzenie e-maili OpenCart Follow up. Moduł oferuje konfigurowalne szablony wiadomości e-mail i umożliwia wysyłanie kolejnych wiadomości e-mail dotyczących niektórych zdarzeń, takich jak tworzenie zamówienia, zmiana statusu zamówienia, użytkownik nie wykonuje żadnej czynności przez pewien czas lub rejestracja użytkownika . Poza tym możesz uwzględnić rabaty w swoich e-mailach. A kiedy gorączka zakupowa będzie wysoka w Walentynki, rabaty przyniosą ogromną sprzedaż.

6. Przedłużenie preferowanego czasu dostawy OpenCart

W walentynki w twoim sklepie będzie wielu kupujących w ostatniej chwili, którzy chcieliby zamówić przedmiot i zdobyć go jak najszybciej lub o określonej dacie i godzinie. Zrób to dla tych kupujących Rozszerzenie preferowanego czasu dostawy OpenCart. Za pomocą tego modułu kupujący mogą określić datę i godzinę, w której chcą otrzymać zamówienie. Mogą wybrać preferowany czas dostawy na stronie kasy. Byłoby to bardzo korzystne dla użytkowników, którzy chcą otrzymać produkt w określonej chwili i o określonej godzinie. W konfiguracjach zaplecza można wprowadzić pewne zmiany w funkcjonalności modułu.

7. Płatność OpenCart za pobraniem z przedłużeniem opłaty

Z Płatność gotówką przy odbiorze z rozszerzeniem opłaty, możesz poprosić swoich klientów o uiszczenie dodatkowej opłaty, jeśli wybiorą opcję COD na stronie płatności. Metoda płatności przy odbiorze jest powszechnie stosowaną metodą płatności, ponieważ większość kupujących nie lubi płacić ceny produktu, dopóki go nie osiągnie. Rozszerzenie pomaga klientom czuć się bardziej bezpiecznym i zrelaksowanym, ponieważ nie muszą się martwić o udostępnienie danych karty online.

Do Ciebie

Wykorzystaj jak najlepiej walentynkowy tydzień dzięki 7 rozszerzeniom OpenCart. Na pewno będziesz świadkiem wzrostu konwersji. Jeśli napotkasz jakiś problem z którymkolwiek z tych modułów lub potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *