7 rozszerzeń OpenCart, które musisz mieć, aby przygotować swój sklep na Walentynki

7 Must-Have OpenCart Extensions to prepare your store for Valentine’s Day

Tydzień miłości jest tuż za rogiem. Z jednej strony, gdzie ptaki miłości szukałyby idealnego prezentu dla swojej partnerki, z drugiej strony marki chciałyby, aby ich zakupy były lepsze i płynniejsze. Czy przygotowywałeś się już do walentynek? Czy Twoja strategia marketingowa jest gotowa do wdrożenia? Cóż, nawet jeśli tego nie zrobiłeś, wciąż nie jest za późno.

Rozszerzenia OpenCart na Walentynki

Jeśli masz stronę internetową na platformie OpenCart, oto 7 niezbędnych rozszerzeń OpenCart, które możesz rozważyć zaimplementowanie w swojej witrynie, aby uchwycić ducha Walentynek. Sprawdź je.

1. Rozszerzenie karty upominkowej OpenCart

Zakupy kartami podarunkowymi są widoczne w dużych ilościach podczas tygodnia walentynkowego i nie ma wątpliwości, że kupujący będą również szukać walentynkowych kart podarunkowych w Twojej witrynie. Zredukuj ten problem dzięki Rozszerzenie karty upominkowej OpenCart. Moduł kart podarunkowych dodaje sekcję kart podarunkowych w Twojej witrynie OpenCart i udostępnia istniejące szablony kart podarunkowych na wiele okazji, w tym na Walentynki. Umożliwia użytkownikom wydrukowanie spersonalizowanej karty podarunkowej poprzez przesłanie niestandardowego obrazu. Możesz dostosować te szablony, dodać nowe i dokonać wielu innych dostosowań za pomocą tego rozszerzenia karty upominkowej OpenCart.

2. Rozszerzenie OpenCart Spin and Win

spin-win

A może by tak dać swoim gościom walentynkowy nastrój, gdy tylko wejdą na twoją stronę? The Rozszerzenie OpenCart Spin and Win ma wiele motywów zaprojektowanych na Dzień Czekolady, Dzień Przytulania, Dzień Róży, Dzień Pocałunku, Dzień Obietnicy, Dzień Propozycji, Dzień Teddy i Walentynki, aby nadać wyskakującemu wyskakującemu niesamowity wygląd. Rozszerzenie Spin and Win Popup dodaje do Twojej witryny zgrywalizowane koło wygranych Spin 2. Poza utrzymaniem walentynek, ma tendencję do generowania większego zaangażowania użytkowników, pomaga rozwijać listę e-mailową i zwiększa liczbę konwersji. Pozwala zachęcić odwiedzających do zakręcenia kołem i uzyskania kuszących rabatów.

3. Rozszerzenie licznika czasu sprzedaży OpenCart

Odliczanie czasu sprzedaży

Ogłoś swoją walentynkową wyprzedaż odwiedzającym Twój sklep za pośrednictwem Rozszerzenie licznika czasu sprzedaży OpenCart.

Ten moduł OpenCart pomaga ustawić licznik czasu na przednim końcu Twojej witryny dla nadchodzących sprzedaży, aby odwiedzający Twój sklep byli bardzo świadomi rozpoczęcia dnia sprzedaży i nie przegapili go później. Jest to doskonały moduł do wyróżnienia przyszłych ofert sprzedaży bez zakłócania komfortu użytkowania. Wdrażając ten moduł na swojej stronie OpenCart, możesz spodziewać się wzrostu sprzedaży po rozpoczęciu faktycznego sezonu wyprzedaży.

4. OpenCart One Page Checkout

eCommerce Checkout

Chociaż może to sprawić, że pomyślisz, w jaki sposób płatność na jednej stronie może być pomocna podczas Walentynek, zdecydowanie powinieneś rozważyć skorzystanie z tej opcji. Wiele porzuconych koszyków ma miejsce z powodu długiego i skomplikowanego procesu płatności. Możesz stracić na ogromnych konwersjach, gdy liczba odwiedzających Twój sklep jest wysoka, ale nie przechodzą przez stronę kasy. Usuń wieloetapową barierę kasową za pomocą prostego OpenCart One Page Checkout. Rozszerzenie umieszcza wszystkie pola kasy na jednej stronie i pomaga potencjalnym klientom szybko wyjść. Użytkownik może wypełnić wszystkie informacje związane z kasą w określonej kolejności i szybko dokonać płatności. Kasa dla gości, logowanie społecznościowe, dostosowywanie pola kasy, obsługa wielu trybów wysyłki i płatności to tylko niektóre z niesamowitych funkcji usługi OpenCart One Page Checkout.

5. Produkty drukowane na żądanie

Usługi drukowania na żądanie stanowią alternatywny sposób na ominięcie czasu zarządzania zapasami, inwestycji i ryzyka, umożliwiając przejście od tworzenia do sprzedaży niestandardowych przedmiotów za ułamek kosztów. Możesz umieścić swój oryginalny spin na przedmiotach codziennego użytku i sprzedawać je online, od koszulek po plakaty, plecaki i książki. Zawsze możesz przejść od korzystania z platformy drukowania na żądanie do utrzymywania zapasów, jeśli jeden z Twoich pomysłów biznesowych online rozwinie się i zaczniesz dokonywać dużej sprzedaży lub nadal będziesz korzystać z tych usług, odkrywając nowe sposoby poszerzania grona odbiorców.

nadruki na koszulkach-obrazy

W te Walentynki, aby to osiągnąć, możesz dodać plik Moduł dostosowywania produktu do Twojego sklepu eCommerce. Użytkownicy zaskakują swoich bliskich niestandardowymi, spersonalizowanymi prezentami. Wybór nalezy do ciebie!

kubek i telefon

6. Preferowane wydłużenie czasu dostawy OpenCart

opencart-preferowane-rozszerzenie-czasu-dostawy

W te Walentynki w Twoim sklepie będzie wielu kupujących w ostatniej chwili, którzy zechcą zamówić przedmiot i otrzymać go tak szybko, jak to możliwe lub w określonym dniu i godzinie. Umożliw to tym kupującym z Wydłużenie preferowanego czasu dostawy OpenCart. Dzięki temu modułowi kupujący mogą określić datę i godzinę, w której chcą otrzymać zamówienie. Mogą wybrać preferowany czas dostawy na stronie kasy. Byłoby to bardzo korzystne dla tych użytkowników, którzy chcą otrzymać produkt na określoną okazję i w określonym czasie. Z konfiguracji zaplecza można dokonać pewnych zmian w funkcjonalności modułu.

7. Płatność za pobraniem OpenCart z przedłużeniem opłaty

Płatność gotówką przy odbiorze

Z OpenCart Cash on Delivery z rozszerzeniem opłatymożesz poprosić swoich klientów o uiszczenie dodatkowej opłaty, gdy wybiorą opcję płatności za pobraniem na stronie płatności. Metoda płatności za pobraniem to powszechnie przyjęta metoda płatności, ponieważ większość kupujących nie lubi płacić ceny produktu, dopóki do nich nie dotrze. Rozszerzenie pomaga klientom czuć się bezpieczniej i odprężająco, ponieważ nie muszą martwić się o udostępnianie danych swojej karty online.

Do Ciebie

Wykorzystaj jak najlepiej ten walentynkowy tydzień dzięki tym 7 rozszerzeniom OpenCart. Z pewnością będziesz świadkiem wzrostu liczby konwersji. Jeśli napotkasz jakiś problem z którymkolwiek z tych modułów lub potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *