Zaproś klientów do subskrypcji biuletynu, nie kierując ich nawet do irytujących formularzy kontaktowych

Pytanie klientów o subskrybowanie biuletynu jest rutynowym procesem dla wielu organizacji handlu elektronicznego na całym świecie. Ale powoduje to również frustrację wśród klientów, którzy nie chcą rejestrować się w celu subskrypcji biuletynu i są znudzeni długimi formularzami kontaktowymi, które wymagają podania nieistotnych danych osobowych. Z tego powodu wielu klientów na różnych stronach e-commerce często ignoruje prośby o subskrypcję biuletynu. Stwarza to poważne wyzwania dla witryn handlu elektronicznego, które nie są w stanie skuteczniej kierować swoich klientów poprzez różne e-maile promocyjne, a także zmniejsza ich szanse na zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI). Jest to z pewnością poważna sytuacja dla każdej organizacji biznesowej, ale z tym Magento Auto Subskrybuj rozszerzenie wkrótce się to zmieni. Omówmy teraz różne jego cechy

Zezwala administratorowi witryny na kontrolowanie różnych aspektów funkcji wyskakujących okienek

Za pomocą tego

Obsługuje wiele urządzeń komputerowych

The

Integracja MailChimp z Twoim modułem

Aby ułatwić łatwe subskrypcje przez klientów, to rozszerzenie subskrypcji automatycznej Magento udostępnia informacje o subskrypcji w witrynie Magento na liście mailingowej MailChimp i wzajemnie. Dane kontaktowe klientów są skutecznie synchronizowane z MailChimp podczas standardowego procesu rejestracji, procesu realizacji transakcji lub w momencie wykonywania jakichkolwiek czynności w panelu administracyjnym przez administratora strony.

Potrafi efektywnie pracować z dowolnym motywem strony

Nie ma konfliktu z żadnym motywem strony, który sprawia, że ​​to rozszerzenie subskrypcji Magento auto jest jednym z najlepszych rozszerzeń Magento dla sklepów e-commerce. Dzięki temu możesz wybrać dowolny motyw witryny e-commerce w zależności od wymagań biznesowych i nie musisz się martwić synchronizacją swojego rozszerzenia

Możliwość pokazania formularza subskrybenta na wiele sposobów

Wraz z pojawieniem się tego automatycznego rozszerzenia subskrypcji Magento, łatwo jest pokazać swoją formę subskrybenta na więcej niż jeden sposób. Możesz teraz wybrać formularz subskrybenta, który pojawi się w formie opcji wyskakujących okienek lub wybrać prosty formularz kontaktowy do celów subskrypcji.

Czas więc wypróbować to rozszerzenie subskrypcji Magento auto, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i zwrot z inwestycji (ROI) w Twojej organizacji handlu elektronicznego. Musisz tylko otworzyć naszą witrynę e-commerce www.knowband.com i sprawi, że to niesamowite rozszerzenie subskrypcji automatycznej Magento będzie częścią Twojej witryny e-commerce.

Lubisz nasz blog? Sprawdź nasz drugi blog na "Przedefiniuj swoje prośby o subskrypcję dzięki wsparciu tego rozszerzenia Magento Auto Subscribe“.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *