Zamień swój sklep Magento na rynek dzięki temu rozszerzeniu Magento 2

Magento-Marketplace-Extension.

Ze względu na monopol gigantów handlu elektronicznego, takich jak Amazonka, eBay, Ali Baba, Flipkart i inni w segmencie zakupów online, różne małe i średnie sklepy eCommerce mają trudności ze sprzedażą swoich produktów online. Ze względu na ograniczoną bazę klientów i popularność, docierają oni do różnych rynków w celu zapewnienia ich zasięgu wśród dużej liczby kupujących online. Jednak sytuacja zmieni się wkrótce, ponieważ właściciele sklepów eCommerce mogą teraz bez wysiłku przekształcić swój sklep Magento w efektywny rynek z zaawansowanymi funkcjami tego rozszerzenia marketplace Magento 2 Multi, które może zgromadzić społeczność sprzedawców i kupujących w jednym miejscu. . Za zapewnienie lepszego wglądu w ten niewiarygodny umysł Rozszerzenia Magento 2, musisz rzucić okiem na to, jak zmieniło się życie wielu kupujących, sprzedających i innych powiązanych osób.

Dobrodziejstwo dla społeczności sprzedających ze względu na niezrównane cechy i funkcjonalności

Sprzedający odczują ulgę, ponieważ moduł ten otworzył nowy rynek możliwości i zaangażowania klientów w celu zwiększenia zasięgu ich produktu wśród docelowych klientów. Magento 2 Rynek wielu dostawców Moduł zapewnił im ulepszoną funkcjonalność, aby w znacznym stopniu poprawić sprzedaż produktów i współczynniki konwersji. Poznajmy inne, przełamujące ścieżki rozszerzenia tego rozszerzenia Marketplace, które opisano poniżej:

 • Sprzedawcy mogą teraz zarejestrować się łatwo z przodu sklepu ze względu na obecność opcji "Zarejestruj się jako sprzedawca".
 • Dostarcza kompletnych szczegółowych informacji o wszystkich sprzedawcach w sklepie za pomocą łatwej w użyciu, intuicyjnej strony profilu sprzedawcy.
 • Dzięki tej wtyczce sprzedający mogą teraz łatwiej dodawać ilość produktów i ceny do listy produktów wraz z uproszczonym zarządzaniem produktem.
 • Pozwól sprzedawcom sprawdzić raport transakcji sprzedawcy za pomocą opcji panelu.
 • Dostarcza pełnych szczegółowych informacji o sprzedaży w postaci średnich statystyk przychodów i wartości zamówienia oraz wykresów zapewniających przejrzysty wgląd w zamówienie i zarobki w sklepie Magento.
 • Pomaga w poprawianiu funkcjonalności strony produktu dzięki opcjom takim jak dodanie adresów społecznościowych, funkcja włączania / wyłączania usługi, łatwe wstawianie specjalnej ceny, profil konta sprzedawcy, wnioski o zatwierdzenie / odrzucenie kategorii i podkategorii oraz inne takie liczne funkcje.

Odkryj nowe możliwości zakupów online dla społeczności kupujących

Aby zwiększyć sprzedaż produktów, zaangażowanie klientów i współczynniki konwersji w sklepach e-commerce, ważne jest, aby zapewnić kupującym wyjątkowe zakupy online. Ze względu na trudne warunki prowadzenia działalności konkurencyjnej oczekiwania klientów wzrastają do najwyższego poziomu, a moduł ten zapewnia ulepszoną funkcjonalność dla społeczności kupujących, dzięki czemu są oni zaangażowani w Twoją witrynę. Oto opis funkcji, które przedefiniowały zakup online dla kupujących.

 • Zapewnia bezproblemowy dostęp do listy sprzedawców i związanych z nią ocen Rynek Magento.
 • Pomaga kupującym w sprawdzaniu wszystkich powiązanych produktów od pojedynczego sprzedawcy na każdej stronie produktu.
 • Zezwalaj na dostosowywanie obiektu, aby wprowadzać pożądane zmiany w tematach wiadomości e-mail i zawartości treści za pośrednictwem zaplecza sklepu Magento.
 • Zapewnia prostą opcję przekształcania kupujących w sprzedawców w celu ułatwienia skutecznej sprzedaży produktów.
 • Ułatwia szybkie wyszukiwanie sprzedawców przez społeczność kupujących poprzez obecność wielu filtrów wyszukiwania.

Rozszerzone uprawnienia, funkcje i role administratora sklepu

Z tym Rozszerzenia Magento Marketplace, administrator sklepu osiągnął większą funkcjonalność i swobodę w utrzymaniu swojego sklepu na rynku. To sprawiło, że kupowanie i sprzedawanie przez Internet produktów było dużo prostszym zadaniem. Nadszedł czas, aby poznać różne funkcje administratora sklepu, które są następujące:

 • Administrator sklepu może teraz bez trudu zarządzać kontem sprzedawcy, a także listą dostawców dzięki obecności zaawansowanych funkcji tej wtyczki.
 • Zapewnia pełną kontrolę i uprawnienia do przechowywania administratora w celu akceptowania lub odrzucania dowolnych żądań sprzedawcy w celu dodania produktu.
 • Administrator sklepu może teraz ustawić prowizje dla różnych dostawców w sklepie marketplace. Poza tym zapewnia swobodę ustalania oddzielnych prowizji dla poszczególnych sprzedawców, a także decyduje o procentowej prowizji dla każdego sprzedawcy w swoim sklepie.
 • Składa się z uproszczonego interfejsu dla właścicieli sklepów w celu skutecznego utrzymywania kont sprzedawców, produktów sprzedawców, zamówień sprzedawców, prowizji i szczegółów transakcji sprzedawcy.
 • Zezwalaj właścicielom sklepów na ustawianie ograniczeń dla różnych kategorii produktów, aby zapewnić dodawanie produktów do wybranych dozwolonych kategorii. Co więcej, możesz ustawić różne ograniczenia dotyczące produktów dla różnych sprzedawców w twoim sklepie marketplace.

Teraz można łatwo wywnioskować, że to rozszerzenie Rynku Magento 2 Multi posiada wiele funkcji i funkcjonalności dla każdego, czy jest to sklep społeczności adminów, kupujących lub sprzedających i jest naprawdę wyjątkową wtyczką. Ma potencjał do zrewolucjonizowania całego sklepu eCommerce, co znacznie zwiększa współczynnik konwersji, sprzedaż produktów, zaangażowanie klientów i ruch w witrynie. Przyjdź na naszą stronę Knowband, www.knowband.com teraz i kup ten moduł Magento, aby zapewnić sobie efektywną przyszłość w segmencie eCommerce.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *