W jaki sposób partnerstwo Magento Commerce z Acquią zmienia rzeczywistą grę?

How does partnership of Magento Commerce with Acquia a real game changer? | Knowband

Wczoraj, 2, listopad 2016 był wielkim dniem dla właścicieli witryn eCommerce Magento Handel i Acquia ogłosił partnerstwo, aby zaoferować klientom bogate cyfrowe doświadczenie. Ta integracja jest wielką wiadomością dla właścicieli witryn Magento, ponieważ umożliwia im kontrolowanie podróży klientów poprzez dostarczanie spersonalizowanych treści bogatych w treść. Ta współpraca pomoże właścicielom sklepów eCommerce korzystać z najlepszych w swojej klasie usług zarządzania treścią i personalizacji, a także różnorodne funkcjonalności Magento eCommerce. Znaczenie personalizacji w eCommerce można zrozumieć na podstawie oświadczenia Toma Ericksona, CEO firmy Acquia as

"Handel, jaki znamy, się zmienił, a imperatyw pojawił się dla marek i handlowców, by dostarczać potężne, spersonalizowane doświadczenia". Dalej o tym mówił "Acquia i Magento łączą najlepsze cechy rozwoju open source – zwinność, szybkość, innowacyjność i bezpieczeństwo. Razem przywracamy moc w rękach kupców i marek, aby umożliwić im kontrolowanie każdego piksela doświadczenia w całym podróż klienta."

Wpływ tej współpracy biznesowej na sprzedawców B2B i B2C

Połączenie Magento i Acquia to jedna z dobrych rzeczy, które miały miejsce w branży eCommerce w ostatnim czasie. Spójrz poniżej, aby zrozumieć, jak może to być bardzo pomocne w obecnym scenariuszu eCommerce.

Oferuje szeroką personalizację-

To partnerstwo pomogło w zapewnieniu kontekstu doświadczenia w czasie rzeczywistym dla klientów niezależnie od używanego przez nich urządzenia lub kanału.

Poprawia proces podejmowania decyzji-

Dzięki tej współpracy łatwo jest teraz wdrożyć i zarządzać bogatym w treść doświadczeniem w handlu elektronicznym dla dowolnego sklepu.

Zwiększony autorytet dla marketerów

Teraz zespół marketingowy może ściślej współpracować ze sprzedawcami, oferując szczegółowe, bogate w treść, cyfrowe doświadczenia i pomoc w działaniach merchandisingowych.

Wielka elastyczność-

Ta współpraca biznesowa zapewnia szeroki zakres elastyczności wielu stron e-commerce, aby spełnić wszelkie warunki rynkowe i oczekiwania. Aby uzyskać lepszy wgląd w to partnerstwo w zakresie eCommerce, sprawdź to oświadczenie Marka Lavelle, CEO Magento Commerce

"Sercem tego partnerstwa jest wspólne dziedzictwo open source i wizja dostarczania produktów nowej generacji, które są niespotykane dla branży." On dalej to rozwinął "Połączona moc naszych technologii i naszych rozwijających się globalnych ekosystemów pozwoli naszym klientom na wprowadzanie niepohamowanych innowacji, angażowanie konsumentów, jak nigdy dotąd, i torowanie drogi doświadczeniom handlowym jutra".

W celu zapewnienia lepszego doświadczenia Magento eCommerce, Acquia i Magento zintegrowały Drupal CMS z rozwiązaniami Acquia Lift do dostarczania klientom spersonalizowanych rozwiązań e-commerce. Może pomóc w dostarczaniu treści, handlu i kontekstu w jednym miejscu, aby uprościć podróż klienta. Niektóre firmy, które pracują nad wykorzystaniem tej nowej współpracy biznesowej to MRM // McCann i Optaros, Third & Grove, Born Group, Inviqa i HS2. Ta współpraca została ogłoszona przez Acquia Chief Product Officer, Chris Stone i CEO Magento, Mark Lavelle w Acquia Engage, która jest coroczną konferencją dla klientów. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej współpracy biznesowej, sprawdź to połączyć. W przypadku, gdy chcesz dodać pożądane Rozszerzenia Magento na swojej stronie eCommerce, musisz odwiedzić naszą Sklep Knowband. Firma zapewnia również dostosowane Usługi opracowywania wtyczek e-commerce dla Magento, OpenCart, i PrestaShop platformy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *