Turbo doładuj swoją stronę Magento dzięki tym poradom – Volume 2

Turbo Boost Your Magento Site With These Tips-2 | knowband

Większość użytkowników online zawsze brakuje czasu i ma ochotę poczekać nawet kilka dodatkowych sekund podczas uzyskiwania dostępu do konkretnej witryny. Z powodu tego zwyczaju zniecierpliwienia często opuszczają określoną witrynę, nawet nie wykonując określonego zadania, a zatem sumują się do listy porzucanie koszyka i w ten sposób wpływa na sprzedaż Twojego produktu w dużym stopniu. Wszystkie te znaczące straty dla wiarygodności i popularności Twojej witryny Magento można skutecznie rozwiązać, zmniejszając prędkość ładowania witryny do poziomu akceptacji. Nie testuj "cierpliwości"

1. Pamiętaj o włączeniu katalogu płaskiego w swojej witrynie

Turbo Zwiększ swoją witrynę Magento dzięki tym poradom - pamiętaj o włączeniu katalogu płaskiego na swojej stronie | Knowband

Aby poprawić wydajność twojego sklepu Magento, ważne jest włączenie katalogu płaskiego dla różnych kategorii i produktów na twojej stronie, aby ułatwić ich płynne połączenie w jedną tabelę. W związku z tym krokiem mówi się, że wydajność witryny drastycznie się poprawia, ponieważ zapytania MySQL można teraz przetwarzać szybciej. Aby skorzystać z tej efektywnej funkcji, należy wykonać następujące czynności:

 • Kliknij "System" -> "Konfiguracja", a następnie "Katalog".
 • Teraz kliknij "Frontend", a następnie zmień opcję "Użyj płaskiego katalogu" i "Użyj płaskiego produktu katalogowego" na "Tak".
 • Po powyższym kroku kliknij opcję "Zapisz konfigurację".
 • Zalecane jest wyczyszczenie pamięci podręcznej. Jednym z zalecanych sposobów wykonania tego jest usunięcie wszystkiego z katalogu / var / cache. W przeciwnym razie możesz to zrobić, wykonując te proste czynności.
 • Przejdź w kierunku "System" -> "Zarządzanie pamięcią podręczną", a następnie kliknij opcję "Przechowuj pamięć podręczną", aby usunąć całą pamięć podręczną z witryny Magento.

2. Usuń niechciane pliki z bazy danych Magento i wyczyść logi

Ze względu na domyślne ustawienia Magento, pliki dziennika w Magento są przechowywane przez okres 180 dni. Powoduje to przechowywanie dużej liczby plików dziennika, które ostatecznie zajmują dużo miejsca na serwerze Magento. Aby uniknąć takiej sytuacji, właściciele witryn mogą zmieniać swoje ustawienia na mniejszy czas, np. Dwa tygodnie (14 dni), aby zmniejszyć zajmowane miejsce. Aby wykonać tę akcję, wykonaj następujące proste czynności.

Turbo Boost Your Magento Site z tymi poradami- Usuń niechciane pliki z bazy danych Magento i wyczyść swoje logi | Knowband

 • – Przejdź do "System" -> "Konfiguracja" -> "Zaawansowane" -> "System" -> "Log".
 • – Teraz, w "Zapisz dziennik, dni", musisz zmienić ustawienia tam do 14 dni lub dowolnego innego określonego okresu czasu.
 • – Na koniec kliknij opcję "Zapisz konfigurację".
 • Oprócz tego możesz wykonać powyższe zadanie w inny sposób, ręcznie usuwając tabele lob w bazie danych. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki,
 • – W tym celu należy wybrać wszystkie tabele log_% z phpMyAdmin, a następnie wybrać opcję "Opróżnij" z rozwijanego menu.
 • – Teraz kliknij opcję "Tak", gdy wyskakujące okienko zapyta, czy chcesz skrócić tabele, czy nie.

3. Zainstaluj tylko ograniczoną liczbę rozszerzeń w swojej witrynie

Wiadomo, że zbyt wiele rozszerzeń często wykorzystuje zbyt wiele przestrzeni serwerowej i zasobów, które ostatecznie wpływają na szybkość ładowania witryny. Wynika to z licznych przyczyn, takich jak uruchamianie wielu żądań HTTP oraz dodatkowe ładowanie plików CSS i JavaScript. Aby zoptymalizować wydajność witryny, Ty Moduły Magento który może wykonywać wiele zadań za jednym razem. Jeśli nie masz pojęcia o tym, które rozszerzenia wybrać dla Twojego sklepu Magento, możesz sprawdzić różne niesamowite Wtyczki eCommerce z naszego sklepu Knowband. Aby wyłączyć inne rzadko używane rozszerzenia, musisz wykonać następujące kroki.

Turbo Zwiększ swoją witrynę Magento dzięki tym poradom - Zainstaluj tylko ograniczoną liczbę rozszerzeń w swojej witrynie | Knowband

 • Przejdź do "System" -> "Konfiguracja" -> "Zaawansowane" -> "Zaawansowane" -> "Dziennik".
 • Teraz, przed wymaganymi wtyczkami, musisz wybrać "Wyłącz" z rozwijanego menu, a następnie kliknąć w końcu opcję "Zapisz konfigurację".

4. Skonfiguruj bazę danych MySQL System zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS) o otwartym kodzie źródłowym, MySQL składa się z własnej "pamięci podręcznej zapytań", która jest wykorzystywana na platformie Magento do generowania dynamicznych stron i treści w celu poprawy wydajności witryny. Spójrz na niektóre z zalecanych ustawień pliku my.cnf.

query_cache_type = 1

Query_cache_size = 32M

query_cache_limit = 2M

Poza tym zalecane ustawienia dla pliku php.ini są następujące:

php_value memory_limit 128M

5. Zoptymalizuj konfigurację serwera Magento dla swojej witryny

Turbo Boost Your Magento Site z tymi poradami- Zoptymalizuj konfigurację serwera Magento dla swojej strony | Knowband

Skuteczny serwer hostingowy może odegrać decydującą rolę w poprawie szybkości ładowania witryny i jest jedną z najważniejszych wskazówek dotyczących optymalizacji witryny. Jeśli tak nie jest w przypadku Twojego sklepu Magento, istnieje możliwość, że witryna może ulec awarii lub przestanie działać z powodu dużego ruchu przychodzącego z witryny. Dlatego, aby uniknąć takich problemów, musisz mieć niezawodny i solidny serwer Magento, który może obsługiwać wiele żądań HTTP od wielu klientów.

6. Użyj motywu produktywnego dla swojej witryny

Aby Twoja witryna była ostateczną obsesją wśród odwiedzających Twoją witrynę, musisz mieć atrakcyjny motyw Magento, który może poprawić funkcjonalność i wydajność twojej strony Magento. Temat umożliwia odwiedzającym witrynę wykonywanie różnych zadań z wielką łatwością i bez bólu głowy. Istnieją różne darmowe motywy, takie jak Eros, Sklep z winami, przepych, Niebieska Skala, Sklep z torbami i inne, które mogą pomóc w nadaniu wyjątkowego wyglądu, atrakcyjności i funkcjonalności w sklepie Magento w celu zwiększenia zaangażowania klientów, ruchu w witrynie i różnych innych danych o wydajności witryny.

7. Zaktualizuj indeksy swojej witryny Magento

Turbo Zwiększ swoją witrynę Magento dzięki tym poradom - zaktualizuj indeksy swojej strony Magento | Knowband

Chociaż indeksy są automatycznie aktualizowane na platformie Magento za każdym razem, gdy dodawany jest magazyn obiektów. Ale w niektórych przypadkach proces ten nie odbywa się automatycznie i należy go wykonać ręcznie. To uaktualnienie indeksu jest ważne, ponieważ poprawia wydajność zapytań MySQL. Aby wykonać to kluczowe zadanie, musisz wykonać następujące kroki.

 • Przejdź w kierunku "System" -> "Zarządzanie indeksami".
 • Teraz musisz wybrać wszystkie indeksy lub indeksy, które musisz zaktualizować. Następnie wybierz opcję "Reindex Data" z rozwijanego menu.
 • Na koniec kliknij przycisk "Prześlij".

Teraz, wprowadzając te niewiarygodne wskazówki dotyczące optymalizacji witryny, właściciele witryn Magento mogą w dużym stopniu przyspieszyć działanie swojego sklepu Magento. Dzięki tym kluczowym informacjom możesz bezproblemowo poprawić jakość zakupów online, zaangażowanie klientów i ruch w witrynie w swoim sklepie internetowym i łatwo przejść na "pierwszy krok", aby stać się liderem na rynku w danym segmencie biznesowym. Aby dokonać drastycznego ulepszenia w dziedzinie optymalizacji i wydajności witryny, musisz zapoznać się z końcową częścią tej serii artykułów zatytułowaną- Turbo zwiększ swoją witrynę Magento dzięki tym poradom – Volume 3.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *