Knowband

Rzeczy do wzięcia pod uwagę przy dodawaniu pop-upa do subskrybenta w Twojej witrynie

Dodanie subskrybenta do każdej strony internetowej ma wiele dodatkowych zalet. Przez większość czasu właściciele witryn chcą łączyć się z bardzo dużą liczbą osób, więc jeśli chcą zaktualizować lub poinformować o nowej aktywności, można to zrobić za pomocą identyfikatora e-mail subskrypcji. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej niezawodnych form komunikacji między sprzedawcami a klientami.

W związku z tym, dziś większość strony internetowej wymyślił liczne formy subskrypcji e-mail wyskakujących, aby uzyskać lepszą bazę klientów. Starają się przyciągnąć klientów do subskrybowania strony za pomocą różnych środków. Stało się to powszechną praktyką, ponieważ współczynnik konwersji za pomocą metody subskrypcji e-mailowej jest dość znaczący. Większa liczba subskrypcji wiadomości e-mail zwiększa szanse sklepu internetowego na gromadzenie dużej liczby odwiedzin w sklepie internetowym. Zauważono, że co najmniej 57% klientów odpowiada na wiadomości e-mail subskrybowane z witryn internetowych.

Przez większość czasu opłaca się korzystać z tej wyskakującej subskrypcji e-mail, ale strona musi upewnić się, że włączenie tych wyskakujących okienek odbywa się w bardzo ekscytujący sposób Rosnąca liczba tych wyskakujących subskrypcji wiadomości e-mail zaczęła denerwować klientów i większość czasu mają tendencję do ignorowania, aby wypełnić wszelkie szczegóły wymagane przez te formularze. W związku z tym strony internetowe stają przed wyzwaniem, w jaki sposób skutecznie włączyć wyskakujące okienka w witrynie, aby klienci nie byli zirytowani, a jednocześnie strony internetowe mogą skutecznie subskrybować e-maile.

Punkty, o których muszą pamiętać właściciele sklepów internetowych przed włączeniem subskrypcji wiadomości e-mail do witryn internetowych, mogą być wymienione jako:

Dlaczego warto korzystać?

dlaczego warto użyć

Pierwszą rzeczą, która zajmuje umysł właścicieli w sklepie internetowym, jest Konwersje. Każdy właściciel sklepu internetowego chce uzyskać zdrową liczbę konwersji ze swojego sklepu internetowego. W tym celu bardzo ważne staje się podejście. Dzięki temu wyskakujące okienko subskrypcji pozwala sklepowi internetowemu połączyć się z maksymalną liczbą klientów w sklepie internetowym. Właściciel sklepu internetowego może informować ich o nowościach, aktualizacjach produktów i wszelkich bieżących zakupach w sklepie internetowym. Dlatego lepsza baza subskrybentów pomaga właścicielowi sklepu internetowego zmaksymalizować zasięg sklepu internetowego i zwiększyć ruch w sklepie internetowym.

Co używać?

co do wykorzystania

Właściciele mogą korzystać z różnych formularzy w celu uzyskania subskrypcji od klientów. Pierwszym i najważniejszym wymogiem lepszej subskrypcji e-mail jest to, że musi być atrakcyjny i klienci nie mogą w żadnym momencie czuć, że sklep internetowy wymaga od nich zbyt wiele. Dlatego różne formy pojawiają się takie jak Zakręć i wygraj pop-up, Pojawi się kupon Magento Scratch lub niektóre atrakcyjne

Gdzie korzystać?

gdzie

Jedną z najważniejszych rzeczy w wyskakującym okienku e-mail jest pozycja. Ciągle pojawiająca się subskrypcja wiadomości e-mail denerwuje klientów bardzo i w pewnym momencie klienci czują się jak zrezygnowanie ze sklepu internetowego i rezygnacja. Dlatego pozycja i czas wyskakiwania subskrypcji wiadomości e-mail jest jedną z ważnych rzeczy, o których należy pamiętać. Lepszym sposobem użycia wyskakującego okienka będzie wyskakujące wyjście lub strona zamówienia, ponieważ klient opuszcza stronę internetową albo w wysokiej notatce, albo w niższej notatce. Dlatego w tym przypadku, jeśli sklep internetowy zapewnia klientom pewne możliwości w postaci zdrapek lub kart, może zmotywować ich do dostarczania identyfikatorów e-mail. To właśnie sprawia, że ​​wyskakujące okienko wyjściowe jest niezbędne w szczególności w witrynach handlu elektronicznego. Zmusza odwiedzających do ponownego rozważenia wyjścia.

Kiedy użyć?

gdy

Sklep internetowy może upewnić się, że częstotliwość korzystania z subskrypcji e-mailowej nie może przekraczać tendencji klientów do korzystania z nich. Jeśli w którymkolwiek momencie klient czuje, że sklep internetowy jest zbyt wymagający, może to prowadzić do negatywnych wyników dla klientów i mogą oni odejść lub nie rozważyć dokonania zakupu. Dlatego bardzo ważne jest, aby upewnić się, że czasy wyskakujących subskrypcji e-mail są równomiernie rozłożone i pasują do obaw klientów.

Jak korzystać?

w jaki sposób

Idea korzystania z subskrypcji e-mail jest dość niezawodna. Każdy właściciel sklepu internetowego będzie miał inny pomysł na wykorzystanie tych pop-upów. Tak więc, jeśli sklep internetowy chce, mogą wybrać różne opcje, takie jak wykorzystanie ich jako pop gier, takich jak Spun i wygraj pop-up, który jest wyskakujący e-mail, ale oferuje klientom wiele ofert na podstawie preferencji właściciela, biorąc ich Email Id jako symbol wejścia do konkursu. To samo dotyczy przypadku z kartą zdrapki Magento, która oferuje swoim klientom korzystną zniżkę opartą na ich szczęściu poprzez pobranie identyfikatora poczty elektronicznej. Dlatego istnieje wiele sposobów korzystania z tych wyskakujących subskrypcji e-mail. Zasadniczo zależy to od właściciela sklepu internetowego, w którym sposób chce korzystać z tych pop-upów.

Do Ciebie

Pomysł korzystania z subskrypcji e-mailowej jest dość innowacyjny. Sklepy internetowe mogą zyskać dużą liczbę subskrybentów, jeśli lepiej wykorzystają tę wyskakującą subskrypcję. Ponieważ wyskakujące okienka subskrypcji e-mail nie ograniczają się do klasycznego wyjścia z prośby o podanie identyfikatora e-mail, dlatego są jednym z ważnych zasobów dla właścicieli sklepów internetowych, aby uzyskać znaczną liczbę konwersji w sklepie internetowym. Przedefiniuj swoje żądanie oparte na subskrypcji i czerpać pożądany wynik dla swojej witryny.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *