Rozszerzenie wyszukiwania Magento Order dla szybkiego dostępu do szczegółów zamówienia

A Magento Order Lookup Extension for a quick accessing of order details | Knowband

Klienci często mają trudności z uzyskaniem dostępu do szczegółów zamówienia z powodu różnych złożoności związanych z całym procesem. Muszą dostarczyć wielu informacji, zanim będą mogli uzyskać dostęp do swoich danych zamówienia. Jest to zdecydowanie najbardziej irytujący moment dla każdego klienta i może w dłuższej perspektywie wpłynąć na szanse biznesowe witryny eCommerce. Szczegóły zamówienia są jednym z kluczowych aspektów zakupu online i jest to ważny parametr, który może wpłynąć na zaangażowanie klienta w witrynie.

Jest to od dawna niepokojące dla wielu właścicieli firm internetowych i szukają skutecznego rozwiązania dla swoich klientów. Z ciągłym wysiłkiem i wieloletnim doświadczeniem w branży Moduł eCommerce, Knowband wymyślił to niesamowite rozszerzenie Magento Mobile Order Lookup, które przyniosło istotną zmianę w zakresie dostępu do szczegółów zamówienia klienta. Usunęła różne bariery, które wcześniej były zaangażowane w zapewnienie szybki dostęp do zamówienia klienta Detale. Zanurzmy się we wspaniałe funkcje i funkcje tego Rozszerzenia Magento?by taking a quick look below:

Zapewnia szybki dostęp do szczegółów zamówienia klienta

W przeciwieństwie do wcześniejszego wymogu logowania do konta witryny, aby uzyskać dostęp do szczegółów zamówienia, to rozszerzenie wiedzy Knowband zdecydowanie wyprzedza konkurencyjne moduły. Dzieje się tak dlatego, że klienci muszą po prostu użyć adresu e-mail i identyfikatora zamówienia, aby uzyskać pełne informacje o zamówieniu, ponieważ funkcja ta załadowała rozszerzenie wyszukiwania zamówienia Magento. Nie ma potrzeby logowania się do klienta, a dostęp do wszystkiego jest bardzo płynny.

Daje jasne wyobrażenie o liczbie odwiedzających klientów w sprawie statusu zamówienia

Teraz, dzięki temu rozszerzeniu Magento Mobile Order Lookup, znacznie łatwiej jest uzyskać rzetelny pogląd na temat liczby klientów odwiedzających twoją stronę Magento, aby uzyskać dostęp do ich szczegółów zamówienia. Kiedy już uzyskasz wymagane informacje o szczegółach zamówienia, szukając klientów, możesz kierować je w znacznie lepszy sposób, by w przyszłości zaangażować się w biznes.

Kompatybilny z różnymi urządzeniami

To rozszerzenie Magento zostało zbudowane na mobilnym, responsywnym układzie, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony, tablety i wiele innych. Oznacza to, że nie ma konfliktu wydajności i funkcjonalności tego rozszerzenia Magento Order Lookup, niezależnie od rozmiaru ekranu używanego przez klientów. Oferuje taki sam poziom komfortu użytkowania na wielu urządzeniach bez żadnych problemów.

Obsługuje przyjazny panel administracyjny

Właściciele witryn Magento mogą teraz dokonywać różnych zmian i dostosowań na swojej stronie ze względu na obecność tego przyjaznego dla użytkownika i interaktywnego panelu administracyjnego. To sprawia, że ​​wprowadzanie zmian jest znacznie prostsze niż wcześniej i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej od administratora sklepu. Panel administracyjny składa się z różnych interaktywnych funkcji i opcji, dzięki czemu cały proces dostosowywania staje się płynnym zadaniem.

Można go zainstalować i skonfigurować bez żadnych problemów

Wiemy, że nie mamy do czynienia z klientami o wysokich kwalifikacjach technicznych, dlatego staraliśmy się, aby nasze rozszerzenie wyszukiwania Magento było modułem masowym. Może być łatwo zainstalowany i skonfigurowany przez dowolną osobę posiadającą podstawową wiedzę techniczną i nie wymagającą specjalistycznej wiedzy do tych zadań. Ze względu na łatwość obsługi, to rozszerzenie Knowband stało się ulubionym miejscem wśród wielu właścicieli sklepów Magento na całym świecie.

Nie komplikuj klientów, utrudniając im dostęp do szczegółów zamówienia. To rozszerzenie wyszukiwania Magento Order pojawiło się jako zwolennik wprowadzenia reformy Big Bang w zakupach internetowych poprzez zapewnienie łatwego sposobu na bezproblemowe dostarczenie szczegółów zamówienia klienta. Więc odwiedź naszą Sklep Knowband at www.knowband.com i zainstaluj to rozszerzenie Magento, aby odświeżyć wygodę użytkownika i zwiększyć liczbę konwersji w sklepie internetowym.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *