magento-2-instagram-shop

Rozszerzenie galerii sklepu Magento 2 na Instagramie

Jeśli posiadasz sklep e-commerce na platformie Magento 2 i chcesz nadać swojemu sklepowi wygląd sklepu na Instagramie, rozszerzenie Magento 2 Instagram Shop Gallery z pewnością spełni Twoje wymagania.

Rozszerzenie galerii sklepu Magento 2 na Instagramie pozwala pobierać treści z hashtagów na Instagramie i konwertować je na posty, które można kupić. Treść jest wyświetlana w galerii Twojego sklepu na Instagramie.

Uwaga: Produkty nie są oznaczone na obrazach, ale są wymienione poza obrazem.

 1. Możesz wyszukiwać obrazy na podstawie hashtagów i używać ich do wyświetlania podobnych produktów, które są dostępne w Twoim sklepie.
 2. Wyświetlaj Instagram Galley na wielu stronach swojej witryny. Na przykład strona główna, strona produktu, górny pasek nawigacyjny itp.
 3. Wybierz obrazy, które chcesz umieścić w swojej galerii na Instagramie, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Dodając obrazy, możesz oznaczyć je jako zatwierdzone i zmapować do nich powiązane produkty. Po dodaniu możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać tylko zatwierdzone obrazy, obrazy dołączone do produktu, czy oba. Można to zrobić w sekcji „Widoczność obrazu”.
 4. Dodaj produkty, które chcesz połączyć z konkretnym obrazem.
 5. Wyświetlaj polubienia i komentarze postów na Instagramie w swojej galerii na Instagramie.
 6. Ustaw limit maksymalnej liczby zdjęć, które mają być wyświetlane na danej stronie lub galerii na Instagramie.
 7. Możesz tworzyć wiele galerii.
 8. Rozmieść zdjęcia produktów zgodnie z własnymi preferencjami. Na przykład, jeśli chcesz wyświetlić obraz na pozycji numer 1, możesz zachować porządek sortowania jako 1.
 9. Możesz dodać tyle obrazów, ile chcesz.
 10. Włącz / wyłącz rozszerzenie Galerii sklepu Magento 2 na Instagramie w dowolnym momencie.
 11. Jest to mobilny, responsywny i kompatybilny z wieloma sklepami moduł.

Korzyści z rozszerzenia Galerii sklepu Magento 2 na Instagramie

 1. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie możesz poprosić swoich obserwujących o udostępnianie swoich treści, historii lub zdjęć związanych z Twoimi produktami za pomocą hashtagu, a następnie polecać je na swojej stronie internetowej. Jest powszechnie znany jako treść generowana przez użytkowników.
 2. Treści generowane przez użytkowników zapewniają bezpłatną świadomość marki, której żadna reklama nie może pokonać.
 3. Posiadanie sekcji galerii sklepu na Instagramie przyciąga klientów i zwiększa zaangażowanie klientów.

Słowo końcowe

Rozszerzenie Magento 2 Instagram Shop Gallery pomaga zapewnić atrakcyjne efekty wizualne do produktów w sklepie. Poprawia interfejs użytkownika Twojego sklepu, dodając piękną galerię na Instagramie. Wypróbuj to rozszerzenie Magento 2.

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *