Popraw wizerunek społeczności i wizerunek swojej organizacji biznesowej za pomocą Magento Module

Zwiększanie zasięgu klientów i wpływu mediów społecznościowych na biznes nie może być w żaden sposób ignorowane jako platformy takie jak Facebook ma bazę użytkowników większą niż 1.2 miliard, co oznacza, że ​​masz szansę rozpowszechniać pozytywne informacje o swojej organizacji handlu elektronicznego poprzez swoich lojalnych klientów mediów społecznościowych. Ponieważ ludzie z różnych grup etnicznych, regionów i środowisk lingwistycznych używają wspólnej platformy komunikacji społecznej, dzięki czemu możesz teraz mieć zróżnicowaną bazę klientów dla swoich produktów, aby zwiększyć swoją globalną wartość i reputację. Dalej, to Moduł społecznościowy Magento znacznie uproszczono funkcję logowania w mediach społecznościowych, dzięki czemu użytkownicy Twojej witryny e-commerce mogą łatwo zalogować się na swoje konta w mediach społecznościowych. Oto niektóre z cech tego e-commerce Rozszerzenie Magento które mogą pomóc w poprawie reputacji społecznej Twojej organizacji biznesowej.

Obsługuje wiele urządzeń komputerowych używanych przez klientów

Ten moduł opiera się na responsywnym projekcie strony internetowej, co oznacza, że ​​to rozszerzenie

Pomaga w śledzeniu rachunków mediów społecznościowych za pośrednictwem raportów

Teraz właściciele sklepów mogą z łatwością śledzić najpopularniejsze konta w mediach społecznościowych swoich klientów e-commerce w oparciu o raporty generowane przez to rozszerzenie. Ponadto pomaga w Analizując całą historię klientów, śledząc liczbę użytkowników, którzy zalogowali się i zarejestrowali w Twojej witrynie za pośrednictwem różnych kont mediów społecznościowych.

Udostępniaj funkcje administrowania, aby dokonać pożądanego dostosowania w swoich ikonach mediów społecznościowych

Za pomocą tego Rozszerzenie Magento, administrator sklepu może łatwo wprowadzić pożądane zmiany w swoich ikonach mediów społecznościowych na swojej stronie internetowej. Umożliwia ono administratorom swobodę wyświetlania i sortowania ich ikon mediów społecznościowych w pionie lub poziomie w witrynie e-commerce za pomocą prostej funkcji przeciągania i upuszczania. Poza tym administrator strony może również dostosowywać w nagłówku paska społecznościowego i w tekście łącza do logowania.

Tak więc, posuwaj się naprzód i skorzystaj z tej jednorazowej okazji, aby zwiększyć społeczną reputację i obecność swojej organizacji biznesowej za pomocą tego modułu. Trzeba wydać niewielką kwotę na zakup tego rozszerzenia www.knowband.com i może zwiększyć zaangażowanie społeczne odwiedzających witrynę w celu poprawy współczynników konwersji i sprzedaży produktów.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *