Popraw konwersje i rejestracje dzięki rejestracji w mediach społecznościowych

Dzięki temu Social Logins staje się obrazem. Logując się do Twojej witryny, odwiedzający zawsze szukają prostego, wygodnego i szybkiego procesu rejestracji, a tutaj "Logowanie społecznościowe Magento"jest lepszy i bardziej wiarygodny. Przyjrzyjmy się dokładniej, dlaczego konieczne jest zainstalowanie tej wtyczki na twojej stronie-

Magento Social Loginizer – Dodawanie wartości do Twojej witryny

1. Ta wtyczka pozwala Twoim klientom połączyć swoje konta sklepowe z sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook i Google+, upraszczając proces rejestracji.

zapisać się

Korzyści Koniec z traceniem czasu na zajmowanie się formularzem, jeśli zamiast tego można kliknąć jeden przycisk. Klienci nie muszą już pamiętać długiej nazwy użytkownika i hasła, co otwiera możliwości superszybkich i bezproblemowych rejestracji.

2. Zainstaluj ten moduł dla bezkontaktowe doświadczenie w kasie. Im łatwiejsze jest tworzenie kont podczas kasowania, tym większe są szanse na dokończenie zakupu.

3. Przyjazny dla użytkownika (obsługuje wszystkie urządzenia)

Po zainstalowaniu tego rozszerzenia w swoim sklepie zaprojektowanym przez Magento, będziesz w stanie zwiększyć zaangażowanie użytkowników i utrzymanie klientów.

Interfejs użytkownika, interfejs i ikona naszej wtyczki Social Loginizer jest całkowicie mobilny i dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranu.

Niezależnie od tego, czy masz witrynę mobilną lub komputerową, Magento Social Loginizer działa dobrze na wszystkich stronach internetowych, umożliwiając zwiększenie sprzedaży i przychodów.

4. Poprawiono rejestrację, konwersję i utrzymanie użytkownika

Bezproblemowo, szybki i prosty proces rejestracji, istnieje większa liczba szans, które rejestruje coraz więcej użytkowników, co poprawia proces rejestracji.

Podobnie, jeśli rejestracja jest prosta, istnieje duża szansa, że ​​klienci dokonają dalszych zakupów online, co poprawi sprzedaż Twojej firmy. Udostępniając opcję zapisów społecznościowych, będziesz mógł uzyskać dane klientów, aby uzyskać lepszą komunikację.

Z Magento Social Loginizer Zainstalowany w systemie, Twoja firma odniesie korzyści z dalszego wzrostu bazy klientów, zwiększenia współczynników konwersji i utrzymania użytkowników.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *