Najlepsze darmowe motywy Magento w 2015 dla twojego Sklepu – Tom 1

Some Top Free 2015 Magento Themes for your store | knowband

Każdy sklep eCommerce potrzebuje wsparcia ze wspaniałych motywów i szablonów Magento, aby poprawić wydajność i produktywność ich sklepu. Te motywy składają się z różnych funkcji i funkcji, które mogą pomóc w sprawnym wykonywaniu różnych zadań. Chociaż istnieją tysiące motywów i szablonów Magento, ale jest ich tylko kilka, które mogą potencjalnie zmienić Twój biznes w niesamowity sposób. Rzućmy okiem na część umysłu za darmo Motywy Magento 2015 to może być zmieniarka gry dla twojego sklepu eCommerce.

Dopasuj ciałoNiektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - Fit Body | Knowband

Ten niesamowity motyw Magento został zaprojektowany przez Firma deweloperska Magento, TemplateMonster i jest wyposażony w szeroką gamę zaawansowanych narzędzi i funkcji, które mogą poprawić atrakcyjność i funkcjonalność Twojego sklepu eCommerce. Temat składa się z czystego i minimalistycznego układu z paralaksą, kursorem, suwakami i galeriami w celu dodania różnych funkcji i funkcjonalności do strony Magento. Dzięki obecności stałego menu mega odwiedzający mogą bez trudu nawigować do dowolnej sekcji strony w locie, co poprawia nawigacja po stronie internetowej w dużym stopniu.

Trex

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - Trex | Knowband

Trex to dynamiczny motyw, który składa się z atrakcyjnego wyglądu i czystego kodu. Ta w pełni responsywna konstrukcja wraz z menu poza obszarem płótna zapewnia doskonałą wydajność na wielu urządzeniach, takich jak komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet.

Oglądaj w sklepie

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu- Sklep z zegarkami | Knowband

Teraz możesz zbudować stylowy sklep za pomocą tego aktualnego motywu. To za darmo Motyw Magento zapewnia czysty i minimalny układ, który pomaga właścicielom sklepów prezentować swoje produkty w najlepszy możliwy sposób.

Witaj Magento

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - HelloMagento | Knowband

Jeśli istnieje jeden motyw, który jest idealny dla każdego rodzaju sklepu eCommerce, jest to tylko ten temat. Ten bezpłatny motyw Magento zapewnia przejrzysty układ z łatwą nawigacją, co znacznie ułatwia zadanie zarządzania produktem.

AccessShop

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - AccessShop | Knowband

Dla wszystkich tych profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów, ten motyw Magento jest dla nich najlepszym wyborem. Pomoże Ci stworzyć nowoczesną witrynę, która zwiększy sprzedaż Twojego sklepu internetowego. Możesz łatwo zmienić motyw zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Co więcej, musisz się martwić o wydajność tego tematu na wielu urządzeniach dzięki temu w pełni mobilnemu, responsywnemu projektowi.

Sklep z winem

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - Wine Shop | Knowband

Ten darmowy motyw Magento został zaprojektowany przez firmę deweloperską Magento dla różnych sklepów z winami i alkoholami, ale nie oznacza to, że nie można go używać w żadnej firmie ani sklepie eCommerce. Składa się z wielu opcji i funkcji, dzięki czemu można go dostosować do odzieży, sportu, sklepów z pamiątkami i innych rodzajów działalności.

Jeśli dokonałeś nowego przejścia w świat Magneto, to najwyższy czas, aby zainstalować te darmowe motywy Magento, aby zdobyć pierwsze miejsce wśród swoich rywali. Jeśli przegapisz te motywy z myślą o swoim sklepie eCommerce, z pewnością poniesiesz porażkę w biznesie współczynniki przeliczeniowe, sprzedaż produktów i świadomość marki. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych niesamowitych wtyczek i rozszerzeń Twojego sklepu eCommerce, odwiedź nasz sklep Knowband z wtyczkami do sklepów Magento, OpenCart i PrestaShop.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *