Co sprawia, że ​​rynek marketów Magento Multi jest najlepszy wśród Magento Marketplace Addons?

What makes this Magento Multi vendor Marketplace as the best among Magento Marketplace Addons? | Knowband

E-Commerce to pole wielkich możliwości biznesowych i sukcesu takich firm jak Amazonka, eBay, Alibaba, Flipkart a inni udowodnili to wiele razy. Bez wątpienia tak było

Miło nam poinformować, że nasza firma, Knowband, wymyśliła to niezwykłe Rynek sprzedawcy Magento Multi Rozszerzenia Rozszerzenia Magento jako najbardziej lubiany i popularny wybór wśród różnych Rozszerzenia Magento Marketplace.

Szybka rejestracja dla sprzedawców

W przeciwieństwie do innych dostępnych modułów Magento Marketplace, to rozszerzenie Magento Marketplace posiada funkcję, która zapewnia sprawną rejestrację sprzedawcy z samego przodu. Zawiera "Zarejestruj się jako sprzedawca"

Płynne zarządzanie i kontrola konta sprzedawcy

Teraz łatwiej jest zarządzać kontem sprzedawcy i sterować nim za pomocą interaktywnego i przyjaznego interfejsu dla tego modułu. Jako sprzedawca możesz zarządzać różnymi czynnościami sprzedawcy, takimi jak dodanie produktu, ilości lub ceny. Poza tym nie ma potrzeby, aby sprzedawcy korzystający z konta mieli dostęp do swojego indywidualnego konta, co czyni go jednym z najbardziej lukratywnych modułów Magento Marketplace dla swoich docelowych klientów.

Pomaga w śledzeniu zachowań sprzedażowych w celu poprawy ich działalności w dłuższej perspektywie

Za pomocą tego Rozszerzenie Magento Marketplacesprzedawca może teraz śledzić informacje o sprzedaży w postaci statystyk średniego przychodu na zamówienie, przedmiotów sprzedanych przez sprzedawcę, dochodu, szczegółów zamówienia i innych takich statystyk za pomocą różnych wykresów, wykresów i raportów. Posiadanie wszystkich istotnych danych o koncie sprzedawcy znacznie ułatwi poszczególnym sprzedawcom zwiększenie liczby konwersji i sprzedaży.

Zapewnia łatwy mechanizm dodawania specjalnych cen produktów

Aby zwiększyć liczbę konwersji i sprzedaży w Twoim sklepie Magento, musisz uruchomić różne oferty handlowe i kampanie od czasu do czasu. Co więcej, aby zapewnić klientom poczucie pośpiechu, ważne jest prowadzenie kampanii z atrakcyjnymi ofertami w postaci specjalnych cen. Dostępność funkcji, takich jak "Ceny specjalne od" i "Cena specjalna do" w tym rozszerzeniu Magento Marketplace, może informować klientów o żywotności ofert, aby w spójny sposób uzyskiwać wyższe konwersje i sprzedaż.

Łatwe dodawanie różnych elementów i komponentów

Znacznie łatwiej jest dodać baner, logo sklepu, niestandardową zawartość HTML, społeczne adresy URL i inne tego typu elementy w witrynie Magento, aby uzyskać lepszą wydajność i produktywność. Ze względu na płynną integrację różnych elementów w tym module rynku Magento, jest to obecnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, aby osiągnąć pierwsze miejsce wśród swoich rywali biznesowych. Dzięki temu łatwe dodawanie różnych elementów serwisu sprawia, że ​​rozszerzenie Knowband jest jednym z popularnych wśród wielu modułów Magento Marketplace

Nie trać wyższych konwersji i sprzedaży, nawet jeśli jesteś jednym z tych małych i średnich dostawców, ponieważ wtyczka Magento Multi Vendor Marketplace jest gotowa do użycia. Dzięki wielu funkcjom i funkcjom może on stać wysoko wśród różnych dostępnych modułów marketów Magento Multi, aby nadać wyjątkowe miejsce dla Twojego biznesu eCommerce. Chwyć ten moduł teraz, odwiedzając nasz sklep Knowband i badając inne sposoby zdobywania wyższe konwersje i sprzedaż.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *