4 najpopularniejsze rozszerzenia Magento 2 w celu poprawy wydajności stron produktów

top-4-magento-2-extensions-to-improve-performance-of-your-product-pages-2

Strona produktu jest jednym z ważnych elementów każdej witryny eCommerce. Jest to strona, która, jeśli dobrze zoptymalizowana, może uelastycznić drogę zakupów potencjalnych klientów i jeszcze bardziej wzmocnić ich decyzję zakupową. Jakie elementy należy dodać do strony produktu? Jak można poprawić jego wydajność? Które rozszerzenia będą korzystne? Jeśli masz na uwadze te pytania, ten post na blogu zawiera odpowiedzi. W tym piśmie podałem 4 rozszerzenia Magento 2, które mogą pomóc poprawić wydajność stron produktów.

1. Tabela rozmiarów produktu Magento 2

Jeśli masz witrynę Fashion, to rozszerzenie Magento 2 jest koniecznością. Na każdej stronie internetowej, która zajmuje się artykułami odzieżowymi, konieczne jest zapewnienie kupującym z przewodnikiem po rozmiarach. Wiele zwrotów eCommerce ma miejsce, ponieważ klienci nie otrzymują produktu o odpowiedniej wielkości. Chociaż strony internetowe pozwalają wybrać żądany rozmiar, niewiele z nich wyświetla szczegółowy przewodnik po rozmiarach. Na przykład zwykłe wyświetlanie S, M, L i XL nie pomogłoby w dokładnych pomiarach. Różne strony internetowe mają różne pomiary, a nawet niewielka różnica w pomiarze może prowadzić do problemu z rozmiarem. Rozsądnie byłoby wyświetlać również wymiary wraz z typem rozmiaru, aby kupujący mieli jasne pojęcie, co byłoby dla nich idealnie dopasowane. Z Rozszerzenie Magento 2 Product Size Chart, możesz dodać opcję tabeli rozmiarów na swoich stronach produktów, która odzwierciedla wymiary produktu, co poprawia komfort zakupów i zmniejsza możliwość zwrotu.

Tabela rozmiarów produktu Magento 2

2. Magento 2 Web Push Notification

Marki wykorzystują moc internetowych powiadomień push, aby dostarczać swoim abonentom ważnych aktualizacji, nawet gdy nie są obecni na stronie internetowej. Od zwiększania ruchu w witrynie do zwiększania sprzedaży, powiadomienia push w sieci zapewniają skuteczne wyniki. Mówiąc o Rozszerzenie Magento 2 Web Push Notification, chociaż ma zbyt wiele funkcji, istnieje kilka niezwykle przydatnych funkcji, które pomogłyby Ci skonfigurować idealną stronę produktu. W tym module, szczególnie na stronach produktów, możesz poprosić użytkowników o subskrypcję alertu o cenie produktu lub alertu o zapasach, aby użytkownik poczuł, że cena produktu jest zbyt wysoka lub stwierdzi, że produktu nie ma obecnie zapasy, mogą subskrybować, aby otrzymywać powiadomienia o każdym spadku cen lub dostępności produktu.

3. Magento 2 Advance Lista życzeń / Zapisz na później

The Magento 2 Advance Lista życzeń / Zapisz na późniejsze rozszerzenie umożliwia potencjalnym klientom zapisanie przedmiotów, które chcą kupić w przyszłości. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy ludzie podejmują decyzję o zakupie, dodają produkty do listy życzeń, aby nie musieli ich ponownie wyszukiwać i mogli bezpośrednio zobaczyć ten produkt w zapisanych produktach. Dzieje się tak również wtedy, gdy użytkownicy zwykle nie są pod wrażeniem ceny produktu. Mając opcję zapisania na później, mogą umieścić ten produkt w tej sekcji i uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie bez konieczności ponownego wyszukiwania.

Magento 2 Zapisz na późniejsze rozszerzenie

4. Nieskończony zwój Magento 2

To rozszerzenie Magento 2 może wydawać się mało istotne z punktu widzenia optymalizacji strony produktu, ale może pomóc w systemie list produktów. Jeśli zwykle śledzisz proces stronicowania w swojej witrynie w celu wyświetlenia listy produktów, Rozszerzenie Magento 2 Infinite Scroll pozwala zmienić to w Nieskończone Przewijanie. W rezultacie wszystkie produkty podzielone na wiele stron zostaną zebrane na jednej stronie i zostaną załadowane automatycznie, gdy użytkownik przewinie w dół. To sprawia, że ​​przeglądanie produktów jest proste i ekscytujące, a jednocześnie zwiększa zaangażowanie użytkowników. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych rozszerzeń Magento 2, daj mi znać w komentarzach poniżej lub jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *