OpenCart Scratch Coupon – User Manual

1. Wprowadzenie do 0

W dzisiejszych czasach kupujący online zawsze szukają ekscytujących ofert i ofert, które mogą dać im wystarczające powody, by pozwolić sobie na zakupy online. Jeśli masz ten Knowband Rozszerzenie Kupon na Scratch OpenCart wyświetlający kupon na zdrapkę na front-endie, gdzie odwiedzający sklep mogą podrapać kupon myszką i wygrać atrakcyjne rabaty.

Rozszerzenia OpenCart umożliwiają właścicielowi sklepu zezwolenie systemowi na udzielanie kuponów rabatowych klientom końcowym i analizowanie potrzeb klientów poprzez śledzenie kuponów rabatowych. Jak wiemy, klienci przyciągają do dowolnych witryn zakupowych na podstawie atrakcyjnych ofert i różnego rodzaju zniżek. Tak więc, mając na uwadze te punkty, to rozszerzenie e-mailowe kuponu OpenCart wygeneruje kupon rabatowy na front end dla wszystkich odwiedzanych klientów, w oparciu o określone kryteria rabatowe przez właściciela sklepu OpenCart.

1.1 Korzyści dla właściciela sklepu

1. Wtyczka kuponu OpenCart może być instalowana i dostosowywana bez żadnych kłopotów. 2. Moduł kuponów na scratch OpenCart pozwala sprzedawcy online na włączanie / wyłączanie za pomocą przełącznika. 3. Kursor myszy służy do zdrapywania kuponu na przednim końcu. 4. Karta zdrapek OpenCart umożliwia administratorowi sklepu OpenCart wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail z kodem kuponu. 5. Administrator może dodawać własne reguły i może być dostosowany zgodnie z wymaganiami. Na przykład koszt wysyłki do dodania, czy nie. 6. Administrator Sklepu może śledzić wykorzystanie kodów kuponów i więcej za pomocą modułu pop-up z OpenCart Scratch Coupon. 7. Moduł generatora kuponów OpenCart firmy Knowband umożliwia kupcowi eCommerce określenie kwoty rabatu, dopuszczalnego okresu czasu na skorzystanie z kodu kuponu i wiele więcej. 8. Karta zdrapek OpenCart wyświetlana przez Knowband pozwala e-handlowcowi dostosować komunikaty na karcie zdrapki, tekście przycisku i polu wprowadzania danych z zaplecza wtyczki OpenCart. 9. Administrator ma możliwość dostosowania wyglądu, stylu i tekstu przedniego bloku z samego zaplecza. 10. Moduł Kupon na łamach OpenCart zapewnia bezpłatne wsparcie techniczne i pomoc. 11. Rozszerzenie kuponów na scratch OpenCart przez Knowband jest kompatybilne z różnymi rodzajami sklepów internetowych i tematów. 12. Moduł wyskakujący Opencart Scratch Coupon oferuje bezpłatną pomoc techniczną i aktualizacje. 13. Kartę zdrapek OpenCart można zainstalować i skonfigurować w sposób płynny. Korzyści 1.2 dla klienta: 1 – to rozszerzenie kuponów na scratch OpenCart przez Knowband daje klientowi atrakcyjną ofertę. 2- Ten pop-upowy moduł kuponowy do kupowania w sklepie OpenCart reaguje na telefony komórkowe i umożliwia klientom porysowanie kuponu na telefonach komórkowych i komputerze stacjonarnym.

Instalacja 2.0

Po zakupie wtyczki do kuponów Knowband Opencart, otrzymasz następujące pliki:

1. Skompresowany plik w formacie ZIP (zawiera kod źródłowy modułu) 2. Instrukcja obsługi

Jak zainstalować wtyczkę OpenCart Scratch Coupon na swoim serwerze

1. Struktura folderów w folderze kuponów OpenCart.

Przedłużenie kuponu OpenCart2. Otwórz folder przesyłania, a znajdziesz następującą strukturę folderów:

Przedłużenie kuponu OpenCart
Aby ta wtyczka działała, musisz mieć zainstalowany VQMOD. Jeśli VQMOD nie jest zainstalowany, pobierz i zainstaluj z poniższego adresu URL:

https://code.google.com/p/vqmod/

3. Wybierz cały folder i przeciągnij i upuść je do katalogu głównego swojego sklepu OpenCart poprzez FTP. 4. Będziesz mógł znaleźć rozszerzenie wtyczki e-mail z kuponem OpenCart, gotowe do zainstalowania w modułach w twoim sklepie OpenCart, jak pokazano poniżej.

Przedłużenie kuponu OpenCart

5. Kliknij łącze Instaluj, aby zainstalować moduł wyskakujący kupon na zarysowania OpenCart. Spowoduje to również dodanie opcji rozwijanej na pasku menu, która wyświetli wszystkie wtyczki Velocity zainstalowane w twoim sklepie, aby umożliwić szybką nawigację. To menu zawiera również okno komunikatu, za pomocą którego możemy poinformować Cię o nowej uruchomionej wtyczce lub nowej aktualizacji. 6. Usuń pliki Vqcache z folderu vqmod / vqcache. 7. Aby uzyskać dostęp do rozszerzenia Smart Sort Order Opencart, kliknij przycisk edycji w sekcji modułu. 8. Po kliknięciu przycisku edycji otworzy się rozszerzenie generatora kuponów OpenCart dla wtyczki OpenCart. Zawiera pasek nawigacyjny u góry, menu po lewej stronie i główną zawartość w środku, jak pokazano poniżej.

Przedłużenie kuponu OpenCart

 

Moduł administracyjny 3.0

Po zainstalowaniu rozszerzenia kuponowego OpenCart do sklepu, rozszerzenie Opencart zapewni następujący interfejs:

1.Ogólne ustawienia 2.Report Analysis 3.Get Support

Każdy interfejs jest wyjaśniony poniżej:

Po kliknięciu na link edycji na stronie z listą modułów, system otworzy zakładki ustawień ogólnych, jak pokazano na poniższym ekranie:

Przedłużenie kuponu OpenCart

Ustawienia ogólne 3.1

Po kliknięciu na link edycji na stronie z listą modułów OpenCart, system otworzy zakładki ustawień ogólnych, jak pokazano na poniższym ekranie:

1. Włącz / wyłącz: Początkowo będzie to "OFF". Użytkownik może włączyć / wyłączyć funkcję rozszerzenia kuponów Scratch Openc przez włączenie / wyłączenie tego ustawienia.

2. Kolor tła: To pole zostanie użyte do zdefiniowania koloru tła kuponu na kuponie na przednim końcu. Po kliknięciu tego wejścia pojawi się selektor kolorów, z którego użytkownik może zmienić kolor tła. Nie ma opcji, aby opróżnić to pole.

3. Główny tytuł: Obowiązkowy. To tytuł wyświetlany na wierzchu pudełka z kuponem z przodu. Użytkownik może nadać tytułowi stylowy wygląd, ustawiając następujące opcje:

 • Pogrubienie: Aby przyciemnić tytuł.
 • Kursywa: aby pochylić tytuł
 • Rozmiar: aby zwiększyć / zmniejszyć rozmiar tytułu.
 • Kolor: Aby ustawić kolor tytułu.

4. Tytuł pola Scratch: Obowiązkowy. Ten tytuł pojawi się tuż nad obszarem scratchu na frontowej końcówce. Można również nadać stylowi ten tytuł z opcjami stylu.

5. Formularz Tytuł 1: Obowiązkowy.

6. Formularz Tytuł 2: Obowiązkowy. Tytuł ten będzie wyświetlany tuż nad formularzem wprowadzania e-maili pod tytułem After Scratch na interfejsie. Użytkownik może również stylizować ten tytuł na różne opcje stylu.

7. Tytuł e-maila: Obowiązkowy. W tym polu użytkownik może ustawić nazwę pola wprowadzania wiadomości e-mail, wyświetlając za pomocą "wiadomość e-mail" z przodu.

8. Nazwa tytułu: Obowiązkowy. W tym polu użytkownik może ustawić nazwę pola wprowadzania nazwy, pokazując za pomocą "wprowadź nazwę" z przodu.

9. Input Border Field: Służy do stylizowania obramowania pól wejściowych na interfejsie użytkownika. Zalecamy użycie przeciwnego koloru tła, aby wyraźnie pokazać pola wejściowe na interfejsie.

10. Przycisk tekstowy: Obowiązkowy. Tutaj użytkownik może ustawić tytuł przycisku. Użytkownik może również zmienić kolor tekstu przycisku, ustawiając kolor w odpowiednim polu koloru.

11. Kolor tła przycisku: Obowiązkowy. Tutaj użytkownik może ustawić kolor tła przycisku. Ten kolor będzie również używany do ustawiania koloru separatora między kuponem na zgryzu a polem formularza wejściowego. Użyj również do ustawienia koloru przycisku zamykania (X), który zostanie użyty do zamknięcia pola kuponu na przednim końcu.

12. Kupon wygasa: Obowiązkowe i musi być liczbą większą niż 0. To pole będzie używane do definiowania daty wygaśnięcia kuponów. W tym polu użytkownik może ustawić po tym, ile kuponów wygasa. Data wygaśnięcia zostanie ustalona w momencie generowania kuponów.

13. Scratch Box Display Interval: Obowiązkowe i musi być liczbą większą niż 0. To pole będzie używane po upływie wielu dni; scratch box będzie wyświetlany ponownie w tym samym systemie.

14. Rodzaj rabatu: Obowiązkowy. Tutaj użytkownik może ustawić rodzaj zniżki dla klientów. Dostępne są trzy opcje ustawiania typu rabatu. Są one następujące:

za. Fix Procent: Domyślnie ta opcja zostanie wybrana. W tym miejscu użytkownik może ustawić stałą wartość rabatu. Fix wartość procentowa będzie leżeć między 1 i 100. Na pierwszym końcu każdy kupon będzie miał ustalony procent zniżki.

Przedłużenie kuponu OpenCart

b. Zakres procentowy: Po wybraniu tej opcji. Zostaną wyświetlone dwa wejścia pokazane na poniższym ekranie: Tutaj użytkownik może ustawić zakres procentowy. Po ustawieniu tej opcji wtyczka losowo wygeneruje zniżkę w zakresie procentowym na interfejsie użytkownika.

Przedłużenie kuponu OpenCart

do. Stała cena: Jeśli użytkownik ustawił obniżkę kwoty fix zamiast procentu. Wtedy ta opcja spełni tę potrzebę. Tutaj użytkownik może ustawić stałą kwotę w USD.

15. Zezwalaj na bezpłatną wysyłkę Domyślnie nie zostanie wybrany. Po wybraniu Tak. Bezpłatna wysyłka będzie dozwolona na wygenerowanych kuponach.

16. Wiadomość powitalna: Obowiązkowy. Ta wiadomość zostanie wyświetlona po wysłaniu kuponu do odpowiedniego klienta.

17. Temat wiadomości: Obowiązkowy. Służy do ustawiania linii tematu kuponów wysyłanych do klientów.

18. Treść wiadomości: Obowiązkowy. Treść mailowa kuponu.

19. Wyślij e-mail do administratora: DomyślnieNo"Zostanie wybrana Ta opcja umożliwi rozszerzenie kuponu na scratch do wysyłania tego samego e-maila do administratora lub nie.

Karta analizy raportu 3.2

W tej zakładce OpenCart wygeneruje rozszerzenie kuponu, pokaże statystyki kuponów i zniżek w formie graficznej. Za pomocą tych statystyk użytkownik będzie mógł analizować potrzeby klientów w postaci zniżek i czasu, jak pokazano na poniższym ekranie:

Przedłużenie kuponu OpenCart

W tej zakładce zostaną wyświetlone następujące wykresy:

1. Statystyki rabatu: W tym dodatku pop-up na kupon na zarysowania OpenCart pokaże się, ilu klientów zgłosiło się, dla których przedziału rabatowego i ile razy kupon jest podrapany, dla którego zakresu rabatu. Ponieważ istnieją dwa rodzaje zniżek: procent i stała kwota; w systemie. Rozszerzenie opencart pokaże oddzielny wykres dla obu typów rabatów w następujący sposób:

za. Procentowe statystyki zniżek: Będzie to wykres słupkowy, w którym odstęp będzie wynosił 20% do 100%. Poniżej znajduje się przykładowy ekran tej statystyki:

Przedłużenie kuponu OpenCart

b. Naprawiono statystyki zniżek ilościowych: Będzie to również wykres słupkowy, w którym odstęp będzie wynosił $ 20, a odstępy 6 będą wyświetlane. Poniżej znajduje się przykładowy ekran tej statystyki:


Przedłużenie kuponu OpenCart

Za pomocą tych dwóch wykresów użytkownik może śledzić potrzeby klienta w zakresie rabatów. Informacje gromadzone w tych statystykach będą pomocne w przyciągnięciu większej liczby klientów poprzez oferowanie preferowanych rabatów i zwiększyć sprzedaż w sklepie. Użytkownik może również filtrować te wykresy, wybierając daty.

2. Uzyskane statystyki dotyczące kuponów Vs: Będzie to wykres słupkowy i pokaże wygenerowane kupony i te same kupony, które zostały użyte w ciągu ostatnich 7 dni. Ten wykres pomoże przeanalizować klientów, którzy korzystali z kuponów tego samego dnia lub innego dnia. Użytkownik może również filtrować wykres, wybierając datę. Poniżej znajduje się przykładowy zrzut ekranu statystyk:

Przedłużenie kuponu OpenCart

3. Statystyki wykorzystywane przez kupon: W tym rozszerzeniu kupon na zarysowania OpenCart pokaże, ile kuponów używanych w procentach w dniu i ile kuponów w ujęciu procentowym zostanie wykorzystanych przez tego samego klienta i innego klienta. Dane zostaną przedstawione w postaci wykresu kołowego. Domyślnie,

Przedłużenie kuponu OpenCart

4. Kupon używany w ciągu kilku dni: Ten wykres słupkowy pomoże użytkownikowi przeanalizować to, w ilu dniach kupon jest używany po przypisaniu klientowi. Domyślnie rozszerzenie e-kuponu OpenCart pokaże kupony w przedziale 10 dni. Użytkownik może zwiększyć przedział czasu, wybierając interwał z menu rozwijanego. Poniżej znajduje się przykładowy zrzut ekranu tej statystyki:

Przedłużenie kuponu OpenCart

5. Statystyka- Na kupon (ostatnie 30 dni): Tutaj zdrapka na OpenCart pokaże statystyki każdego kuponu w formacie tabelarycznym. Wtyczka OpenCart będzie wyświetlać tylko ostatnie dane z 30-ów. Ten format tabelaryczny pokaże następujące dane:

 • Kupon: Kupon
 • Nazwa cesjonariusza: Nazwa klienta, któremu przydzielono kupon.
 • Adres e-mail asystenta: Identyfikator e-mail klienta, dla którego wysłano kupon.
 • Płeć: Pokaż płeć (M / F) klientów.
 • Przypisana data: W którym dniu kupon został przypisany do odpowiedniego klienta.
 • Data ważności: Od tego dnia wygasa kupon.
 • Używany przez: Identyfikator e-mailowy klientów, którzy będą korzystać z tego kuponu. Jeśli kupon nie jest jeszcze wykorzystany, wyświetli się NA.
 • Używana data: Data wykorzystania kuponu. Jeśli nie jest używany, to pokaże NA.
 • status: Status kuponu.

6. Statystyki statusu kuponu: W tym miejscu moduł kuponów na scratch pokaże status kuponów wygenerowanych w ciągu ostatnich 7 dni w postaci wykresu kołowego.

Przedłużenie kuponu OpenCart

3.3 Uzyskaj kartę pomocy

Jeśli użytkownik natrafi na jakiś problem dotyczący dowolnego rodzaju wsparcia, a następnie za pomocą tego łącza, użytkownik może utworzyć bilet dla dowolnego zapytania na naszej stronie. wsparcia helpdesk.

Scratch Coupon description

Z przodu rozszerzenie kuponu Knowband Opencart będzie wyświetlane tylko na stronie głównej po włączeniu go z panelu administracyjnego. To kupon na zdrapkę pojawi się na górze strony głównej. Poniżej znajduje się ekran kuponu z podstawami z wartościami domyślnymi:

Przedłużenie kuponu OpenCart

Po zeskanowaniu obszaru kuponu powyżej 30%, formularz wejściowy zostanie otwarty tuż poniżej pola kuponu, jak pokazano na poniższym ekranie:

Przedłużenie kuponu OpenCart

Po podaniu nazwy i adresu e-mail w formularzu, moduł kuponowy ze zdrapką w serwisie OpenCart wyśle ​​kupon z rabatem pokazany na powyższym ekranie do odpowiedniego klienta. Po wysłaniu wiadomości e-mail do klienta zostanie wyświetlony komunikat o pomyślnym zakończeniu pokazany na poniższym ekranie:

Przedłużenie kuponu OpenCart

Powyższy komunikat zniknie po 5 sekund, a kolejna zniżka zostanie wyświetlona w tym samym systemie po zdefiniowaniu (ustawionym przez panel administratora) dni

Informacje o śledzeniu

Z przodu tego rozszerzenia e-mailowego kuponu Opencart od Knowband będzie śledzić następujące informacje, aby tworzyć raporty analityczne w postaci wykresów:

1. Zniżka Śledzenie Scratch: Ilekroć klient dokona rabatu do 10% obszaru podatnego na zarysowania, wówczas rozszerzenie generatora kuponów Opencart będzie śledzić to zdarzenie i zapisywać do bazy danych, po czym wyłączyć proces śledzenia, dopóki przeglądarka nie zostanie ponownie otwarta w tym samym systemie.

2. Śledzenie kuponów:?To get a coupon of scratched discount, the customer must have to provide his name and email. After providing it, Opencart scratch card pop up will generate a coupon randomly and send it to the corresponding customer. After sending, Opencart extension will save coupon data and to which customer this coupon is assigned into the database.

3. Wyślij e-mail do administratora: ?If store owner allows email to admin, then Opencart scratch coupon pop up extension will also send the same email to admin.

4. Enable discount coupon again:?After sending coupon to customer, Opencart Scratch Coupon plug-in will not re-generate discount on the same system till days defined by the store owner in the admin panel.

You can try Knowband’s Opencart scratch coupon extension for on your Opencart store. Opencart generate coupon module helps you increase customer engagement to your store and give the better user experience to your eCommerce customer.

Link modułu: https://www.knowband.com/opencart-scratch-coupon
Link demo administratora: https://ocdemo.knowband.com/?url=admin/index.php?route=module/scratch_coupon&token=a261b78f42e6ddd5a8dbd9a17bd60825
Przód Link demo: https://ocdemo.knowband.com/?url=index.php?route=common/home

Please contact us at support@knowband.com dla dowolnego zapytania lub niestandardowej prośby o zmianę zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *