Opencart Etsy Marketplace Integration – Podręcznik użytkownika

Wprowadzenie

Rynki odgrywają istotną rolę w rozwoju handlu elektronicznego. Amazon i eBay to niektóre z dobrze znanych platform, ale w ostatnich latach wiele nowych rynków zaznaczyło swoją obecność w ekosystemie eCommerce. Etsy jest jednym z najpopularniejszych miejsc na ręcznie robione towary i artykuły vintage. Etsy pozwala ludziom z całego świata kupować i sprzedawać wyjątkowe towary. Ta platforma zachęca sprzedawców do zaprezentowania swojej kreatywności nowym odbiorcom, pomagając im w ten sposób dotrzeć do potencjalnych klientów na całym świecie. Etsy to świetne miejsce na rozszerzenie zasięgu Twojej firmy. Proces rozpoczynania działalności na rynku Etsy jest dość prosty. Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat zasad i przepisów dotyczących handlu:https://www.etsy.com/in-en/sell.?Opencart Etsy Marketplace Integration can help you reach your business goals effectively.

KnowBand, wtyczka eCommerce i firma zajmująca się rozwojem integracji rynku Moduł integracji OpenCart Etsy. Integracja Opencart Etsy Marketplace pozwala sprzedającemu zsynchronizować sklep OpenCart z rynkiem Etsy w kilku prostych krokach. Rozumiemy, że będąc gotowym do rozpoczęcia sprzedaży na rynku Etsy, ważne jest również, aby właściciel sklepu przeanalizował swoją metodę biznesową i proces, aby móc nadążyć za nowymi wyzwaniami. Po rozpoczęciu sprzedaży na wielu kanałach sprzedawcy muszą utrzymywać właściwy stan zapasów, wykazy produktów, metody wysyłki, czas dostawy i obsługę klienta. Aby pokonać wszystkie główne wyzwania związane ze sprzedażą na rynku, KnowBand opracował integrację Opencart Etsy Marketplace. Z pomocą rozszerzenia Etsy OpenCart Integration właściciele sklepów OpenCart mogą efektywnie zarządzać zapasami, zamówieniami i wysyłką zamówień sklepu Etsy od administratora sklepu OpenCart. Moduł integracji rynku OpenCart Etsy oferuje sprzedawcom następujące korzyści:

 • Łatwa instalacja i przyjazny dla użytkownika interfejs: Przyjazny dla użytkownika interfejs OpenCart Etsy Marketplace Integration oferuje łatwy w obsłudze interfejs do listy produktów na rynku Etsy.
 • Zbiorcze przesyłanie produktów: Moduł integracji OpenCart Etsy Marketplace
 • Mapowanie atrybutów kategorii i produktu: Sprzedawcy mogą łatwo mapować atrybuty produktu i kategorię produktów OpenCartstore z atrybutami sklepu Etsy i kategorią za pomocą rozszerzenia integracji OpenCart Etsy Marketplace.
 • Szablony wysyłki: Stwórz szablony wysyłkowe z panelu administracyjnego OpenCartstore i zsynchronizuj te szablony ze sklepem Etsy za pośrednictwem wtyczki integracji OpenCart Etsy Marketplace.
 • Order Management: Zarządzaj i monitoruj zamówienia sklepowe Etsy z panelu administracyjnego OpenCartstore.
 • Status zamówienia: Administrator może aktualizować status zamówień zamówień Etsy marketplace z panelu administracyjnego OpenCartstore za pomocą zadania cron.
 • Zarządzanie zapasami: Zarządzaj zapasami produktów sklepu Etsy z panelu OpenCartadmin. Po wprowadzeniu zmian w spisie produktów lub atrybutach w OpenCartstore administrator może łatwo zsynchronizować zmiany na rynku Etsy.
 • Język dodatkowy: Administrator może wybrać język dodatkowy dla sklepu i łatwo zsynchronizować go ze sklepem Etsy poprzez zadanie cron.

Instalacja 2.0

Po zakupie modułu otrzymasz następujące pliki wymienione poniżej:

1. zip (zawiera kod źródłowy modułu)

2. Instrukcja obsługi

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować rozszerzenie:

 1. Rozpakuj plik zip. Będzie zawierał pliki i foldery, jak pokazano poniżej –

2. Skopiuj wszystkie pliki i foldery z rozpakowanego folderu do folderu głównego witryny.

3. Teraz moduł jest gotowy do zainstalowania w Twoim sklepie i możesz go znaleźć w Sklepie Administrator -> Moduły i usługi. Zostanie pokazane jak poniżej –

Konfiguracja systemu 3.0

Zanim przejdziemy dalej, ważne jest, aby znać prawidłowy przebieg działań w celu skonfigurowania tego systemu, ponieważ istnieje kilka rzeczy zależnych od innych rzeczy. Jeśli nie zajmiemy się nimi, trudno byłoby je sprawnie przetworzyć lub może być podatne na błędy.

 • Konfiguracja konta sprzedawcy: Ta sekcja pomoże Ci skonfigurować sklep na rynku Etsy, a w kolejnych krokach dowiesz się o kluczu API Etsy. Klucz Etsy API i API Secret są wymagane do integracji rynku Opencart i Etsy.
 • Interfejs administratora: Ta sekcja pomoże Ci zrozumieć pełną funkcjonalność wtyczki Etsy Opencart Integration.

4.0 Etsy Marketplace – Konfiguracja konta sprzedawcy

Do zacznij sprzedawać na Etsy Marketplace musisz mieć konto sprzedawcy na Etsy. W tej sekcji wymienimy wszystkie kroki, aby utworzyć konto sprzedawcy na Etsy. Znajdź je poniżej –

 • Idź do linku https://www.etsy.com
 • Kliknij przycisk „Sprzedaj na Etsy” w prawym górnym rogu.
 • Kliknij na "Zarejestruj”na stronie, którą teraz odwiedzasz. Zapoznaj się ze zrzutem ekranu podanym poniżej.

Etsy

 • Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Utworzy to konto sprzedawcy i wyśle ​​weryfikacyjną wiadomość e-mail na podany adres e-mail.

etsy-register

 • Teraz przekieruje Cię również na inną stronę, jak pokazano poniżej.

5. Teraz prosi o ustawienie preferencji sklepu. Wypełnij wszystkie zaznaczone sekcje – Preferencje sklepu i Nazwij sklep, Zapasowy sklep, jak otrzymasz płatność i skonfiguruj rozliczenia.

5.0 Etsy Marketplace – Konfiguracja aplikacji

Aby rozpocząć komunikację między kontem OpenCartStore a kontem sprzedawcy Etsy, musisz utworzyć aplikację na Etsy Marketplace. Poniżej przedstawiono kroki, aby utworzyć aplikację na Etsy –

www-etsy-com

 • Wypełnij formularz i kliknij „Przeczytaj warunki i utwórz aplikację”. Upewnij się, że zostało zaznaczone pole wyboru „Zgodność zarządzania zapasami”.
 • Poprosiłby o zaakceptowanie „warunków”. Zaakceptuj i kliknij przycisk „Utwórz aplikację”.
 • Zarejestrowałoby to Twoją aplikację w Etsy Marketplace i podało szczegóły API, jak pokazano poniżej.

Uwaga: „Termin„ Etsy ”jest znakiem towarowym firmy Etsy, Inc. Ta aplikacja korzysta z interfejsu API Etsy, ale nie jest zatwierdzona ani certyfikowana przez Etsy, Inc.”

Interfejs administratora 6.0

Integracja Opencart Etsy Marketplace jest łatwa w konfiguracji. Ustawienia konfiguracji można zarządzać za pomocą interfejsu administratora. Po instalacji administrator sklepu może znaleźć moduł „Etsy” na liście rozszerzeń w zakładce „Rozszerzenia”.

Rozszerzenie integracji Etsy zostanie wyświetlone w sposób pokazany poniżej:

Po kliknięciu Edytuj przycisk obok modułu Etsy, przekieruje go do interfejsu administratora. Tutaj administrator może zobaczyć wszystkie opcje konfiguracji modułu Etsy:

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-18_10_37

Rozszerzenie Etsy Marketplace oferuje następujące opcje –

 1. Ustawienia ogólne
 2. profile
 3. Mapowanie atrybutów
 4. Sekcja sklepu
 5. Szablony wysyłki
 6. Produkty
 7. Zamówienia
 8. Synchronizacja
 9. Dziennik kontroli

Każda karta jest wyjaśniona poniżej.

Ustawienia ogólne 6.1

Zrzut ekranu „Ustawienia ogólne” znajdziesz poniżej –

opencartdemo

Karta Ustawienia ogólne służy do przechwytywania szczegółów interfejsu API Etsy Marketplace, takich jak klucz API, host itp. Pomaga to administratorowi połączyć sklep OpenCart z rynkiem Etsy. Poniżej znajduje się opis każdego pola wejściowego

1. Włącz / Wyłącz

Administrator może włączyć / wyłączyć integrację Opencart Etsy Marketplace za pomocą tej opcji. Jeśli ta opcja jest włączona, tylko ten moduł i wszystkie jego ustawienia będą działać, inaczej nie będzie wpływu tego modułu na sklep.

2. Etsy API Key

Wpisz Etsy API Key, który uwierzytelni połączenie nawiązywane między OpenCartstore i Etsy Marketplace.

3. Etsy API Secret

Administrator musi wprowadzić Etsy API Secret obowiązkowy dla uwierzytelniania między OpenCartstore i Etsy Marketplace.

4. Waluta Etsy

Administrator może wybrać walutę Etsy z menu.

5. Wybierz domyślny język Etsy:

Administrator może wybrać

6. Wybierz dodatkowe języki do synchronizacji:

Administrator może wybrać dodatkowe języki do synchronizacji z Marketplace.

Ustawienia zamówienia 6.1.1 Etsy:

zamówienie-opencart

Po podaniu tych danych kliknij „Zapisz”w prawym górnym rogu. Przekieruje administratora do Etsy Marketplace, aby umożliwić dostęp do aplikacji dla sklepu. Kliknij przycisk„ Zezwól na dostęp ”, jak pokazano poniżej, i ustanowi połączenie między sklepem a Etsy Marketplace.

Przekieruje również administratora z powrotem na tę samą stronę „Ustawień ogólnych” i wyświetli przycisk „Rozłącz”, ponieważ połączenie zostało skonfigurowane w Etsy Marketplace.

Profile 6.2

Karta Zarządzanie profilem zawiera opcje tworzenia profilu dla listy produktów. W tej sekcji administrator będzie mógł zamapować atrybuty i kategorie produktów OpenCart na Etsy Marketplace. Integracja Opencart Etsy Marketplace pozwala sprzedawcy wybrać wiele kategorii sklepów do synchronizacji z jedną kategorią Etsy.

opencart-etsy

Administrator jest zobowiązany do wprowadzenia wszystkich obowiązkowych danych zgodnie z instrukcjami podanymi na poniższym zrzucie ekranu. Po wprowadzeniu wszystkich szczegółów kliknij przycisk Zapisz w górnej części formularza.

profil

6.2.1 Jak dodać nowe profile?

Poniżej przedstawiono kroki, aby dodać nowe profile –

 1. Przejdź do modułu Etsy Marketplace-> Profile (Opcja menu)
 2. Przekieruje administratora na stronę, na której zostaną dodane już dodane profile (jeśli istnieją). Kliknij na "+„(Ikona Plus, jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu) i przekieruje administratora na nową stronę, na której zostanie wyświetlony formularz z niektórymi polami wejściowymi.
 3. Wypełnij następujące pola wejściowe –
 4. Tytuł profilu: Wprowadź tytuł profilu zgodnie z wyborem.
 5. Kategoria Etsy (Lista kategorii Etsy Marketplace): Wybierz prawidłową kategorię z listy rozwijanej.
 6. Kategoria sklepu (listy kategorii sklepu): Wybierz kategorię sklepu OpenCart dla produktów. Wybrana kategoria zostanie zmapowana z kategorią Etsy (wybraną w kategorii Etsy).
 7. Wybierz sekcję sklepu:Wybierz sekcję sklepową z rozwijanej listy.
 8. Szablon wysyłki (lista szablonów wysyłki): Wybierz szablon wysyłki z listy rozwijanej.
 9. Czy można dostosować ?: Wybierz z listy rozwijanej.
 10. Kto zrobił: Wybierz z listy rozwijanej.
 11. Kiedy wykonane: Wybierz z listy rozwijanej.
 12. Co to jest?: Wybierz z listy rozwijanej.
 13. Odbiorca: Wybierz z listy rozwijanej.
 14. Okazja: Wybierz z listy rozwijanej.
 15. Rodzaj ceny:Wybierz z listy rozwijanej.
 16. Zarządzanie cenami:Wybierz z listy rozwijanej.

6.2.2 Jak edytować / usuwać profil?

Administrator może łatwo aktualizować wpisy profilu; Integracja Opencart Etsy Marketplace pozwala administratorowi zsynchronizować zmiany w sklepie Etsy w prostych krokach. Poniżej przedstawiono kroki edycji / usuwania profilu z systemu –

1. Przejdź do modułu Etsy -> Profile (opcja menu) 2. Kliknij przycisk „Edytuj / Usuń”, który odpowiada każdemu profilowi, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Jeśli administrator kliknie opcję „Edytuj”, przekieruje go na nową stronę, na której zostanie wyświetlony formularz z niektórymi już wypełnionymi polami wejściowymi. Administrator może po prostu zaktualizować wartości i zapisać szczegóły, klikając przycisk „Zapisz”. 4. Administrator może kliknąć opcję „Usuń”, aby usunąć wybrany profil z systemu.

Mapowanie atrybutów 6.3

mapowanie atrybutów

Ta opcja pomaga przesłać produkty Variation. Wybierz poprawny atrybut i zapisz go.

6.4

sekcja sklepowa

W tej zakładce administrator może przeglądać sekcje sklepu i ich tytuły. Możesz edytować, usunąć istniejący profil, a także dodać nową sekcję sklepu w prawym górnym rogu. Nastąpi przekierowanie do okna poniżej. Otworzy się to samo okno do edycji sekcji sklepu z wypełnionymi szczegółami.

sekcje sklepowe

Szablony wysyłki 6.5

Karta Szablony wysyłki służy do zarządzania opcjami wysyłki. W tej sekcji administrator może tworzyć szablony wysyłkowe wraz z innymi opcjami dla istniejącego szablonu wysyłki, takimi jak Dodaj pozycję wysyłki, Wyświetl pozycję wysyłki, Edytuj szablon wysyłki i Usuń. Administrator może tworzyć wiele szablonów wysyłki za pomocą modułu EtsyOpenCartIntegration. Zobacz następny zrzut ekranu:

żegluga

Administrator może łatwo zmodyfikować istniejący szablon wysyłki lub dodać nowe szablony wysyłkowe. Po utworzeniu nowych szablonów wysyłki administrator sklepu musi zsynchronizować szablony wysyłkowe z sklepem Etsy, klikając opcję „Synchronizacja szablonu wysyłki” w zakładce „Synchronizacja”.

6.5.1 Jak dodać szablony wysyłkowe?

Poniżej przedstawiono kroki, aby dodać szablon wysyłki do systemu –

 1. Przejdź do Etsy Marketplace -> Szablony wysyłki (opcja menu)
 2. Wyświetli stronę, na której zostaną dodane już dodane szablony wysyłki (jeśli są). Kliknij na "+„(Ikona Plus – jak pokazano na powyższym obrazku).
 3. Przekieruje administratora na nową stronę, na której zostanie wyświetlony formularz z pewnym polem wprowadzania (zrzut ekranu pokazano poniżej).
 4. Wypełnij następujące pola wejściowe formularza –
 5. Tytuł szablonu wysyłki: Wprowadź tytuł szablonu wysyłki zgodnie z wyborem.
 6. Kraj pochodzenia: Wybierz kraj pochodzenia z listy rozwijanej.
 7. Koszt podstawowy: Wprowadź podstawowy koszt wysyłki dla przesyłki.
 8. Dodatkowy przedmiot Wprowadź dodatkowy koszt pozycji dla przesyłki. Jest to dodatkowy koszt, jeśli klient doda drugi produkt do paczki.
 9. Min. Dni przetwarzania: Wprowadź minimalne dni przetwarzania. To pole akceptuje tylko wartości numeryczne.
 10. Max. Dni przetwarzania: Wprowadź minimalne dni przetwarzania. To pole akceptuje tylko wartości numeryczne.

Kliknij przycisk „Zapisz”, aby dodać nowy szablon wysyłki.

Zrzut ekranu „Dodaj nowy szablon wysyłki” znajduje się poniżej –

nowy szablon

6.5.2 Jak edytować / usunąć szablon wysyłki?

Poniżej przedstawiono kroki edycji / usuwania szablonu wysyłki z systemu –

1. Przejdź do Etsy Marketplace -> Szablony wysyłki (opcja menu) 2. Wyświetli stronę, na której zostaną dodane już dodane szablony wysyłki (jeśli są). Kliknij przycisk „Edytuj / Usuń” odpowiadający każdemu szablonowi wysyłki.

edycja-wysyłka

3. Administrator może zaktualizować wartości zgodnie z wymaganiami i zapisać szczegóły, klikając przycisk „Zapisz”. 4. Jeśli administrator wybrał opcję „Usuń”, usunie szablon wysyłki i wszystkie wpisy szablonu wysyłki z systemu.

Administrator może modyfikować szczegóły szablonu wysyłki za pomocą opcji Edytuj. Po wprowadzeniu wymaganych zmian w danych szablonu wysyłki administrator musi zapisać zmiany i zsynchronizować szablony wysyłkowe z rynkiem Etsy.

6.5.3 Jak edytować / usuwać wysyłkę

Karta Wpis wysyłki w module Etsy OpenCart pozwala administratorowi zdefiniować kraj docelowy i standardowy koszt wysyłki dla wybranego miejsca docelowego. Administrator może utworzyć tylko jeden wpis wysyłki dla określonego miejsca docelowego (kraju / regionu). Poniżej przedstawiono kroki, aby wyświetlić szablon wysyłki

1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Szablony wysyłki (opcja menu) 2. Wyświetliłaby stronę, na której będą już dodane szablony wysyłkowe (jeśli istnieją). Kliknij podany przycisk „+” odpowiadający każdemu wymienionemu szablonowi wysyłki. 3. Wyświetliłaby stronę jako zrzut ekranu podany poniżej:

miejsce wysyłki

 • Tytuł szablonu wysyłki: Wprowadź tytuł szablonu wysyłki.
 • Kraj pochodzenia: Wybierz kraj pochodzenia.
 • Typ celu: Wybierz kraj docelowy dla szablonu wysyłki.
 • Kraj docelowy: Wybierz kraj docelowy.
 • Koszt podstawowy: Wprowadź koszt pierwotny.
 • Dodatkowy koszt przedmiotu: Wprowadź dodatkowy koszt pozycji.

6.6 Products

W rozszerzeniu integracji Etsy OpenCart po utworzeniu profilu administrator musi zsynchronizować produkty wybrane w profilu z rynkiem Etsy. Administrator może również sprawdzić status wymienionych produktów w panelu administracyjnym sklepu OpenCart. Karta aukcji produktów integracji Etsy Marketplace zawiera listę wszystkich produktów, które mają być wymienione na Etsy Marketplace wraz z ich statusem i wartościami, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej –

wysyłka s

Należy pamiętać, że po utworzeniu profilu administrator musi kliknąć opcję „Synchronizacja produktu” w zakładce „Synchronizacja” modułu Etsy, aby wyświetlić listę wybranych produktów na rynku Etsy. Administrator może kliknąć przycisk Revise / Relist, aby aktywować go na Etsy Marketplace. Administrator może również usunąć listę produktów, klikając przycisk „-”.

Ustawienia zamówień 6.7

Karta Ustawienia zamówień służy do mapowania statusu zamówienia sklepu ze statusem zamówienia Etsy Marketplace, który będzie używany podczas przechwytywania zamówień z Etsy Marketplace. Poniższy zrzut ekranu pokazuje listę zamówień, a administrator może również utworzyć filtr do wyszukiwania określonego zamówienia.

Zlecenia

6.5.1 Jak to zrobić

Poniżej przedstawiono kroki mapowania stanu zamówienia –

 1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Zamówienia (opcja menu)
 2. Wyświetlona zostanie strona taka sama jak na powyższym obrazku.
 3. Kliknij przycisk Widok pod zakładką „Akcja”.
 4. Wyświetli się strona ze wszystkimi szczegółami zamówienia, jak pokazano poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-17_37_06

Synchronizacja 6.8

Wszystkie zdefiniowane powyżej karty służą głównie do zapisywania ustawień i opcji w systemie, które są używane podczas synchronizacji między OpenCart Store a Etsy Marketplace. Istnieją następujące zadania do synchronizacji treści między OpenCart Store i Etsy Marketplace, które można znaleźć poniżej –

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-17_52_50

6.8.1 Jak synchronizować produkty lokalnie?

Poniżej przedstawiono kroki, aby zsynchronizować produkty lokalnie na Etsy Marketplace –

1. Przejdź do Etsy Marketplace -> Synchronizacja (Opcja menu) 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wszystkie akcje synchronizacji są wymienione, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-17_56_21

Ta akcja spowoduje zsynchronizowanie produktów z modułu OC z modułem (bez synchronizacji produktów w Etsy). Jeśli chcesz wyłączyć jakiekolwiek produkty (nie chcesz synchronizować na Etsy), kliknij „Synchronizuj teraz” i wyłącz produkty na karcie Lista produktów. Wyłączone produkty nie będą synchronizowane w Etsy.

6.8.2 Jak to zrobić

Poniżej przedstawiono kroki, aby uzyskać kraje i regiony z Etsy Marketplace –

1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace-> Synchronizacja (opcja menu) 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wszystkie akcje synchronizacji są wymienione, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-17_58_03

Ta akcja zsynchronizuje nowe produkty z Etsy. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz”, aby ręcznie zsynchronizować produkty. Ustaw ten CRON w swoim CRONTAB-ie, aby uruchamiał się co godzinę, aby automatycznie synchronizować produkty

6.8.3 Jak synchronizować?Updated?Products on Etsy Marketplace?

Poniżej przedstawiono kroki synchronizacji aukcji produktów na Etsy Marketplace –

1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Synchronizacja (opcja menu) 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wszystkie akcje synchronizacji są wymienione, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-17_59_35

Jeśli jakieś informacje o produkcie zostały zaktualizowane w Opencart, uruchom ten CRON, aby zaktualizować informacje o produkcie w Etsy. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz”, aby ręcznie zsynchronizować produkty. Ustaw ten CRON na swoim serwerze CRONTAB, aby uruchamiał każdy 2hour w celu automatycznej synchronizacji produktów.

6.8.4 Jak zsynchronizować produkty

Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać, aby zsynchronizować warianty produktów na Etsy Marketplace –

1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Synchronizacja (opcja menu) 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wszystkie akcje synchronizacji są wymienione, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-18_01_20

Ta akcja zsynchronizuje status produktów Etsy na Opencart. Na przykład, jeśli jakieś produkty wygasły w Etsy, ten CRON ustawi również status produktów, które wygasły w module. Ustaw ten CRON w swoim hostingu CRONTAB, aby uruchamiał się codziennie, aby automatycznie synchronizować status.

6.8.5 Jak to zrobić

Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać, aby zsynchronizować warianty produktów na Etsy Marketplace –

 1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Synchronizacja (opcja menu)
 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wymienione są wszystkie działania synchronizacyjne, jak pokazano na powyższym obrazku.
 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-18_02_51

?This action will sync the orders from Etsy to Opencart. Click on the ‘Sync Now’ to import the orders from the Etsy to Opencart. Set this CRON in you hosting CRONTAB to run every hour to sync the orders from the Etsy to Opencart automatically.

6.8.6 Jak zaktualizować status zamówień na Etsy Marketplace?

Poniżej przedstawiono kroki w celu zaktualizowania statusu zamówień na Etsy Marketplace –

1. Przejdź do modułu integracji Etsy Marketplace -> Synchronizacja (opcja menu) 2. Przekieruje administratora na nową stronę, na której wszystkie akcje synchronizacji są wymienione, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. 3. Kliknij przycisk „Synchronizuj teraz” pokazany poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-18_04_20

Ta czynność zsynchronizuje oznaczenie statusu zamówienia jako Wysyłane w Etsy, jeśli zamówienie jest oznaczone jako Wysłane w Odkrywce. Kliknij „Synchronizuj teraz”, aby zsynchronizować status importowanych zamówień z OpenCart do Etsy. Ustaw ten CRON w swoim hostingu CRONTAB, aby uruchamiał się co godzinę, aby automatycznie synchronizować status zamówienia z OpenCart do Etsy.

6.9? Dziennik kontroli

Dziennik kontroli pomaga administratorowi śledzić wszystkie wykonywane zadania. Proszę zapoznać się z załączonym zrzutem ekranu poniżej.

screenshot-opencartdemo-knowband-com-2019-08-07-18_06_32

Produkt wideo:

Kliknij tutaj dla łącza modułu.

Kliknij tutaj na demo administratora.

Możesz również znaleźć ten moduł bezpośrednio w sklepie OpenCart Store. Kliknij tutaj dla linku.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *