Opencart Amazon Payment – User Manual

Jak zainstalować OpenCart Amazon Payment

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Amazon Payment Method:

1. Zainstaluj VQmod (jeśli nie jest jeszcze zainstalowany, odwiedź https://code.google.com/p/vqmod/wiki/Install_OpenCart).

2. Rozpakuj archiwum i znajdź folder przesyłania.

3. za pośrednictwem menedżera FTP (np. Filezilla lub WinSCP – pobierz tutaj: https://filezilla-project.org/) wgrać do głównego katalogu pliki i foldery w folderze Upload.

4. W panelu administracyjnym przejdź do Menu> Rozszerzenia> Płatności> Amazon Payments v1.0.

72

5. Zainstaluj opuszczony koszyk.

73

6. To wszystko – Twój system jest gotowy. Kliknij Edytuj i skonfiguruj.

74

1. Karta Ustawienia ogólne

Karta Ustawienia ogólne ma następujące opcje:

1. Włącz / wyłącz: włącza lub wyłącza wtyczkę na froncie sklepu. Jeśli opcja ta jest wyłączona, płatność viaAmazon nie będzie wyświetlana na stronie Metody płatności na stronie płatności.

2. Stan pomyślnego złożenia zamówienia: pomyślnym stanem zamówienia będzie status zlecenia, którego płatność nie powiodła się w usłudze Amazon.

3. Porządek sortowania: Zamówienie sortowania jest pozycją, na której płatność za pośrednictwem Amazon zostanie wymieniona na liście Płatności na stronie zamówienia.

75

2. Karta Szczegóły Amazon

Zakładka Szczegóły Amazon pozwala administratorowi na podanie swoich Poświadczeń płatności Amazon.

Aby zarejestrować nowe konto płatności Amazon, kliknij łącze Kliknij tutaj, aby utworzyć łącze do konta AmazonPayment i utworzyć konto Amazon Payment.

1. Klucz dostępu: klucz dostępu zapewnia program Amazon Payments.

2. Tajny klucz: Tajny klucz jest również dostarczany przez Amazon Payments.

3. Tryb kasy: Kasa będzie określać, czy używane przez Amazon konto płatności jest w trybie piaskownicy, czy w trybie na żywo.

76

3. Karta Raporty

Sekcja raportów modułu administracyjnego pokazuje listę zamówień złożonych przy użyciu metody AmazonPayment.

77

4. Opcja zwrotu

Na stronie Wyświetl zamówienie w sekcji Administracja modułu Administrator ma również możliwość zwrotu wpłaty, jeśli płatność dokonywana jest za pomocą metody płatności Amazon.
78

Po kliknięciu przycisku Zwroty widoczny jest formularz zwrotu pieniędzy, w którym Administrator musi skopiować identyfikator transakcji z tabeli komentarzy zamówienia umieszczonej nad formularzem zwrotu.

79

Opis

Witryna sklepowa

W sklepie Front End End metoda Pay via Amazon znajduje się na liście metod płatności na stronie kasy. Po kliknięciu przez użytkownika Potwierdź, że użytkownik zostanie przekierowany do AmazonPayments w celu dokonania płatności.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *