Magento Social Loginizer od Knowband – instrukcja obsługi

Wprowadzenie rozszerzenia Magento Social Login Extension by Knowband:

Rozszerzenie społecznościowe Magento by Knowband pozwala użytkownikom logować się za pośrednictwem swoich kont społecznościowych poza prywatyzowanym 15. Na przykład Facebook, Google Plus, Twitter, LinkedIn, Live, Yahoo, Instagram i wiele innych. Wtyczka społecznościowa Magento została zaprojektowana w celu uproszczenia logowania użytkowników. Integrując wtyczkę społecznościową w swoim sklepie Magento, zezwalasz odwiedzającym na logowanie się do Twojej witryny za pomocą istniejących kont sieci społecznościowych.

Kroki instalacji Magento Social Loginizer Extension:

Potrzebne materiały:

 • Wszystkie pliki używane przez rozszerzenie.
 • Dostęp FTP do Twojej witryny.

Menedżer połączeń jest użytecznym narzędziem do instalacji Rozszerzenia Magento, ale preferują metodę praktyczną, jeśli chodzi o instalacje. Czuje się bardziej komfortowo, gdy osobiście kontrolujesz proces.

Czy widzisz tam katalog kodu aplikacji, a co z modułem app-etc? Jeśli nie widzisz tych ścieżek katalogów i plików w nich zawartych, istnieje prawdopodobieństwo, że pobieranie rozszerzenia było wadliwe. Spójrz na plik package.xml, jest to plan używany przez Magento Connect do rozmieszczenia plików we właściwych miejscach. Być może będziesz musiał użyć tego, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak powinno być. Po przejrzeniu plików rozszerzeń możesz przystąpić do ostatniego kroku. Korzystając z klienta ftp, przeciągnij wszystkie pliki do głównego katalogu instancji magento.

Picture1

W zależności od liczby plików w rozszerzeniu Magento przez Knowband może to zająć kilka chwil. Teraz przejdź do konsoli administratora i kliknij Flush Cache Storage. Jest to wymagane dla każdego rozszerzenia, które dodaje strony do konsoli administracyjnej. Wylogowanie i powrót jest również wymagany, aby zapewnić, że wszystko ładuje się poprawnie. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wyczyścić pamięci podręcznej za pośrednictwem konsoli administracyjnej, musisz wyczyścić pamięć podręczną ręcznie za pomocą klienta FTP (zobacz pierwsze pytanie z często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać pomoc). To jest ostatni krok. Gratulujemy udanej instalacji.

Rozwiązywanie problemów i często zadawane pytania

Załadowałem wszystkie pliki do mojego sklepu Magento, a teraz dostaję biały ekran dla niektórych lub wszystkich konsoli administratora.

Jest to dość powszechny problem i 99% czasu związanego z pamięcią podręczną. Jeśli możesz się do niego dostać, przejdź do System-> Cache Management i kliknij Flush Cache Storage. Zapewni to, że wszystko zapisane w pamięci podręcznej przez Magento zostanie usunięte i zostanie zregenerowane. Wyloguj się i wróć, aby dokończyć proces.

Jeśli jesteś całkowicie odcięty od konsoli administracyjnej, przejdź do katalogu var-cache w swojej witrynie. Powinieneś zobaczyć serię katalogów o nazwie mag *. Usuń wszystkie te katalogi (NIE USUŃ var-cache). Jest to odpowiednik płukania pamięci podręcznej z poziomu konsoli administratora.

Picture2

Otrzymuję błąd Magento podczas uzyskiwania dostępu do niektórych stron. Jak mogę to debugować?

To pytanie naprawdę zasługuje na wpis na blogu, ale dobrym początkiem byłoby przejście do katalogu błędów twojego sklepu. Zlokalizuj plik local.xml.sample i zmień jego nazwę na local.xml. Następnym razem, gdy pojawi się błąd, zostaną podane szczegółowe informacje wyjaśniające, gdzie wystąpił błąd. Nie zapomnij zmienić tego z powrotem po zakończeniu rozwiązywania problemów!

Mam krytyczny błąd w moim sklepie internetowym i muszę wyłączyć rozszerzenie, do którego nie mogę uzyskać dostępu do konsoli administratora. Co ja robię?

Przejdź do katalogu app-etc-modules i otwórz plik z rozszerzeniem. Konwencja nazewnicza jest generalnie nazwa_wyróżniająca_Wstępna.xml. W tym przypadku byłby to Velocity_SocialLoginizer.xml.

Picture3

Poszukaj aktywnych znaczników w pliku, zmień wartość z true na false i zapisz zmiany. To mówi Magento, że rozszerzenie Magneto jest wyłączone i nie uruchamia żadnego powiązanego z nim kodu. Usunięcie pamięci podręcznej Magento jest zalecane (i najprawdopodobniej wymagane), aby zmiana ta zaczęła obowiązywać.

Instrukcja obsługi

Do nadmiaru wtyczki Magento Social Loginizer, kliknij na Social Loginizer Menu pojawiające się w menu nawigacji Menu Systemu jak pokazano poniżej.

Picture4

Po kliknięciu menu Social Loginizer,

Picture5

Ustawienia ogólne Zakładka

Ustawienia główne:

 • Aktywny: Aby włączyć rozszerzenie rozszerzenia logowania Magento facebook, wybierz Włącz prezent pod etykietą Aktywuj.
 • Pokaż w:

Wyskakujące okno logowania: Aby włączyć wyskakujące okno logowania.

Strona kasy: Aby dodać wtyczkę logowania do mediów społecznościowych Magento na stronie kasy.

Strona logowania: Aby dodać pasek społecznościowy na stronie logowania.

Strona rejestracji: Aby dodać rozszerzenie społecznościowe Magento na stronie rejestracji.

 • Test na wyskakujące łącze: Ustaw tekst dla wyskakującego linku logowania, który pojawi się obok domyślnego linku logowania do wtyczki społecznościowej Magento.
 • Test na nagłówek: Ustaw tekst nagłówka wtyczki logowania do mediów społecznościowych Magento, który pojawi się na wybranych stronach.
 • Dołącz plik jQuery: jQuery tj. framework javascript jest wymagany do działania tej wtyczki Magento. Czasami motywy używane w Magento już je zawierają, ale czasami nie. Jeśli jquery jest już zawarty w twoim motywie, wyłącz go, aby go włączyć.
 • Domyślna widoczna opcja: Wybierz nr. ikon społecznych, które będą domyślnie widoczne w rozszerzeniu logowania do serwisu społecznościowego Magento.

? NOTE : W module społecznościowym Magento widoczne będą tylko małe ikony i widoczne będą tylko maksymalne ikony 6.

 • Animuj ikony: Aktywuj tę opcję, aby włączyć efekt animacji na ikonach społecznościowego logowania Magento.
 • Sortuj ikony: Ta opcja logowania do mediów społecznościowych Magento pozwala sortować kolejność ikon, w których będą wyświetlane na pasku logowania i wyskakujące okno logowania.

Karta ustawień logowania

W tej zakładce rozszerzenia logowania do Magento twitter możesz zapisać klucz API i Sekret dla każdej witryny społecznościowej. Jest pasek boczny z listą wszystkich stron. Po kliknięciu dowolnej witryny internetowej zostaną wyświetlone odpowiednie opcje ustawień. Poniżej znajduje się link do odpowiedniej strony internetowej, na której możesz utworzyć swoją aplikację i uzyskać swój identyfikator klienta i sekret. W każdym ustawieniu strony dostępne będą następujące opcje 4:

Ustawienia witryny:

 • Aktywny: Aby włączyć logowanie społecznościowe Magento, wybierz Włącz prezent pod etykietą Aktywuj.
 • Identyfikator aplikacji (np. Na Facebooku: identyfikator aplikacji na Facebooku): W tym polu logowania do mediów społecznościowych Magento,
 • Sekret aplikacji (np. Na Facebooku: Secret aplikacji na Facebooku): To pole rozszerzenia społecznościowego Magento umożliwia wpisanie tajnego klucza aplikacji / klienta / tajnego dokumentu przez odpowiednią stronę internetową.
 • Wybierz ikony: Dla każdego logowania społecznościowego Magento są dwa rodzaje małych i dużych ikon. Wybierz jedną z ikon, aby wyświetlić na pasku społecznościowym.

Picture6

Karta raportu:

W tej zakładce modułu społecznościowego Magento można uzyskać graficzne i tabelaryczne dane analityczne, które pomogą w analizie. Istnieje opcja wybranej strony internetowej. Po kliknięciu opcji lista zawierająca wszystkie strony wyświetli wybrane strony internetowe i kliknie przycisk przesyłania. To spowoduje utworzenie wykresu dla wybranej strony internetowej, który będzie oznaczać liczbę logowania i rejestracji dla każdej wybranej strony internetowej.

Picture7

Na poniższym wykresie można zobaczyć tabelę analizy strony i kolejną tabelę danych analizy klientów. Tabela analizy witryny pokazuje strony internetowe i ich całkowitą liczbę logowania i rejestracji, a tabela analizy klienta pokazuje szczegóły dotyczące klienta i jego dane logowania (licznik logowania i nazwę witryny).

Picture8

W prawym górnym rogu znajduje się przycisk Resetuj bazę danych. Ta opcja usunie wszystkie dane logowania i rejestracji z bazy danych. Nie wpłynie to na podstawową tabelę bazy danych. Usuwa rekordy tylko z tabeli utworzonej przez to rozszerzenie społecznościowe Magento.

Jak ustawić przekierowanie?

Niech URL Twojej witryny to www.example.com.

Jeśli w Twojej witrynie włączona jest opcja Url Rewrite, przekieruje adres URL

Niezabezpieczony adres URL: https://www.example.com/socialloginizer/index/vssSoloApi/

Zabezpieczony adres URL: https://www.example.com/socialloginizer/index/vssSoloApi/

Jeśli w Twojej witrynie zostanie wyłączona funkcja Url Rewrite, przekierowanie zostanie wykonane

Niezabezpieczony adres URL: https://www.example.com/index.php/socialloginizer/index/vssSoloApi/

Zabezpieczony adres URL: https://www.example.com/index.php/socialloginizer/index/vssSoloApi/

Jak uzyskać informacje o aplikacji na Facebooku?

Kroki:

1. Przejdź do strony dla programistów Facebooka (https://developers.facebook.com) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Kliknij Aplikacje -> Utwórz nową aplikację.

3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

4. Otrzymasz identyfikator aplikacji i sekret aplikacji (kliknij przycisk Pokaż).

Picture9

5. Teraz przejdź do Ustawienia z lewego menu.

Picture10

6. Kliknij przycisk Dodaj platformę.

7. Wybierz stronę internetową.

8. Wprowadź domenę aplikacji i adres URL witryny.

Picture11

Typ aplikacji: Aplikacja internetowa.

Autoryzowane źródła kodu JavaScript: Twoja nazwa domeny sklepu. (https://www.example.com)

9. Kliknij przycisk Zapisz zmiany.

10. Teraz przejdź do zakładki Status & Review z lewego menu i ustaw aplikację na żywo.

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Google?

Kroki:

1. Przejdź do Google Developers Console (https://code.google.com/apis/console) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Teraz kliknij Aplikacje i autoryzacja>> Poświadczenia z lewego menu.

Picture12

3. Kliknij przycisk Utwórz nowy identyfikator klienta z prawego panelu ekranu.

4. Wypełnij wyskakujący formularz poniższymi danymi:

Typ aplikacji: Aplikacja internetowa.

Autoryzowane źródła JavaScript: Twoja nazwa domeny sklepu. (https://www.example.com)

Picture13

5. Teraz kliknij przycisk Utwórz identyfikator klienta, aby uzyskać swój identyfikator klienta i tajny klucz klienta.

Picture14

Jak uzyskać dane aplikacji LinkedIn?

Kroki:

1. Idź do LinkedIn Developers (https://www.linkedin.com/secure/developer) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

Picture15

2. Kliknij Dodaj nową aplikację.

3. Wypełnij formularz, aby zarejestrować nową aplikację. URL witryny musi być adresem URL Twojego sklepu, takim jak https://www.example.com.

4.Kliknij Dodaj aplikację, aby przesłać formularz i zabezpieczyć klucz API i tajny klucz.

Picture16

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na żywo?

Kroki:

1. Idź do Microsoft Development Center (https://account.live.com/developers/applications) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

Picture17

2. Kliknij Utwórz aplikację.

3. Wprowadź nazwę aplikacji i kliknij przycisk Akceptuję.

Picture18

4. Z lewego menu wybierz Ustawienia API.

5. Po prawej stronie włącz Udoskonalone zabezpieczenia przekierowania, wpisz adres URL strony przekierowania logowania (w Przekierowaniach i kliknij Zapisz).

Picture19

6. Teraz z lewego menu kliknij Ustawienia aplikacji i skopiuj identyfikator klienta i klucz klienta.

Picture20

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na Twitterze?

Kroki:

1. Przejdź do zarządzania aplikacjami na Twitterze (https://apps.twitter.com/) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

Picture21

2. Kliknij przycisk Utwórz nową aplikację. 3. Wprowadź szczegóły aplikacji w następujący sposób:

Nazwa aplikacji : Nazwa Twojej aplikacji.

Opis: Opis znaków 10 do 200 Twojej aplikacji.

Strona WWW: Twój adres URL sklepu.

Adres URL wywołania zwrotnego: Loginizator przekierowuje URL strony Twojego sklepu.

4. Teraz kliknij Tak, zgadzam się, a następnie kliknij Utwórz aplikację na Twitterze.

5. Teraz wybierz Klucze API z menu pod Nazwą aplikacji i skopiuj klucz API i tajny klucz API.

Picture22

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Yahoo?

Kroki:

1. Przejdź do Yahoo Developer Network (https://developer.apps.yahoo.com/projects) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

Picture23

2. Kliknij Utwórz projekt.

3. Wypełnij wymagane dane zgodnie z instrukcjami. Adres URL strony głównej będzie adresem URL Twojego sklepu.

4. Kliknij przycisk Utwórz projekt.

5. Skopiuj klucz klienta i sekret klienta.

Picture24

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Amazon?

Kroki:

1. Idź do Amazon Developer Network (https://login.amazon.com/manageApps) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

Picture25

2. Kliknij przycisk Zaloguj się do konsoli aplikacji.

3. Po udanym logowaniu do aplikacji Console kliknij przycisk Zarejestruj nowy program w prawym górnym rogu strony, a nastąpi przekierowanie do następnej strony.

Picture26

4. Wprowadź szczegóły aplikacji w następujący sposób:

Nazwa: Nazwa Twojej aplikacji.

Opis: Opis twojej aplikacji.

Adres URL informacji o prywatności: URL strony z polityką prywatności Twojego sklepu.

5. Obraz logo: Wybierz opcjonalny obraz logo swojego sklepu. 6. Kliknij przycisk Zapisz.

Picture27

7. Teraz kliknij Ustawienia sieci Web, aby uzyskać identyfikator klienta i sekret.

8. Dozwolony URL zwrotny: Loginizator przekierowuje URL strony Twojego sklepu.

Uwaga: Aby umożliwić logowanie Amazon do twojej witryny, twoja strona musi być bezpieczna przy pomocy HTTPS. W przeciwnym razie logowanie Amazon nie zadziała.

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Instagram?

Kroki:

1. Przejdź do Instagram Developer Network (https://instagram.com/developer/clients/manage/) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Kliknij przycisk Zarejestruj nowego klienta w prawym górnym rogu strony.

Picture28

3. Wypełnij poniższy formularz.

Picture29

4. Ustaw OAuth redirect_uri jako adres URL strony przekierowującej Loginizera swojego sklepu. (https://www.example.com/module/socialoginizer/instagram).

5. Kliknij przycisk Utwórz, a następnie skopiuj i wklej ID klienta i sekret w panelu administracyjnym wtyczki.

Jak uzyskać szczegóły aplikacji Paypal?

Kroki:

1. Idź do Paypal Developer Network (https://developer.paypal.com/webapps/developer/applications/myapps) lub kliknij link znajdujący się w prawym górnym rogu odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Kliknij przycisk Utwórz aplikację.

Picture30

3. Teraz wprowadź nazwę aplikacji i kliknij przycisk Utwórz aplikację.

Picture31

4. Ustaw URL zwrotu aplikacji.

Picture32

5. Skopiuj i wklej bieżące dane uwierzytelniające do panelu administracyjnego wtyczki.

Picture33

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Dropbox?

Kroki:

Uwaga: aby włączyć logowanie Dropbox na stronie internetowej yout, twoja strona musi być bezpieczna z HTTPS w przeciwnym razie logowanie Dropbox nie będzie działać.

1. Przejdź do strony deweloperskiej Dropbox (https://www.dropbox.com/developers/apps) lub kliknij link pod dnem odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Kliknij przycisk Utwórz aplikację i podaj nazwę aplikacji.

Picture34

Picture35

3. Uzupełnij dane, ustaw przekierowanie i zapisz ustawienia.

Picture36

4. Skopiuj i wklej klucz i sekret w panelu administracyjnym wtyczki.

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji WordPress?

Kroki:

1. Przejdź do strony internetowej dla programistów WordPress (https://developer.wordpress.com/apps/) lub kliknij link pod dnem odpowiedniej zakładki na stronie konfiguracji modułu.

2. Kliknij przycisk Utwórz aplikację i podaj nazwę aplikacji.

Picture37

3. Uzupełnij dane i zapisz aplikację.

Picture38

4. Skopiuj i wklej poświadczenia w konsoli administratora rozszerzenia Magento.

Picture39

Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji FourSquare?

Kroki:

1. Idź do strony dewelopera foursquare (https://foursquare.com/developers/apps) lub kliknij na dolny link w konsoli administratora wtyczki Magento.

2. Kliknij przycisk CREATE NEW APP.

Picture40

3. Uzupełnij dane, ustaw przekierowanie i zapisz aplikację.

Picture41

4. Skopiuj poświadczenia w konsoli administracyjnej wtyczki.

Picture42

Link modułu: https://www.knowband.com/magento-social-loginizer

Instrukcja obsługi: https://www.knowband.com/blog/user-manual/magento-social-loginizer

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *