Magento Facebook Posts Feed – Podręcznik użytkownika

Wprowadzenie

Facebook Post Feed to dodatek, który po włączeniu tworzy przycisk na każdej stronie sklepu, który po kliknięciu powoduje otwarcie okna strony na Facebooku, gdzie klient może zobaczyć wszystkie posty na stronie, które administrator wybrał, aby je wyświetlić. To hepls admin, aby zareklamować dowolną stronę, która chce i uzyskać podobne i komentarz klienta.

Kroki instalacji Magento Facebook Posty Feed Rozbudowa

Aby zainstalować ten dodatek, wykonaj następujące czynności:

1. Scal kod dodatku do struktury folderów sklepu.

2. Po scaleniu tego folderu addon system wyświetli listę addonów w systemie-> rozszerzenia vss-> facebookpostfeed

Ustawienia ogólne

Po kliknięciu skonfiguruj łącze z Facebook Moduł kanału RSS zostanie otwarty.

Ustawienia ogólne magouto facebook post feed | knowband

Wymienione pola zostaną wypełnione pewnymi wartościami domyślnymi

Szczegóły zakładki Ustawienia ogólne:

1. Włącz / wyłącz: Początkowo będzie to WYŁ. Użytkownik może włączyć / wyłączyć funkcję addon, włączając to ON / OFF.

2. Pokaż przycisk na: To jest rozwijane okno, w którym administrator może wybrać, że wybrany przycisk strony powinien pojawić się w lewej kolumnie lub prawej kolumnie sklepu.

3. Szczegóły na przycisku: Tutaj administrator może wybrać, jakie szczegóły strony powinny pojawić się na stronie po załadowaniu strony, może wybrać swoje wybory między liczbą polubień, liczbą znajomych i liczbą postów

4. Kolor tła: Jest to próbnik kolorów, w którym administrator może zdecydować, jaki powinien być kolor tła przycisku pojawiającego się na ekranie

5. Kolor tła powiadomienia: Jest to również próbnik kolorów, który umożliwił administratorowi określenie koloru okna powiadomienia na ekranie.

Ustawienia okna

Po kliknięciu na zakładkę ustawień produktu pojawia się poniższy ekran.

Ustawienia systemu Windows magnto post na Facebooku | Knowband

Szczegóły zakładki Ustawienia okna:

1. Wprowadź link do strony: W tym miejscu administrator musi wprowadzić link do strony, którego posty chce wyświetlać na ekranie domyślnie na wyświetlonej stronie Facebooka.

2. Interfejs okna Facebooka: Tutaj administrator może zdecydować, jaki powinien być interfejs użytkownika okna, które pojawia się na ekranie. Takich jak zdjęcie na okładkę, twarze znajomych, liczba postów.

Moduł czołowy

Po włączeniu tej wtyczki przycisk zaczyna pojawiać się na każdej stronie sklepu, a wygląd przycisku jest zgodny z ustawieniami wykonanymi w tylnej części modułu.

Moduł na przednim panelu wygląda następująco:

Moduł frontonu Magento Facebook Post Feed | Knowband

Moduł frontonu Magento Facebook Post Feed | Knowband

Mamy nadzieję, że omawialiśmy wszystkie obawy dotyczące instalacji i przewodnik po produkcie Rozszerzenie społeczności Magento. Powinieneś także sprawdzić inne Rozszerzenia Magento które pomogą Ci ulepszyć Twój sklep eCommerce.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *