Knowband Magento Auto Subscribe Extension

Wstęp:

Knowband oferuje Magento Auto Subskrybuj rozszerzenie co pozwala administratorowi sklepu zaprezentować formularz subskrypcji w sklepie eCommerce. Ten dodatek do automatycznej subskrypcji Auto Subscribe pomaga administratorowi sklepu w zbieraniu identyfikatora poczty dla biuletynu, a także przesyła go do klientów. Biuletyny są jednym z najlepszych sposobów na poprawę świadomości marki na stronie internetowej.

Rozszerzenie szympansa poczty Magento automatycznie subskrybuje klientów podczas rejestracji lub składania zamówienia. Subskrybuj biuletyn Magento można w dużym stopniu dostosować i oferuje on łatwy i skuteczny sposób na ulepszenie subskrybentów. Automatycznie synchronizuje listę biuletynów Magento administratora z jedną z jego / jej listy stałego kontaktu i kontem MailChimp.

Cechy:

 • Zaprenumeruj biuletyn Magento jest łatwy do zainstalowania.
 • Integracja MailChimp jest wysoce konfigurowalna.
 • Oferuje proste i bezproblemowe wdrożenie.
 • Rozszerzenie szympansa Magento mail subskrybuje klientów do biuletynu podczas kasie lub rejestracji.
 • Administrator sklepu może ustawić pozycję formularza subskrypcji w polu lewego paska bocznego lub prawym pasku bocznym.
 • Administrator sklepu może utworzyć swoją własną formę, ustawiając tytuł, opis, szerokość obramowania, tekst przycisku itp.
 • Wyskakujący biuletyn Magento pozwala administratorowi zarządzać wyglądem wyskakującego okna subskrypcji.
 • Moduł subskrypcji umożliwia administratorowi projektowanie personalizowanych szablonów poczty.
 • email newsletter addon jest kompatybilny z urządzeniem.
 • Administrator może zaprezentować formularz subskrypcji jako wyskakujący lub formularz kontaktowy.
 • Ten moduł obsługuje interfejs API MailChimp i Constant Contact.
 • Aktualizuje listę mailingową, gdy nowy użytkownik subskrybuje
 • E-mail subskrybenta Magento jest zgodny z wszystkimi motywami.
 • Administrator sklepu może wprowadzić jQuery.

Kroki instalacji Magento Auto Subskrybuj

 • Pobierz suwak z naszej strony Magento Plugin Przechowuj i rozpakuj do folderu.
 • Otwórz katalog przesyłania, a zobaczysz następującą strukturę folderów.

Picture1

 • Zaloguj się za pomocą FTP i przeciągnij i upuść wszystkie foldery do katalogu głównego serwera.
 • W panelu administratora przejdź do System> FilterPro. Jeśli nie widzisz linku w Systemie, najpierw wyczyść pamięć podręczną Magento, a następnie sprawdź ponownie.

Picture2

 • To wszystko – rozszerzenie jest zainstalowane w twoim systemie. To wszystko – rozszerzenie jest zainstalowane w Twoim systemie.

Admin Settings

Aby uzyskać dostęp do wtyczki Autosubscribe, przejdź do linku System-> Auto-Subscribe.

Administrator sklepu będzie miał różne opcje ustawień skategoryzowane w lewej kolumnie w następujący sposób:

Picture4

Ustawienia skrzynki abonenckiej

Administrator może dostosować pole subskrypcji do wyświetlenia w sklepie, korzystając z dostępnych opcji ustawień.

Magento auto subskrybować

 • Włącz / wyłącz: Administrator może włączyć lub wyłączyć pole subskrypcji, włączając lub wyłączając ten przycisk. Nie można wyświetlić pola subskrypcji z przodu.
 • Widoczne na stronach: Administrator może wybrać, na których stronach będzie wyświetlane to pole subskrypcji.
 • Wyświetl w: Administrator może wybrać pozycję pola. Możemy pokazać pudełko po lewej lub prawej stronie.
 • Tytuł tekstu: Możesz wpisać promień tytułu pola. Domyślnie jest ustawiony na Subskrybuj.
 • Wartość Curve Borders: Możesz wprowadzić promień dla granic krzywej. Ta wartość zostanie zastosowana do czterech rogów pola subskrypcji z przodu.
 • Szerokość obramowania pudełka: Możesz ustawić szerokość ramki dla ramki.
 • Opis: Możesz wprowadzić tekst opisujący dla odwiedzających, zalety subskrybowania listy e-mailowej tutaj.
 • Przycisk tekstowy: Możesz zmienić tekst dla przycisku w tym polu tekstowym.

Dodaliśmy również fragment kodu modułu w przypadku, gdy administrator chce ręcznie dodać pole subskrypcji na CMS lub dowolnej innej stronie.

Schemat kolorów

Dodaliśmy opcję selektora kolorów, aby ustawić kolor tła i kolor tekstu dla różnych sekcji pola subskrypcji.

Wyskakujące ustawienia

Administrator może również dostosować wyskakujące okienko. Jeśli to pole jest włączone, będzie wyświetlane tylko na stronie głównej.

Picture6

 • Włącz / wyłącz Pop-up: Administrator może włączyć lub wyłączyć wyskakujący ekran na stronie głównej. Nie można wyświetlić wyskakującego okna subskrypcji z przodu, dopóki ta opcja nie zostanie włączona.
 • Wyskakujące zdjęcie: Administrator może wybrać dowolny obraz w wyskakującym okienku lub nie pokazywać żadnego obrazu.
 • Pokaż wyskoczyć ponownie za (dni): Możesz wybrać czas trwania (w dniach), w którym wyskakujące okienko nie pojawi się ponownie od dnia, w którym wyskakujące okienko pojawiło się po raz pierwszy w systemie użytkowników. Jeśli chcesz, aby wyskakujące okienko pojawiło się tylko raz w życiu, wpisz dużą liczbę dni, na przykład 999. Jeśli chcesz, aby pojawiała się za każdym razem, gdy użytkownik wyląduje na stronie głównej, powinieneś wpisać wartość jako 0.
 • Tytuł tekstu: Możesz zmienić tytuł wyskakującego okienka z tej opcji.
 • Opis Tekst: Opis pojawiający się na wyskakującym okienku można również dostosować, dodając pożądany tekst.
 • Przycisk tekstowy: Tekst przycisku i jego kolor czcionki można również ustawić z poziomu panelu administratora.
 • Kolor tła przycisku: Możesz również zmienić kolor tła przycisku, aby uzyskać dostęp do motywu.
 • Wyświetl komunikat o powodzeniu: Wyłączenie tej opcji oznacza, że ​​w momencie, gdy udana subskrypcja ma miejsce w tym wyskakującym okienku, zostanie ona automatycznie zamknięta bez pokazywania użytkownikowi powodzenia. Włączenie go spowoduje wyświetlenie dostosowanego komunikatu o sukcesie na wyskakującym okienku po udanej subskrypcji.
 • Wiadomość o sukcesie: Tutaj musisz wprowadzić tekst do wyświetlenia i wybrać żądany kolor tekstu.
 • Schemat kolorów: Dodaliśmy opcję wyboru koloru, aby ustawić kolor tła i kolor tekstu dla różnych sekcji okna podręcznego.

Ustawienia MailChimp

W tej zakładce administrator może wybrać z listy w swoim / jej MailChimp konto, na które należy dodać e-maile. Początkowo pojawi się komunikat, taki jak Nieprawidłowy klucz API! .

Picture7

Klucz API MailChimp: Administrator musi wprowadzić klucz API, aby pobrać listy ze swojego konta. Jak tylko administrator wejdzie do klucza i kliknie poza polem tekstowym lub naciśnie przycisk Enter, żądanie zostanie wysłane, a listy (jeśli są) zostaną pobrane i wyświetlone w rozwijanym polu.

Picture8

Picture9

Ustawienia stałego kontaktu

W tej zakładce administrator może wybierać z list na swoim koncie stałego kontaktu, do którego należy dodać wiadomości e-mail. Początkowo pojawi się komunikat, taki jak Nieprawidłowy klucz API! .

Picture10

Klucz API stałego kontaktu: Administrator musi wprowadzić klucz API. Jak tylko administrator wejdzie do klucza i kliknie poza polem tekstowym, żądanie zostanie wysłane, a listy (jeśli są) zostaną pobrane i wyświetlone w rozwijanym polu.

Żeton dostępu stałego kontaktu: Administrator musi wprowadzić token dostępu wraz z kluczem API. Gdy administrator wprowadzi token i kliknie poza polem tekstowym, żądanie zostanie wysłane, a listy (jeśli są) zostaną pobrane i wyświetlone w rozwijanym polu.

Picture11

Automatycznie subskrybuj wydarzenia

Zdarzenia automatycznego subskrybowania to zdarzenia, w których użytkownicy mogą automatycznie subskrybować skonfigurowane listy w admin. W takich przypadkach użytkownik nie otrzyma powiadomienia o dodaniu go do list subskrypcji wybranych przez administratora.

Zarejestrować: Włącz Zarejestruj się, jeśli chcesz, aby użytkownik został automatycznie dodany do listy po udanej rejestracji.

Zamówienie: Włącz opcję Checkout, jeśli chcesz, aby użytkownik został automatycznie dodany do listy po pomyślnym zakończeniu realizacji transakcji.

Gość Checkout: Włącz usługę Guest Checkout do włączenia, jeśli chcesz, aby użytkownik został automatycznie dodany do listy po udanym pobraniu gości.

Picture12

Ustawienia poczty e-mail

Ustawienia poczty e-mail zostaną użyte do ustawienia szablonu wiadomości e-mail, który zostanie wysłany do klienta po udanej subskrypcji. Administrator może wyłączyć / włączyć e-mail, jeśli nie chce wysłać e-maila do klienta.

Picture13

Ustawienia JQuery

Administrator może wyłączyć plik jQuery wtyczki w przypadku, gdy jQuery jest już dołączony do innej wtyczki lub motywu sklepu.

Moduł automatycznego subskrypcji

Z przodu użytkownicy będą mogli subskrybować się, klikając przycisk subskrypcji. Moduł będzie wyglądał jak następujący ekran z ustawieniami domyślnymi.

W prawej kolumnie

Rozszerzenie szympansa poczty Magento

W lewej kolumnie

E-mail Magento subskrybuj

Pop up

Na końcu użytkownika pojawi się poniższy ekran, w zależności od wybranych ustawień wyświetlania.

Picture17Aby dokonać subskrypcji za pomocą tego okna, wpisz swój adres e-mail (wymagany) i nazwę (opcjonalnie), a następnie kliknij przycisk poniżej. Po udanej subskrypcji wyskakujące okienko zniknie automatycznie lub niestandardowy komunikat dostarczony przez ciebie w ustawieniach administratora zacznie się pojawiać w wyskakującym okienku.

wersja PHP

Wersja PHP 5.3 lub nowsza

Aby uzyskać dostęp do API stałego kontaktu, należy użyć wersji php równej lub wyższej niż 5.3. O ile twój serwer nie ma wymaganej wersji php, nie będziesz w stanie zainstalować tej wtyczki.

Mail Chimp

Zanim będziesz mógł korzystać z tego modułu, musisz mieć ważne konto z MailChimp i jedną lub więcej list utworzonych w nim. Pamiętaj, że musisz mieć również prawo dostępu do zmiany listy subskrybentów poczty e-mail. Poniżej wymieniliśmy dane, które wtyczki wymagają udanej instalacji –

Klucz API: Możesz uzyskać swój klucz API z pulpitu nawigacyjnego MailChimp lub możesz go utworzyć, jeśli jeszcze go nie masz. Aby utworzyć nowy klucz API dla MailChimp, przejdź do Account-> Extras-> Keys API.

Picture3

Stałym kontakcie

Musisz mieć ważne konto ze stałym kontaktem i jedną lub więcej list utworzonych w nim. Pamiętaj, że musisz mieć również prawo dostępu do zmiany listy subskrybentów poczty e-mail. Będziesz musiał podać te moduły do ​​działania.

 • Klucz API: Otrzymasz klucz API od stałego kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail, gdy tylko zarejestrujesz swoją aplikację.
 • Token dostępu: Oprócz klucza API potrzebny był także token dostępu, aby udzielić pozwolenia na dostęp do interfejsu API.

Jeśli nadal masz problem z uzyskaniem klucza API i tokena dostępu, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w linku https://developer.constantcontact.com/api-keys.html

Zwróć uwagę, że ta wtyczka działa dla interfejsu API stałego 2, ponieważ wersja 1 jest przestarzała i wkrótce zostanie wycofana.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Link modułu: https://www.knowband.com/magento-auto-subscribe

Link demo administratora:
https://mademo1.knowband.com/index.php/autosubscribe/adminhtml_index/index/key/ac91efaa6d652ee58a922da7896dbb33/

Przednie łącze demonstracyjne: https://mademo1.knowband.com/

Obejrzyj wideo: https://www.youtube.com/watch?v=8zc2UzdI5yM&feature=youtu.be

Skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com, aby uzyskać zapytanie lub niestandardowe żądanie zmiany zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *