2020-10-21

Zalety posiadania rozszerzenia Magento 2 Multi Vendor Marketplace na inne platformy(function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter36618640 = new Ya.Metrika({ id:36618640, clickmap:false, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, ut:”noindex” }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName(“script”)[0], s = d.createElement(“script”), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = “text/javascript”; s.async = true; s.src = “https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js”; if (w.opera == “[object Opera]”) { d.addEventListener(“DOMContentLoaded”, f, false); } else { f(); } })(document, window, “yandex_metrika_callbacks”);

Rynek musi wyróżniać się na tle konkurencji, aby osiągnąć rozsądne rozwiązanie korzyści wszyscy. Wiele sklepów fizycznych zostało przekształconych w sklepy internetowe, aby przyspieszyć operacje eCommerce. Wybuch epidemii COVID ma pozytywny wpływ na firmy rynkowe, które rozkwitły podczas pandemii. Rozszerzenie Magento 2 Multi vendor Marketplace ma kilka funkcji, które będą korzystne dla administratora, sprzedawcy i klienta. Nie musisz dodawać innych modułów, aby podnieść bilet lub uruchomić ofertę rabatową. Plik Moduł Marketplace Knowband dla Magento 2 Platforma jest w pełni konfigurowalna i każdy niekodujący może ją zainstalować w kilku prostych krokach. Wielu odwiedzających, klientów-gości lub obecnych klientów napotyka problemy podczas zakupów na rynku. Nie tylko klienci, ale także sprzedawcy napotykają problemy i aby je rozwiązać, musisz mieć system biletów sprzedawcy. To nie jest to, ale dzięki rynkowi wielu sprzedawców Magento 2 Twój klient może łatwo zwrócić produkty. Ten artykuł ma na celu podkreślenie funkcji, które sprawiają, że rynek dostawców Magento 2 Multi jest kompletnym pakietem wśród dostępnych modułów rynkowych.

Sprzedawca może przejść na tryb wakacyjny

Tak, dobrze to przeczytałeś! Jeśli sprzedawca chce odpocząć od rynku, to może. Rozszerzenie rynku dla wielu sprzedawców umożliwia sprzedawcy przejście na tryb wakacyjny. Sprzedawcy muszą zgłosić prośbę do administratora rynku, aby tymczasowo wyłączyć swój sklep na platformie handlowej po zatwierdzeniu przez administratora. Sprzedawca prześle wniosek urlopowy z osobnej sekcji pulpitu sprzedawcy. Po zatwierdzeniu profil będzie nieaktywny na czas wakacji.

Jedna faktura, nawet jeśli klient kupuje od różnych sprzedawców

Funkcjonalność zarządzania fakturami w module Marketplace dla Magento 2 jest bardzo przydatna. Klienci nie zawsze będą lubić produkty od jednego sprzedawcy, ale zazwyczaj kupują od różnych. Uzyskanie tak wielu faktur może je zmylić, więc proces zarządzania fakturami jest uproszczony dzięki wtyczce Magento dla wielu dostawców. Klient otrzyma tylko jedną fakturę za złożone zamówienie za jednym razem.

Sprzedawca może zawierać oferty na rynku wielu dostawców Magento 2

Dla swoich produktów na Magento 2 Multivendor Marketplace sprzedawcy mogą utworzyć kilka kuponów rabatowych. Utworzone kupony umożliwią sprzedawcy zachęcenie klientów do zakupu większej ilości towarów, aby skorzystać z rabatów. Sprzedawca może dodawać banery, logo sklepu i niestandardową zawartość HTML na stronie sprzedawcy dla oddzielnego asortymentu produktów. Sprzedawca zwiększa ekspozycję marki, umieszczając banery, logo i informacje o sklepie. Nie ma potrzeby stosowania żadnego innego modułu do obsługi transakcji na rynku. Czy to nie jest satysfakcjonująca funkcja!

Zbiorcze przesyłanie produktów z pulpitu sprzedawcy

zbiorcze-przesyłanie-produktów-z-pulpitu-sprzedawcy

Co się stanie, jeśli sprzedawca będzie musiał wystawiać produkty indywidualnie? To proste zadanie zajmie dużo czasu i wysiłku. Teraz sprzedawca może zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ Magento 2 Multivendor Marketplace umożliwia zbiorcze przesyłanie produktów. Sprzedawca może przesłać listę produktów w formacie .CSV, a to spowoduje zarejestrowanie produktów za pomocą kilku kliknięć. Moduł oszczędzania czasu!

Łatwa funkcja zwrotu i zwrotu pieniędzy

funkcja łatwego zwrotu i zwrotu pieniędzy

Co się dzieje, gdy produkt kupiony w sklepie internetowym nie pasuje do Ciebie? Albo go wymienisz, albo zgłosisz prośbę o zwrot. Co jeśli sklep eCommerce nie ma opcji zwrotu? To sprawia, że ​​czujesz się zniesmaczony i nigdy nie będziesz wracać do tej samej witryny z powodu słabej obsługi klienta. Z pomocą Magento 2 Multi vendor Marketplace klienci nie muszą podejmować żadnych specjalnych procedur dotyczących żądań zwrotu / zwrotu / wymiany. Można to osiągnąć klasycznie. Nawet jeśli konsument kupi produkty od różnych dostawców i zwróci produkty określonego dostawcy, faktura zostanie wysłana tylko do tego odpowiedniego dostawcy.

Klient może podnieść bilety

Każdy klient może bezpośrednio zgłosić żądanie klienta-sprzedawcy w przypadku pytań lub pytań dotyczących produktów lub usług. Klienci mogą to zrobić z poziomu front-endu rynku i zobaczyć status poprzednich biletów.

Ostatnie słowa:

Platforma handlowa Magento 2 Multi może być korzystną platformą do uruchomienia rynku, ponieważ nie wymaga żadnego dodatkowego modułu do zarządzania fakturami, przeprowadzania ofert lub zbiorczego przesyłania listy produktów. Pomaga bez wysiłku obsługiwać wszystkich sprzedawców i zamówienia klientów. Zapasy nie są już problemem, ponieważ każdy sprzedawca może nimi zarządzać z pulpitu sprzedawcy. Aby zobaczyć demo, możesz odwiedzić witryna marketplace or Kliknij tutaj aby zobaczyć film instruktażowy. KnowBand zespół opracował rozwiązania związane z każdym biznesem eCommerce i jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci rozwiązać problemy z witryną biznesową online. Moduł rynku jest teraz dostępny dla OpenCart i PrestaShop Platformy.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *