Zalety posiadania rozszerzenia Magento 2 Multi Vendor Marketplace w porównaniu z innymi platformami

2020-10-21

Rynek musi wyróżniać się na tle konkurencji, aby osiągnąć rozsądne rozwiązanie, które: korzyści każdy. Wiele sklepów fizycznych zostało przekształconych w sklepy internetowe w celu przyspieszenia działalności eCommerce. Wybuch epidemii COVID ma pozytywny wpływ na firmy rynkowe, które rozkwitły podczas pandemii. Rozszerzenie Marketplace dla wielu dostawców Magento 2 ma kilka funkcji, które przyniosą korzyści administratorowi, sprzedawcy i klientowi. Nie musisz dodawać kolejnych modułów do podniesienia biletu lub przeprowadzenia oferty rabatowej. ten Moduł Marketplace Knowband dla Magento 2 Platforma jest w pełni konfigurowalna i każdy niekodujący może ją zainstalować w kilku prostych krokach. Wielu odwiedzających, gości lub obecnych klientów napotyka problemy podczas robienia zakupów na rynku. Nie tylko klienci, ale także sprzedawcy napotykają problemy i aby je rozwiązać, musisz mieć system sprzedaży biletów dla klientów. To nie to, ale dzięki marketplace dla wielu sprzedawców Magento 2 Twój klient może łatwo zwrócić produkty. Ten artykuł ma na celu podkreślenie funkcji, które sprawiają, że rynek dostawców Magento 2 Multi jest kompletnym pakietem wśród dostępnych modułów rynku.

Sprzedawca może przejść na tryb wakacyjny

Tak, dobrze to przeczytałeś! Jeśli sprzedawca chce odpocząć od rynku, to może. Rozszerzenie marketplace dla wielu sprzedawców umożliwia sprzedawcy przejście na tryb wakacyjny. Sprzedawcy muszą zgłosić administratorowi rynku prośbę o tymczasowe wyłączenie sklepu na rynku po zatwierdzeniu przez administratora. Sprzedawca prześle wniosek urlopowy z oddzielnej sekcji pulpitu sprzedawcy. Po zatwierdzeniu profil stanie się nieaktywny na ten czas wakacji.

Pojedyncza faktura, nawet jeśli klient robi zakupy u różnych sprzedawców

Funkcjonalność zarządzania fakturami modułu Marketplace dla Magento 2 jest bardzo przydatna. Klientom nie zawsze spodobają się produkty od jednego sprzedawcy, ale zazwyczaj kupują od różnych. Otrzymanie tak wielu faktur może je zmylić, więc proces zarządzania fakturami jest uproszczony przez wtyczkę Magento marketplace dla wielu dostawców. Klient otrzyma jednorazowo tylko jedną fakturę za złożone zamówienie.

Sprzedawca może uruchamiać oferty na Magento 2 Multi Marketplace dla sprzedawców

Dla swoich produktów na Magento 2 Multivendor Marketplace sprzedawcy mogą tworzyć kilka kuponów rabatowych. Utworzone kupony umożliwią sprzedającemu zachęcenie klientów do większych zakupów w celu skorzystania z rabatów. Sprzedawca może dowolnie dodawać banery, logo sklepu i niestandardową zawartość HTML na stronie sprzedawcy dla oddzielnego asortymentu produktów. Sprzedawca zwiększa ekspozycję marki, umieszczając banery, logo i informacje o sklepie. Nie ma potrzeby, aby żaden inny moduł zawierał transakcje na rynku. Czy to nie jest satysfakcjonująca funkcja!

Zbiorcze przesyłanie produktów z pulpitu sprzedawcy

zbiorcze przesyłanie-produktów-z-panelu-sprzedawcy

Co się stanie, jeśli sprzedawca będzie musiał wystawić produkty indywidualnie? To proste zadanie zajmie dużo czasu i wysiłku. Teraz sprzedawca może zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ Magento 2 Multivendor Marketplace umożliwia masowe przesyłanie produktów. Sprzedawca może przesłać listę produktów w formacie .CSV, a to zarejestruje produkty za pomocą kilku kliknięć. Moduł oszczędzania czasu!

Łatwa funkcja zwrotu i zwrotu pieniędzy

łatwość-zwrotu-i-zwrotu-funkcjonalność

Co się dzieje, gdy produkt kupiony w sklepie internetowym nie pasuje do Ciebie? Albo go wymienisz, albo złożysz wniosek o zwrot. Co jeśli sklep eCommerce nie ma opcji zwrotu? To sprawia, że ​​czujesz się zniesmaczony i nigdy nie wrócisz do tej samej witryny ze względu na słabe wrażenia klientów. Z pomocą Magento 2 Multi vendor Marketplace klienci nie muszą podejmować żadnych specjalnych procedur dotyczących wniosków o zwrot/zwrot pieniędzy/wymianę. Można to osiągnąć klasycznie. Nawet jeśli konsument kupi produkty od różnych sprzedawców i zwróci produkty konkretnego sprzedawcy, faktura zostanie wysłana tylko do tego odpowiedniego sprzedawcy.

Klient może podnieść bilety

Każdy klient może bezpośrednio zgłosić prośbę klienta do sprzedawcy w przypadku pytań lub pytań dotyczących produktów lub usług. Klienci mogą to zrobić z poziomu frontonu marketplace i zobaczyć status poprzednich biletów.

Ostatnie słowa:

Rynek dostawców Magento 2 Multi może być korzystną platformą do uruchomienia rynku, ponieważ nie wymaga żadnego dodatkowego modułu do zarządzania fakturami, prowadzenia transakcji lub zbiorczego przesyłania listy produktów. Pomaga w bezproblemowej obsłudze wszystkich sprzedawców i zamówień klientów. Zapasy nie są już problemem, ponieważ każdy sprzedawca może nimi zarządzać z pulpitu sprzedawcy. Aby zobaczyć demo, możesz odwiedzić witryna marketplace or Kliknij tutaj aby zobaczyć film instruktażowy. KnowBand Zespół opracował rozwiązania związane z każdym biznesem eCommerce i jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów z witryną internetową firmy. Moduł marketplace jest już dostępny dla OpenCart dzięki PrestaShop Platformy.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *