W jaki sposób demonetyzacja stanowi dobrodziejstwo dla cyfrowych firm płatniczych?

How is the demonetization move a boon for digital payment companies? | Knowband

Od czasu indyjskiej niepodległości w roku 1947, demonetyzacja przesuwająca się do zakazu 500 i 1000 Indyjskie banknoty to jeden z największych przeglądów ekonomicznych. Rząd Indii na czele z premierem, Narendra Modi, postanowił zakazać starych notatek 500 i 1000 od północy X X X X listopada 8. Wydane powiadomienie informowało również o wprowadzeniu nowych banknotów i wybranych sposobów wykorzystania starych banknotów w różnych miejscach do północy X X X X listopada 2016.

Nowa nazwa waluty będzie miała postać notatek 500, 1000 i 2000. Dodatkowo, osoby posiadające stare banknoty o wartości 500 i 1000 mogą je wymienić na nowe banknoty od 10 listopada.

Cóż, ruch ten został okrzyknięty jako "mistrzowski ruch" przeciwko czarnym pieniądzom, fałszywej walucie i korupcji, a także wokół szmerów. Drżenie demonetyzacja była odczuwalna w szerokim zakresie spektrum biznesowego ale była to naprawdę doskonała okazja dla firm eCommerce. Z powodu zakazu na notatki 500 i 1000 ludzie mają problemy z kupowaniem artykułów spożywczych, sukienek, kosmetyków, trwałego sprzętu elektronicznego i wielu innych przedmiotów za pośrednictwem twardej gotówki. W takich sytuacjach ogromną uwagę zyskały opcje płatności online i portfela cyfrowego. Pozwól nam szybko zapoznać się z reakcją firm eCommerce i podjąć tę odważną decyzję.

Kunal Bahl, który jest współzałożycielem i CEO firmy Snapdeal, Rynek eCommerce platforma wyraziła swoją opinię na temat tego ogłoszenia za pośrednictwem swojego tweeta wymienionego poniżej:

W jaki sposób demonetyzacja stanowi dobrodziejstwo dla firm zajmujących się płatnościami cyfrowymi - Tweet of kunal bhal | Knowband

Poza Snapdeal firmy cyfrowe, a także inne startupy eCommerce, doceniły ten ruch typu "big-bang". Kunal Bahl dodał także, że

"Dzięki temu kwinta gospodarki Indii przechodzącej przez cyfrowe rury będzie świadkiem ogromnego wzrostu FreeCharge zobowiązują się do wspierania wszystkich takich inicjatyw. "

Naveen Surya, który jest przewodniczącym Rada płatnicza Indii (PCI) i dyrektor zarządzający ItzCash stwierdził,

Cieszymy się z tego niezwykle śmiałego i bardzo potrzebnego kroku premiera Modiego i rządu, aby wyleczyć nas z choroby gotówki w naszym społeczeństwie. Wraz z Radą ds. Płatności oraz Indiami i ItzCash wielce podziwiamy ten krok i zapewniamy pełne wsparcie.

Trupay, firma zunifikowanego interfejsu płatniczego (UPI), oferująca rozwiązania bankowe do bankowości płatniczej, chwalił ten wielki ruch. Według słów Rahula Gochhwala, współzałożyciela Trupaya,

W okresie przejściowym wycofywania starych notatek walutowych naprawdę uważamy, że wiele osób przejdzie na opcje płatności cyfrowych ze względu na ograniczenia związane z wprowadzeniem nowej waluty. Ludzie będą teraz przyglądać się nowym cyfrowym systemom płatności i korzystać z nich, które są o wiele bardziej wydajne, aby umożliwić bezpośrednie przelewy bankowe z banku.

Paytm, popularna firma zajmująca się portfelem cyfrowym zaadoptowała go na Twitterze, aby przekazać swoją reakcję, pchając naprzód swój sławny slogan.

W jaki sposób demonetyzacja stanowi dobrodziejstwo dla firm zajmujących się płatnościami cyfrowymi - Oficjalna strona z twittem na paytm | knowband

W rozmowie z The Economic Times, założycielką Paytm, Vijay Shekhar wyraził swoje poglądy jako

"W e-commerce zobaczymy, że coraz więcej konsumentów dokonuje płatności cyfrowych, co obniży CoD, co oznacza, że ​​e-commerce stanie się bardziej skalowalne w dłuższej perspektywie czasu To najlepszy czas na zbudowanie firmy z branży finansowej w Indiach. aby odnieść sukces."

Z całego serca z zadowoleniem przyjął tę decyzję.

Podobne sentymenty zostały powtórzone przez Bipin Preet Singh, CEO i współzałożyciel firmy MobiKwik, kolejna firma zajmująca się portfelem cyfrowym. Uważał obecną reformę gospodarczą za kamień milowy w historii Indii. Powiedział,

"W ciągu 50u miliard Indian zmieni swoje zachowanie związane z płatnościami

Cyfrowe firmy płatnicze i e-commerce znajdują obecną sytuację gospodarczą jako najbardziej intratną opcję dla swojej działalności i chcą ją w pełni wykorzystać. Firmy e-commerce, takie jak Snapdeal, ShopClues i inni wprowadzają własną opcję płatności portfela cyfrowego, aby zaoferować usprawnione przejście dla klientów, którzy wcześniej zdecydowali się na metodę "Cash on Delivery" (COD).

Jest to z pewnością wielka radykalna zmiana, która z pewnością zmieni sposób, w jaki miliardy Indian dokonują regularnych płatności za różne codzienne usługi. Jeśli jesteś jednym z właścicieli sklepów eCommerce, jest to idealny moment, aby wziąć udział w maratonie płatności cyfrowych. Zacznij oferować wiele cyfrowych Płatność eCommerce opcje i zachęcić klientów do szybkiego zakupu produktu online.

Możesz skorzystać z tego cudownego Usługi opracowywania wtyczek e-commerce of Knowband w tym zakresie. Firma może dostarczyć Ci spersonalizowane wtyczki eCommerce do płatności cyfrowych Magento, PrestaShop, i OpenCart platformy. Tak więc bądź częścią tej reformy finansowej i osiągnij duży postęp w swoim sklepie eCommerce.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *