Przyszłość handlu elektronicznego – innowacja na sukces

Byłoby niezwykle ekscytujące wiedzieć, co wydarzy się w przyszłości, zwłaszcza w przypadku eCommerce, as branża stale się rozwija i zawsze można zaobserwować ulepszanie i rozwój technologii, co prowadzi do walki pomiędzy firmami, aby zdobyć większą część tortu. Chociaż przyszłość branży eCommerce jest pewna, ale istnieje wiele rzeczy, które pozostają stałe, takie jak czas dostawy zostanie skrócony, wrażenia klienta będą lepsze, wybór produktów stanie się jeszcze bardziej wyraźny. Jeśli widzimy eCommerce z perspektywy klienta, to jak może wyglądać? Czy nastąpiłaby jakaś znacząca zmiana, a także, jeśli jesteś sprzedawcą, jakie nowe strategie powinieneś wdrożyć w swoim biznesie, aby wyprzedzić przewagę nad innymi.

1. Drony dostaw e-commerce:

e-commerce - dostawa-drony

Drone Delivery to chyba jedna z najbardziej zaawansowanych i ekscytujących technologii dla celów dostawy, które już zaczęliśmy widzieć dzisiaj. Drony te pozwolą firmom skutecznie i znacznie szybciej dostarczać pakiety. Drony będą wysyłane bezpośrednio z magazynu i będą kierowane bezpośrednio na adres dostawy dostarczony przez klientów. To znacznie obniży koszty i niedogodności związane z procesem dostawy. Rynek taki jak Amazon jest bardzo bliski, aby to urzeczywistnić, a wkrótce zobaczymy drony lecące w kierunku naszych domów z naszymi długo oczekiwanymi produktami.

2. Sztuczna inteligencja:

sztuczna inteligencja

Chociaż eCommerce zyskuje już znaczną część zysków, to ta technologia jest najbardziej znacząca w sukcesie branży eCommerce. Sztuczna inteligencja to w zasadzie inteligencja maszynowa, która zwiększa maszyny do myślenia, odpowiadania i wykonywania zadań, takich jak ludzie. Maszyny mogą uczyć się z doświadczenia i dostosowywać się do nowych danych wejściowych. Wzrost dokładności zapewnia większą dokładność i mniej błędów lub błędów, co oznacza większą wydajność pracy. Ma możliwość głębszej analizy cennych spostrzeżeń, które mogą zwiększyć możliwości różnych urządzeń dzięki inteligentnym i przydatnym algorytmom. Może nawet tworzyć treści teraz. Sztuczna inteligencja z pewnością wniesie wkład w świat marketingu w tym roku jako jeszcze bardziej podnosi możliwości branży eCommerce.

3. śledzenie eCommerce w sklepach detalicznych:

śledzenie

Wraz z upływem czasu różnica między handlem elektronicznym a handlem fizycznym spadnie, ponieważ sprzedający mają już nadzieję, że uda im się powiązać śledzenie online i informacje o klientach z doświadczeniami z prawdziwego świata. Dzięki temu detaliści mogą dostosowywać zakupy i korzystać z istniejących danych online w celu poprawy relacji między nimi a konsumentami zarówno w trybie online, jak i offline.

4. Pomiar na wszystkich urządzeniach:

pomiar-acroos-wszystkie-urządzenia

Jako użytkownik nie można trzymać się z jednym urządzeniem Nie wszyscy trzymają się jednego urządzenia, kupując od ciebie. W rzeczywistości wiele osób zawsze zmienia się albo między urządzeniami, albo z sieci na aplikacje mobilne, zanim przejdzie na płatnych klientów. Pomiar analityki na różnych urządzeniach jest wciąż na wczesnym etapie, ale stopniowo stał się bardziej istotnym obszarem zainteresowania w handlu elektronicznym. Śledzenie użycia na wielu urządzeniach staje się bardziej złożone, jak procesy testowania, modyfikowania i optymalizacji wygody użytkownika, ale wciąż można je uruchomić. To z pewnością otworzy więcej możliwości dla sprzedawców detalicznych i ich oferty na różnych platformach.

5. Showrooming vs Webrooming:

showrooming-vs-webrooming

Klienci mają już nadzieję na nowe alternatywne sposoby robienia zakupów, aby znaleźć najlepsze produkty dla siebie. "Show-rooming" i "web-rooming" to rodzaj procesu, w którym klienci odwiedzają lokalny sklep, a następnie kupują online za niższą cenę lub odwrotnie. Ten postęp jest przenikliwy w branży eCommerce z wysokim wskaźnikiem sukcesu.

Jest to nowe wyzwanie, przed którym staje wielu sprzedawców, którzy wypełniają lukę między internetem a Internetem. Jako sprzedawca, bycie online nie jest wystarczające, ponieważ możesz pominąć aspekt związany z web-roomingiem, ponieważ istnieje wiele sprzedaży dokonanych w fizycznym środowisku detalicznym, dzięki czemu twoja firma może ponieść straty prowadzące do mniejszych przychodów.

6. Chatbots – nowa usługa Virtual Support:

Chatbot, znany również jako agent konwersacji, to technologia oprogramowania, która przypomina rzeczywistą ludzką interakcję w formie pisemnej lub ustnej. Zaletą korzystania z tej technologii jest obsługa zapytań klientów dzięki obsłudze 24 * 7. To bezpośrednio oszczędza Twój czas i wydatki oraz generuje więcej potencjalnych klientów niż zwykle w dziwnych momentach. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że klienci prawdopodobnie podejrzewają, że komunikują się z robotami. Prowadzi to do znacznej poprawy tej technologii, w przeciwnym razie konsumenci będą musieli z tym walczyć.

7. Augmented Reality – Innowacja do sukcesu:

Idea korzystania z tej technologii w eCommerce ogromnie zmieniła kształt handlu detalicznego, ponieważ wygodnie było klientom kupować produkty online z pełną satysfakcją. Po prostu wyobraź sobie, jak satysfakcjonujące jest to, że możesz wirtualnie przymierzyć sukienkę, poczuć materiał i wiedzieć, czy ci to pasuje, czy nie, ponieważ pozwala to użytkownikom na używanie kamer mobilnych jako lusterka w szatni. Na przykład. Pepperfry, wiodący w Indiach internetowy sklep z artykułami domowymi i lifestyle'owymi, korzysta z tej funkcji, ponieważ kupujący w domu mogą zaaranżować produkty wirtualnej wielkości w swojej własnej przestrzeni, aby mogli wizualizować meble i dekoracje w prawdziwym domu za pomocą urządzenia mobilnego. Dzięki temu klienci mogą zakupić produkt z pełnym przekonaniem, że będą wyglądać świetnie i będą pasować do swojej domowej przestrzeni.

Wnioski:

Przyszłość eCommerce już tu jest. To eskortowało złoty wiek dla konsumentów poprzez dostarczanie większej ilości produktów o lepszej jakości w krótszym czasie i wysiłku. Rewolucja e-commerce wkrótce przejmie każdy kraj na całym świecie. Konieczne stało się, aby każdy sprzedawca posiadał witrynę eCommerce, aby rozszerzyć swój zasięg na miliony potencjalnych klientów. Ten świat jest pełen możliwości ewoluowania z sukcesem zarówno ze wszystkich małych jak i dużych kroków. Przyszłość będzie się w przyszłości okazała sukcesem. Nadszedł czas, aby przygotować się i zmierzać w kierunku nowych osiągnięć eCommerce. Uzyskanie ogromnych zysków nie było tak łatwe wcześniej. Zintegruj swój sklep eCommerce z Marketplaces takimi jak Etsy, eBay, Walmart i inne w zaledwie kilku prostych krokach. Oferty KnowBand Integratorzy rynku dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop, OpenCart, Magento i Shopify, które pozwalają prezentować swoje produkty wśród szerszej publiczności i promować świadomość marki.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *