Przygotuj swój sklep internetowy na sezony świąteczne!!!

Get-Your-Online-Store-Ready-for-the-Holiday-Seasons

Okresy świąteczne są tym, czego życzy sobie każdy kupiec. Zazwyczaj biznes eCommerce online odnotowuje ogromny wzrost ruchu klientów w okresie świątecznym. Filozofia stojąca za tym samym polega na tym, że klienci akceptują w nich najlepsze oferty i czekają na największe tegoroczne oferty. W efekcie w najbliższych miesiącach z pewnością sklepy internetowe będą miały ogromną liczbę zamówień. Tak więc, jeśli mówimy o właściwym czasie na udekorowanie sklepu eCommerce, wydaje się, że teraz jest to idealny wybór. Jedyne, co ma znaczenie, aby pozostawić w pamięci klientów urzekające wrażenia, to odpowiednie doświadczenie zakupowe. Pytanie brzmi, jakich podstawowych funkcji oczekują klienci odwiedzając Twój sklep internetowy? Zanim zaczniemy od funkcji, zacznijmy od tego, jak sezon świąteczny jest najbardziej oczekiwany i świąteczny zarówno dla sprzedawców, jak i klientów.
  1. Jak wynika z raportów, firmy internetowe odnotowują ponad 35% całkowitej rocznej sprzedaży tylko w okresie świątecznym. Dlatego zawsze konieczne jest, aby Twoje sklepy internetowe były dobrze przygotowane na świąteczny boom.
  2. Dla każdej firmy najważniejsze jest, aby angażować lojalnych klientów. W ten sposób możesz również prowadzić programy lojalnościowe lub prezenty dla swoich klientów. Na przykład Knowband oferuje również rozszerzenie punktów lojalnościowych dla internetowych platform PrestaShop, OpenCart, WooCommerce i Magento 2.
  3. Wraz ze wszystkimi strategiami należy zawsze przygotować strategię rabatową specjalnie dostosowaną do sezonu świątecznego.
  4. Zgodnie ze starym powiedzeniem „Pierwsze wrażenie to ostatnie wrażenie”. Zawsze powinieneś przygotowywać frontend swojego sklepu w ulepszony i lukratywny sposób.
  5. Zawsze powinieneś ładować swój sklep najbardziej potrzebnymi wtyczkami.

Jak przygotować swój sklep?

W ostatnim kwartale roku bez wątpienia zobaczysz większy ruch niż kiedykolwiek. Powinieneś aktualizować swoją pracę domową, aby osiągnąć zaangażowanie klienta. Drugim aspektem jest zarządzanie zapasami, zawsze powinieneś mieć zapasy gotowe na zamówienia. Z drugiej strony sprzedawcy internetowi mogą również korzystać z szerokiej gamy wtyczek, które znacznie poprawią działalność eCommerce. Oto najlepsze wtyczki 5 oferowane przez Knowband, które są specjalnie dostosowane do sezonu świątecznego.

Najlepsze wtyczki 5 oferowane przez Knowband:

5-najlepszych-wtyczek-oferowanych-przez-knowband

Moduł Spin & Win:

Jeśli szukasz lukratywnego interfejsu, gdy tylko klienci odwiedzą Twoją witrynę, możesz znaleźć Knowband Moduł Spin & Win całkiem przydatne. Moduł Knowband Spin & Win wyświetla wyskakujące okienko na ekranie głównym witryny, gdy tylko odwiedzający wprowadzą adres URL. Ponadto w wyświetlonym oknie pop-up z grywalizacją klienci mogą również wygrywać ciekawe oferty i kupony rabatowe po podaniu swoich adresów e-mail.

spin-win-module-przez Knowband

Administratorzy sklepu mogą nie tylko ustawić wagę pojawiania się każdego kuponu, ale także dodać żądane opcje motywu na wyskakującym ekranie. Co więcej, Zakręć i wygraj moduł koła fortuny jest również kompatybilny z modułami Knowband Mobile App Maker na Androida i iOS.

Teraz dostępne dla:

OpenCart, PrestaShop, WooCommerce i Magento 2

Wyjdź z modułu wyskakującego:

Inną odpowiednią wtyczką, której nigdy nie powinieneś przegapić, jest wyskakujące okienko Knowband Exit. Gdy tylko klienci odwiedzają sklepy internetowe, konieczne jest utrzymanie ich zaangażowania w brzmiącą treść. Idąc tym samym, Wyskakujące okienko „Knowband” wyświetla wyskakujący ekran przed klientami, gdy tylko próbują opuścić stronę. Co więcej, możesz dostosować wyskakujący ekran w dogodny sposób, korzystając ze wszystkich niesamowitych opcji modyfikacji. Jeśli szukasz wtyczki, która może zmniejszyć współczynnik odrzuceń sieci i zwiększyć zaangażowanie klientów, może się okazać, że wyskakujące okienko Knowband Exit będzie dla Ciebie idealne.

Teraz dostępne dla:

Moduły-dostępne-dla

PrestaShop, OpenCart i Magento 2.

Moduł kart podarunkowych:

Okres świąteczny i świąteczny jest znany z prezentów i prezentacji. Dobrze jest dodać cyfrowe karty podarunkowe do swojego sklepu internetowego, aby klienci mogli kupować. Podobnie Knowband ma specjalnie dostosowany Moduł kart podarunkowych dla sprzedawców internetowych. Co więcej, korzystając z karty podarunkowej, możesz dodawać cyfrowe karty podarunkowe do swojego sklepu eCommerce.

karta podarunkowa od Knowband

Na przykład odwiedzający mogą kupić to samo, a później wysłać je jako kartę podarunkową do swoich bliskich. Moduł kart podarunkowych Knowband to prawdziwy rozkwit na ten sezon świąteczny, aby zaoferować coś innego dla fanów. Sprzedawcy sklepów OpenCart, PrestaShop i Magento 2 mogą otrzymać swoje jednorazowe moduły kart podarunkowych na oficjalnej stronie internetowej Knowband.

Dostępne dla:

Platformy PrestaShop, OpenCart i Magento 2.

Jednostronicowa wtyczka do kasy:

Raporty wskazują, że przyczyną ponad 40% wszystkich porzuconych koszyków jest lepki proces kasowania. Klienci zwykle tracili zainteresowanie, wypełniając dane zamówienia na jednej po drugiej stronie. Teraz, pokonując rozwiązanie, Knowband zaprojektował najprostszy proces realizacji transakcji w historii. Moduł Knowband One Page Checkout umożliwia administratorom sklepu podanie wszystkich szczegółów wysyłki na jednej i łatwej stronie kasy.

One Page Checkout przez Knowband

Co więcej, znaczna większość twierdzi, że zauważyła znaczny spadek współczynnika odrzuceń po skorzystaniu z jednostronicowej kasy oferowanej przez Knowband. Zawsze dobrze jest przygotować prosty i łatwy proces realizacji transakcji dla klientów w okresie świątecznym.

Jednostronicowa opinia o kasie

Dostępne dla:

PrestaShop i OpenCart platformy.

Moduł Punktów Lojalnościowych:

Pierwsza myśl, że wyskakujące okienka po usłyszeniu terminu punkty lojalnościowe są związane z rabatami i ofertami. Nie tylko lojalność klientów jest udowodnionym faktem stojącym za sukcesem firm, ale także angażuje coraz więcej klientów poprzez polecenia. Co więcej, Lojalni klienci są kluczem do zwiększania przychodów poprzez powtarzające się zakupy. Dodając więcej do tego samego, punkty lojalnościowe Knowband oferują punkty stałym i nowym klientom podczas dokonywania zakupów w swoich sklepach. Później mogą wykorzystać to samo, co kupony lub punkty, aby zmniejszyć sumę zamówienia. Poniższa strategia odgrywa ogromną rolę w przekształcaniu Twoich jednorazowych klientów w długoterminowych partnerów. Punkty lojalnościowe to jedna z najlepszych opcji, jakie możesz zaoferować swojej bazie klientów.

Dostępne dla:

PrestaShop, OpenCartoraz platformy Magento 2.

Jaki jest haczyk?

W Knowband z niesamowitą 10-letnią podróżą w rozwoju wtyczek eCommerce, zawsze zapewniamy, że oferujemy to, co najlepsze dla naszej rodziny handlowców. Podobnie, aby ten sezon świąteczny był wyjątkowy dla każdego sprzedawcy, mamy dodatkowe rabaty na nasze jednorazowe rozszerzenia płatności.

Dodatkowe 20% zniżki na Twoje zamówienie | Użyj kodu: DEAL20

Dodatkowe 25% zniżki na zamówienia $50+ | Użyj kodu: DEAL25

Dodatkowe 30% zniżki na zamówienia $100+ | Użyj kodu: DEAL30

Dodatkowe 35% zniżki na zamówienia $150+ | Użyj kodu: DEAL35

Jesteśmy również dostępni do szybkiej dyskusji na temat niestandardowych rozwiązań na nasz adres e-mail support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *