Podróż w dół pasa pamięci słowa kluczowego "Not Provided"

insight-about-not-provided-keywords-on-google-analytics

"Niewiedza jest grzechem"

"Nie dostarczono"

Klasyfikacja ruchu online

Aby przyciągnąć ruch do Twojej witryny, dwa rodzaje kampanii skierowanych na słowa kluczowe są wykorzystywane przez firmy internetowe. Można je klasyfikować jako bezpłatne słowa kluczowe i płatne słowa kluczowe. Pozwól nam krótko opowiedzieć o tych dwóch sprawach.

Organiczne słowa kluczowe Są to słowa kluczowe, które są używane przez Twoich docelowych klientów do wylądowania w Twojej witrynie, klikając jedno z bezpłatnych wyników wyszukiwania różnych wyszukiwarek, takich jak Google, Yahoo, Bing i inni.

Płatne słowa kluczowe Składają się na nie różne reklamy PPC, reklamy w mediach społecznościowych i inne płatne media, które przyciągnęły klientów do Twojej witryny. Chociaż firmy muszą płacić określoną stałą kwotę za ten rodzaj strategii pozyskiwania klientów, ale jest to bardzo niezawodna metoda w zakresie generowania dużego ruchu w witrynie.

Reprezentacja ekologicznych słów kluczowych w narzędzia Google Analytics

Reprezentacja organicznych słów kluczowych w narzędziach Google Analytics | Knowband

Google Analytics to inteligentniejszy sposób na uzyskanie cennego wglądu w ruch przychodzący w Twojej witrynie. Dostarcza pełnych szczegółowych informacji o rodzaju ruchu przychodzącego, źródle ruchu przychodzącego, czy to ekologicznego czy płatnego, urządzenia używanego przez klientów podczas surfowania i innych ważnych danych. Zgodnie z ostatnią zmianą wprowadzoną przez Google w 8 stycznia, 2015, nastąpiła niewielka zmiana w reprezentacji "bezpłatnych słów kluczowych"

– Kliknij kartę "Przejęcia" na ekranie narzędzia Google Analytics.

– Teraz kliknij kartę "Kampanie" u dołu karty "Przejęcia".

– W zakładce "Kampanie" znajdziesz tam opcję "Ekologiczne słowa kluczowe".

Ukrywanie "niedostarczone"

W 18 października 2011, duże ogłoszenie zostało wykonane przez Google, że od tego czasu wyszukiwane hasła używane do lądowania w danej witrynie nie zostaną przekazane do tej docelowej witryny. Zamiast tego wszystkie te odwiedziny będą teraz połączone ze sobą w postaci "niedostarczonych"

Wpływ aktualizacji kolibra na SEO

Wpływ aktualizacji Hummingbird na Seo | Knowband

Hummingbird algorytm Google został uruchomiony w sierpniu, 2013 i zmieniło całą twarz branży SEO. Jest to kompletnie nowy algorytm, który składa się z więcej niż czynników 200, które mogą mieć ogromny wpływ na ranking strony i wyniki wyszukiwarek. Algorytm ten został stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych i zwiększeniu mobilności wyników SEO. Ze względu na dodanie "wyszukiwania konwersacyjnego"

Tak długo, jak jesteś błogosławiony usługami dobrych wydawców i pisarzy, nie potrzebujesz powodu do paniki, ponieważ nastawienie SEO zmieniło się z wypychania słów kluczowych na semantyczne znaczenie twoich pisemnych treści. Ponadto pracuje nad tym, aby wyniki wyszukiwania były bardziej skuteczne w wyszukiwaniu głosowym. Niektóre z różnych funkcji wprowadzonych przez ten algorytm Hummingbird to:

  • Wykorzystanie słów kluczowych o długim ogonie w wynikach wyszukiwania.
  • Skoncentruj się na treści opartej na semantyce zamiast na treściach wypychanych na podstawie słów kluczowych.
  • Wprowadzenie funkcji wykresu wiedzy do dostarczania krótkich informacji na temat tematu, nawet bez klikania wyników wyszukiwania.
  • Im większy nacisk kładziesz na atrakcyjne obrazy, filmy i elementy wizualne w twoich materiałach, aby zwiększyć ich atrakcyjność semantyczną.
  • Wykorzystanie przetwarzania języka naturalnego i funkcji sztucznej inteligencji.

Zmiany wystąpiły w narzędziu Google Analytics

Brak niezawartych słów kluczowych we wcześniejszym narzędziu Google Analytics | Knowand

Aby uzyskać skuteczny wgląd w ruch przybywających witryn w witrynie, musisz śledzić aktywność analityczną swojej witryny internetowej, klikając opcję strony docelowej narzędzia Google Analytics. Rozumiemy to z obrazem podanym poniżej.

Zgodnie z powyższym wizerunkiem specjaliści od SEO wcześniej nie mieli pojęcia o wpływie "nie dostarczono"

Zmieniono pulpit nawigacyjny Google Analytics z uwagi na nieosiągnięte słowa kluczowe Knowband

Na obrazie pokazanym powyżej zaobserwowano, że od X X XUM, 20, Google zaczęło dostarczać informacje o "niedostarczonym" współczynniki przeliczeniowe.? One can easily see the traffic statistics that has generated out of the “not provided”? keywords (np) on various pages of their website and it has opened new doors of keyword targeting and content marketing.

Bądź więc na bieżąco z nami i otrzymuj ciągłe aktualizacje dotyczące "niedostarczonych"

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *