Own a Clinic? Try Knowband’s Appointment Booking System Module and Let Your Customers Book an Appointment Comfortably

Masz klinikę? Wypróbuj Knowband

W tej globalnej pandemii, w której wszystkim doradzono pozostanie w domu, lekarze i pozostały personel medyczny narażają swoje życie, pracując nieprzerwanie dzień i noc, próbując ratować ludzi. Wyrażamy naszą serdeczną wdzięczność tym bohaterom. Wśród wybuchu koronawirusa i narzuconej blokady lekarze, którzy konsultują się z pacjentami w ich klinice, również mają trudności z zarządzaniem gorączkowym harmonogramem. To tutaj moduł systemu rezerwacji spotkań Knowband ułatwia sprawy.

Moduł Systemu Rezerwacji Spotkań

Moduł systemu rezerwacji spotkań przez Knowband pozwala wyliczyć klinikę na stronie internetowej i pozwala klientom (pacjentom) umówić się na wizytę. Moduł oferuje różne opcje konfiguracji, aby dostosować rezerwacje do wygody użytkownika. Tak więc, jeśli jesteś lekarzem, który szuka modułu, który mógłby pomóc Ci zarządzać spotkaniami online i pozbyć się ręcznych rezerwacji, ten moduł jest dla Ciebie. Niekoniecznie musisz być lekarzem, ale jeśli chcesz otworzyć stronę internetową i nawiązać kontakt z różnymi lekarzami i umieścić ich klinikę na swojej stronie, ten moduł pomoże ci to zrobić.

Moduł jest dostępny dla PrestaShop i OpenCart. Właściciele stron internetowych PrestaShop mogą sprawić, że rezerwacja będzie wygodniejsza dzięki powiązaniu aplikacja mobilna.

Co oferuje moduł systemu rezerwacji spotkań?

Zastanawiasz się, jakie funkcje oferuje ten moduł? Spójrzmy.

1. Łatwo dodaj swoją firmę / klinikę

System rezerwacji spotkań ułatwia dodanie Twojej kliniki do swojej witryny. Po prostu przejdź do Produkty, śledzony przez Dodaj nowy produkt rezerwacji. Wybierz Spotkanie. Otrzymasz pięć kolumn określających szczegóły Twojej kliniki i inne niezbędne informacje.

2. Określ rodzaj usługi: wizyta w klinice lub usługa domowa

Wiele osób chce ubiegać się o usługi w domu, czy to o otrzymywanie artykułów spożywczych czy lekarstw. To samo dotyczy konsultacji. Podczas dodawania kliniki będziesz mieć możliwość określenia rodzaju usługi, jaką może być wizyta w oddziale lub usługa domowa. To pierwsze oznacza, że ​​klienci będą musieli odwiedzić twoją klinikę, podczas gdy w ramach usługi domowej odwiedzasz dom pacjenta, aby się z nim skonsultować.

3. Ustaw cenę rezerwacji z góry

Możesz ustawić początkową / wstępną cenę rezerwacji, która będzie wyświetlana użytkownikom w momencie rezerwacji. Cena może być dostosowana do różnych godzin. Na przykład cena rezerwacji w godzinach szczytu może być nieco wyższa w porównaniu do zwykłych godzin.

4. Pozwól klientowi wybrać żądaną datę i przedział czasowy

W konfiguracjach modułów możesz dodać przedziały czasu i przedziały czasowe w obrębie / dla których klienci mogą utworzyć rezerwację. Możesz włączyć inną cenę dla innego przedziału czasowego. Kiedy więc klienci znajdą się na stronie rezerwacji, cena rezerwacji będzie się zmieniać w zależności od wybranego przedziału czasowego.

5. Określ dni bez rezerwacji

Za pomocą modułu systemu rezerwacji spotkań możesz określić dni, w których nie można utworzyć rezerwacji. Na przykład jeśli weźmiesz dzień wolny w poniedziałek, możesz wyłączyć ten dzień, a zatem klienci nie będą mogli tworzyć rezerwacji na poniedziałek.

6. Ogranicz liczbę rezerwacji dziennie

Pod Ilość, możesz określić liczbę spotkań, które chcesz wziąć w ciągu jednego dnia. Na przykład, jeśli ilość jest ustawiona na 10, rezerwacja nie zostanie wygenerowana po wyczerpaniu limitu (10).

7. Dodaj lokalizację firmy, informacje i zdjęcia

Poinformuj klientów, jaką usługę oferujesz. Podaj nazwę swojej kliniki i trochę związanych z nią informacji. Możesz także dodać lokalizację swojej firmy i ustawić współrzędne, aby ułatwić nawigację do Twojej kliniki za pomocą Map Google. Poza tym możesz także dodawać zdjęcia związane z Twoją firmą, aby była bardziej atrakcyjna dla klientów.

8. Uruchom oferty w określone dni

Pomijając zwykłą cenę rezerwacji, która będzie działać zgodnie z określonymi przedziałami czasowymi, jeśli chcesz uruchomić niektóre oferty w określonym dniu lub w określonym czasie, nasz moduł systemu rezerwacji spotkań pozwoli ci to zrobić. Pod Reguła ceny rezerwacji, Wybierz konkretną datę lub określ okres i ustaw wartość rabatu dla rezerwacji dokonanej w tym dniu lub w tym okresie. Może to być zryczałtowana zniżka lub procent.

9. Śledź swoje zamówienia

Wszystkie wygenerowane rezerwacje można wyświetlić w Zamówienia Sekcja.

Final Thoughts

System rezerwacji na spotkania zapewnia klientom bezproblemową rezerwację, a jednocześnie ułatwia pracę. Potrzebujesz asystenta, aby zaplanować spotkania przez telefon, a zatem nie ma również problemu związanego z czasem. Twoi klienci mogą utworzyć rezerwację o dowolnej porze dnia. Daje to również możliwość uzyskania dobrych dochodów. Moduł nie ogranicza się do rezerwacji spotkań, ale zapewnia również rezerwację hotelu i wynajmu pojazdu.

Może Ci się spodobać:

Dlaczego warto mieć system rezerwacji online?

Zabierz swój Salon Business Online z naszym modułem Online System rezerwacji

Jak założyć sklep spożywczy online z funkcją odbioru w sklepie?


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *