Kreatywne pomysły na zdobycie lojalności klientów dla Twojego biznesu e-commerce!!

Creative-Ideas-to-Gain-Customer-Loyalty-for-Your-eCommerce-Business

Programy lojalnościowe odgrywają ważną rolę w sukcesie biznesu internetowego. Program lojalnościowy nie tylko zwiększa lojalność klientów, ale także zachęca klientów do ponownego składania zamówień. Nawet najwięksi gracze biznesowi online, tacy jak Amazon i Walmart, korzystają z programów lojalnościowych dla klientów. Aby zaangażować swoich klientów za pomocą platform. Program lojalnościowy występuje w różnych formach. Na przykład, jako administrator sklepu eCommerce, możesz zapewnić swoim klientom moduły polecania i zarabiania, opcje kart podarunkowych, programy lojalnościowe do każdego zamówienia itp.


Dlatego w poniższym artykule przyjrzymy się niektórym z najbardziej kreatywnych pomysłów, które pomagają Biznes e-commerce rośnie. Ale zanim omówimy pomysły na programy lojalnościowe dla klientów, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego lojalność klientów jest kluczowa dla firmy.

Znaczenie programów lojalnościowych dla klientów!

Znaczenie programów lojalnościowych dla klientów!

W dobie nowoczesnego eCommerce klienci preferują platformy, które oferują im coś w zamian za zakupy. W związku z tym staje się bardzo ważne, aby firma spełniała potrzeby klientów. I zapewnij im nagrody lub coś specjalnego, jak oni.
Ponadto programy lojalnościowe dla klientów są nie tylko korzystne dla klientów, ale także zapewniają różne korzyści firmom. Na przykład, jeśli zapewniasz klientom program punktów lojalnościowych. Wtedy szanse na ich powrót staną się znacznie większe.
Dlatego posiadanie atrakcyjnych programów lojalnościowych dla klientów jest nie tylko ważne, ale także współczesną potrzebą branży zakupów online.

Jakie są pomysły na kreatywny program lojalnościowy dla firmy?

Jakie są pomysły na kreatywny program lojalnościowy dla firmy?

Poleć i zarabiaj

Wśród wszystkich innych programów lojalnościowych dla klientów polecanych i zarabiających stoi na szczycie listy. Ponieważ program polecania i zarabiania nie tylko pomaga firmom utrzymać zaangażowanie klientów. Ale pomaga także firmom identyfikować nowych potencjalnych klientów. Na przykład, jako firma PrestaShop online, możesz udostępniać kody rabatowe swoim klientom w zamian za polecanie Twoich produktów innym użytkownikom. Co więcej, możesz również przyznać punkty za każde polecenie dokonane przez klientów. Później klienci mogą wykorzystać to samo do uzyskania rabatów na swoje zamówienia.

Zapoznaj się z Polecenie PrestaShop i zdobądź dodatek na przykład.

Wyskakujące okienka z grami i wygranymi

Rabaty i nagrody to ulubione elementy klientów w całym doświadczeniu zakupowym. Jednak podczas prezentowania kodów kuponów odwiedzającym ważne jest, aby wybrać odpowiedni moment na pokazanie rabatów.Podobnie możesz pochwalić się kodem kuponu w różnych miejscach, takich jak strona koszyka, strona kasy, a nawet strona główna. Z drugiej strony innym sposobem wręczania klientom kodów kuponów są wyskakujące okienka Spin and Win Gamified. W poniższej opcji, gdy tylko klient odwiedzi stronę internetową, przed nim pojawi się lukratywne okienko Spin and Win.

spin-win przez Knowband
Ponadto, wpisując swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, klienci mogą zakręcić kołem i wygrać grube rabaty.
Co więcej, moduł spin and win PrestaShop zapewnia administratorom opcję wyboru grawitacji dla każdego wyniku.
W ten sposób za pomocą Knowband PrestaShop zakręć i wygraj dodatek. Jako sprzedawca możesz nie tylko udostępnić wyskakujące okienko w interfejsie sklepu. Ale możesz także uzyskać adresy e-mail klientów, a później wykorzystać je do celów marketingowych.

Punkty lojalnościowe za każdą akcję:

Od pierwszej wizyty na stronie po składanie zamówień, zawsze powinny być punkty premiowe za wszystkie działania podejmowane przez klientów. Na przykład punkty premiowe za rejestrację, zrealizowanie pierwszego zamówienia na stronie, nagroda za pozostawienie pozytywnej recenzji.

świadectwo-menedżera-kart-podarunkowych

Nagradzanie klientów za różne działania nie tylko zachęca ich do interakcji ze stronami eCommerce. Ale także pomaga firmom zdobyć zaufanie klientów. Na przykład, jeśli jesteś administratorem sklepu eCommerce PrestaShop lub OpenCart, możesz również sprawdzić Program punktów lojalnościowych Knowband Podłącz. Za pomocą modułu Knowband, Loyalty Points nie tylko możesz pozwolić swoim klientom zdobywać punkty na podstawie ich aktywności. Ale dostaje również opcję po stronie administratora do ustawiania wartości dla każdego punktu.

Na końcu,

Według raportów, biznes online traci po pewnym czasie ponad 70% nowych klientów. Tak więc, ponieważ ważne jest pozyskiwanie nowych klientów na stronę, ważne jest również przekształcenie pierwszych klientów w stałych klientów.�Ponadto, jeśli masz sugestie i pytania dotyczące modułów programu lojalnościowego, zawsze możesz nas znaleźć pod adresem support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *