Korzyści z płatności przy odbiorze (COD) podczas zakupów online

benefits-of-cash-on-delivery-cod-when-shopping-online

COD to skrót od Cash on Delivery, najbardziej znanego słowa, jakie widzimy podczas zakupów. Płatność przy odbiorze oznacza, że ​​klient zapłaci kwotę za przesyłkę lub produkt, który zamówił po jego otrzymaniu. Teraz największym pytaniem jest, jak korzystne są płatności przy odbiorze dla eCommerce?

Korzyści z płatności za pobraniem

Możesz mieć wystarczającą ilość gotówki lub kartę kredytową, aby od razu zapłacić za przedmiot. Dlaczego zatem sprzedawcy online i offline oferują płatność przy odbiorze jako opcję płatności? Jak już wcześniej wspomniałem, niektóre sklepy lub przedsiębiorstwa chcą zwiększyć swoją działalność, oferując opcje COD. Istnieje jednak kilka korzyści dla Ciebie.

 • Możesz sprawdzić swoje zamówienie przed dokonaniem płatności

Płatność przy odbiorze jest korzystna, ponieważ daje klientowi pewność co do otrzymanego produktu. W przypadku, gdy zamówiony przez nich produkt nie jest właściwy, pieniądze będą w ich rękach. Koniec z narzekaniem na produkt i proszeniem o zwrot pieniędzy.

COD daje Ci swobodę kupowania produktu z innego miejsca w przypadku, gdy uznasz, że jakość produktu jest nieodpowiednia. Co więcej, nic nie tracisz, jeśli zamówienie zostanie zepsute z jakiegokolwiek powodu. Nie musisz też czekać, aż sprzedawca zwróci Ci pieniądze lub zmusi Cię do zaakceptowania substytutu zamiast całkowitego anulowania zamówienia.

 • Bezpieczeństwo płatności

Jako osoba wolę wybrać opcję COD. Jeśli kupujesz coś od sprzedawców internetowych, takich jak Facebook Marketplace, Etsy lub Shopify, korzystanie z usług COD jest zawsze lepsze

Chociaż nie ma nic złego w tych platformach, po prostu ich systemy płatności online mogą nie być tak bezpieczne, jak można by sobie tego życzyć. Co więcej, w niektórych przypadkach natknąłem się na sklepy internetowe, ponieważ akceptują one płatności tylko z określonego portalu płatniczego lub aplikacji za swoje zamówienia.

Dlatego lepiej wybrać opcję płatności przy odbiorze, ponieważ wtedy nie trzeba pobierać kolejnego portfela mobilnego lub aplikacji, aby zapłacić za pojedyncze zamówienie.

 • Masz czas na zdobycie gotówki

Płatność przy odbiorze daje Ci swobodę anulowania zamówienia, gdy nie masz gotówki. Muszą być chwile, kiedy coś zamówiłeś i zabrakło Ci pieniędzy, chociaż takie sytuacje zdarzają się rzadko, ale nie są rzadkością. Mogą się zdarzyć chwile, w których nasze zasoby, a zwłaszcza pieniądze, wyczerpią się. COD pozwala nam na bardzo potrzebną przerwę w takich sytuacjach, pozwalając nam zorganizować pieniądze lub ponownie rozważyć zamówienie.

Moduły za pobraniem oferowane przez Knowband

 • Prestashop Płatność przy odbiorze z dodatkiem do opłaty

Prestashop Płatność przy odbiorze z dodatkiem opłaty oferowana przez Knowband, umożliwiająca administratorowi sklepu Prestashop oferowanie opcji płatności za pobraniem wszystkim swoim klientom online. Co więcej, za pomocą tego dodatku administrator może teraz zachęcić klientów do dokończenia zamówienia niezależnie od tego, czy chcą przejść przez cały proces płatności online. Ten moduł pozwala nawet sprzedawcom handlu elektronicznego ustalać warunki, a nawet opłaty za pobranie.

Funkcje Prestashop Płatność przy odbiorze z dodatkiem do opłaty

 • Umożliwia administratorowi sklepu zapewnienie możliwość za pobraniem dla swoich klientów za dodatkową opłatą
 • Addon pozwala administratorowi pobierać opłatę za opcję płatności przy odbiorze, którą można zarządzać z zaplecza.
 • Bez udostępniania danych bankowych klienci mogą robić zakupy w serwisie.
 • Zwiększa ogólną konwersję witryny.
 • Zwiększa cały dochód serwisu.
 • OpenCart za pobraniem z rozszerzeniem opłat

  5-procentowa opłata 740x740

Utrzymując wymóg COD, Knowband zaoferował OpenCart za pobraniem z rozszerzeniem opłat dla sprzedawców Opencart. To rozszerzenie pomaga wyeliminować zależność płatności od kart zakupowych. Ponadto oferuje klientom niestandardową funkcjonalność COD. Klienci mogą elastycznie wybierać płatność gotówką przy odbiorze podczas zakupów produktów w sklepie dzięki temu rozszerzeniu OpenCart.

Kluczowe cechy rozszerzenia OpenCart Cash on Delivery z opłatami:

 • Zezwól na opcję COD dla przedmiotów w swoim sklepie eCommerce za dodatkową opłatą.
 • Pozwól klientom płacić za swoje zamówienia za pomocą modułu płatności przy odbiorze za dodatkową opłatą.
 • Dzięki wtyczce OpenCart Cash on the Delivery możesz dodać bramkę płatności do swojej witryny, aby klienci mogli dokonywać zakupów bez konieczności podawania danych karty kredytowej.
 • Utwórz kilka profili COD dla różnych ilości zamówień i rodzajów wysyłki.
 • Dzięki opcji COD moduł OpenCart Cash on Delivery obciąża Twoich klientów kosztem stałym lub procentowym.

W przypadku problemów z powyższym modułem, napisz do nas na adres support@knowband.com

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma as a writer likes to cater to different genres. She even enjoys doing fashion illustrations and reading books with a cup of coffee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *