the-ultimate-guide-to-aliexpress-dropshipping-center

Kompletny przewodnik po centrum Dropshipping AliExpress

Każdy odnoszący sukcesy właściciel sklepu internetowego wie, że AliExpress to najlepsze miejsce do rozpoczęcia działalności dropshipping bez znaczącego zaangażowania finansowego. W końcu dropshipping z AliExpress to najbezpieczniejszy model biznesowy do zarządzania sklepem internetowym bez utrzymywania zapasów. Twój sklep dropshipping może korzystać ze świeżych, wspaniałych produktów, które odkryjesz za pośrednictwem centrum dropshipping AliExpress. Umożliwia sprawdzenie rzeczy przed ich sprzedażą i umożliwia znalezienie nowych dostawców AliExpress, których w inny sposób byś nie odkrył. Nawet jeśli nie korzystasz z dropshippingu przez AliExpress, możesz korzystać z centrum dropshipping za darmo. Jak jednak dostać się do centrum? A co to daje dla Twojego sklepu dropshipping? Jeśli będziesz czytać dalej, dowiesz się, jak dodać go do swojego konta AliExpress i jak skutecznie wykorzystać go w 2022 roku, aby znaleźć fantastyczne rzeczy dla swojego sklepu.

Co to jest centrum dropshipping AliExpress?

czym-jest-aliexpress-dropshipping-center?

Czym dokładnie jest „Program AliExpress Booster” i centrum dropshipping AliExpress? Aby uprościć dropshipping z AliExpress, firma stworzyła to narzędzie. Pomaga w odkrywaniu produktów, analizie produktów i poszukiwaniu świeżych dostawców dropshipping dla Twojego sklepu. Ale czy wiesz, jaka jest najlepsza funkcja centrum dropshipping? Korzystanie z niego jest bezpłatne! Nawet jeśli nie wysyłasz dropship z AliExpress, nadal możesz z niego korzystać. Z AliExpress, zarządzanie zapasami i płacenie za katalogi dla Twojego sklepu internetowego nie będzie dla Ciebie problemem. Mówiąc najprościej, możesz dropshipping z AliExpress bez konieczności zakupu przedmiotów. Korzystanie z AliExpress do dropshippingu jest dość proste. Wystarczy, że umieścisz w swoim sklepie towary, które chcesz sprzedać. Ustaw teraz zaznaczony punkt cenowy (pamiętaj, aby podać tutaj swoją prowizję). Jesteś teraz przygotowany do reklamowania swojego sklepu, aby klienci składali zamówienia. Po prostu płacisz cenę hurtową produktu po otrzymaniu zamówienia od konsumenta, a odpowiedni sprzedawca wysyła produkt bezpośrednio do kupującego.

Co jest wymagane od początkującego Dropshipping na AliExpress?

Każdy właściciel firmy dropshipping powinien kupować swoje produkty na AliExpress.com. ponieważ platforma ma nieskończoną listę dostawców i nie pobiera opłat startowych. (i obecnie rośnie)

Oto kilka rzeczy dotyczących dropshippingu na AliExpress, o których powinieneś wiedzieć, jeśli dopiero zaczynasz:

 1. Nie musisz dokonywać żadnych inwestycji, aby założyć firmę dropshipping AliExpress, podobnie jak w przypadku innych modeli dropshipping.
 2. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia dropshippingu jest AliExpress. Jego atrybuty, takie jak połączenie płatności kartą kredytową i brak minimalnych kryteriów zamówienia, są idealne do weryfikacji sprzedawcy.
 3. Aby rozpocząć działalność dropshipping na AliExpress, potrzebujesz swojego sklepu internetowego.
 4. Choć wybór dostawcy z najniższą ceną może być kuszący, możliwe jest utrzymanie kontroli jakości pod kątem długoterminowych potrzeb Twojej firmy. Zawsze będziesz mieć pulę kupców, do których możesz się odwołać, jeśli kupujesz z renomowanych źródeł.
 5. Określ dokładnie zasady dotyczące wysyłki i zwrotów obowiązujące w Twoim sklepie. Wskaż przewidywany termin dostawy (w zależności od wybranej metody wysyłki) oraz warunki przyjmowania zwrotów. Obsługa klienta jest niezbędna w każdej firmie, ale szczególnie w przypadku dropshippingu na AliExpress.
 6. Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy w swoją firmę, dopóki nie otrzymasz zamówienia ze swojego sklepu.
 7. Bardzo pomaga, jeśli Twój sklep ma wyraźne zdjęcia produktów i szczegółowe opisy produktów. Twój sklep zyska na całej pracy, którą włożysz w pisanie jasnych opisów produktów i przesyłanie wysokiej jakości zdjęć i filmów o produktach.
 8. Jeśli jakaś nisza nie radzi sobie dobrze, nie przywiązuj się do niej. Tak długo, jak Twoja koncepcja biznesowa jest na miejscu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zmienił swój cel dropshipping. Dropshipping na AliExpress to zasadniczo gra na oczekiwanie, która polega na badaniu potencjalnych klientów Twoich produktów.
 9. Rozwój firmy dropshipping wymaga czasu. Nie rezygnuj z prób, ponieważ jesteś sfrustrowany. Dropshipping to umiejętność, której nauczenie się wymaga czasu, ale korzyści są warte zachodu.
 10. Unikaj sprzedaży markowych podróbek. W przyszłości może to spowodować problemy prawne.

Skoro identyczne towary są dostępne na AliExpress, dlaczego ktoś miałby zdecydować się na zakup w Twoim sklepie?

Dzięki dropshippingowi AliExpress Twoja przewaga nad konkurencją nie będzie Twoją ceną ani unikalnymi oryginalnymi produktami. Twoją przewagą konkurencyjną będzie możliwość szybszego i skuteczniejszego dotarcia do klientów i ich obsługi niż dotychczasowi konkurenci. Przewaga konkurencyjna może pochodzić tylko z dobrego marketingu. Oprócz generowania sprzedaży marketing to proces, dzięki któremu pomagasz klientom w odkrywaniu, ocenie i zakupie towarów. Co nie mniej ważne, kluczową różnicą jest obsługa klienta, zwłaszcza jeśli obecna obsługa Twoich rywali jest słaba lub ich doświadczenia zakupowe są nieprzyjemne. Odpowiadając szybko na zapytania klientów i starając się dokładnie pomagać im w przypadku wszelkich problemów, jakie mają podczas robienia zakupów w Twoim sklepie, możesz znacznie podnieść jakość obsługi klienta.

Skonfiguruj swój sklep dropshipping na AliExpress!

Przejdźmy teraz do konfiguracji Twojego sklepu, gdy omówiliśmy, w jaki sposób AliExpress może pomóc Ci jako dropshipperowi w pozyskiwaniu produktów i dlaczego ważne jest, aby skutecznie pozycjonować Twój sklep.

Jak decydować, które przedmioty Dropship chcesz wprowadzić na rynek?

Wybór specjalności lub asortymentu towarów, które planujesz sprzedawać, to pierwszy krok w budowaniu Twojego sklepu. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, zacznij od kategorii produktów oferowanych przez AliExpress i wymień możliwości w zależności od Twoich zainteresowań lub tego, co czujesz najwygodniej w sprzedaży. Czas zacząć wybierać kilka rzeczy, które chcesz odsprzedać w swojej witrynie, gdy już masz jasne pojęcie o swojej niszy. Na AliExpress, podobnie jak w wielu innych kategoriach, można wybierać spośród szerokiego asortymentu produktów. Jeśli nie wybierzesz przedmiotu wysokiej jakości od renomowanego sprzedawcy, może to być przytłaczające i może powodować problemy.

Jak włączyć centrum dropshipping AliExpress?

jak-włączyć-w-centrum-dropshipping-aliexpress

 • Musisz najpierw utworzyć konto AliExpress. Po aktywacji, wykonując jedną z następujących czynności, nie będziesz mieć dostępu do centrum dropshipping AliExpress ze swojego konta:
 • Możesz uzyskać do niego dostęp, klikając ten link lub wklejając cały adres tutaj: https://home.aliexpress.com/dropshipper/ds_center.html lub nawet po prostu wpisując “AliExpress Dropshipping Center” w Google.
 • Możesz uzyskać do niego dostęp na swoim koncie AliExpress w zakładce Moje AliExpress, dodając AliExpress do jednej z jego oficjalnych aplikacji partnerskich.
 • Kiedy zaczniesz dropshipping z AliExpress, automatycznie rozpozna Cię jako dropshippera i pojawi się na Twoim koncie w Moje AliExpress.
 • Zanim uzyskasz do niego dostęp po raz pierwszy, musisz wykonać kilka zadań konfiguracyjnych przy pierwszym logowaniu. Ich ukończenie zajmuje około dwóch minut.

Możesz włączyć swoje centrum dystrybucji zaraz po wykonaniu tych kroków. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo każdemu z oferowanych przez niego narzędzi, aby zobaczyć, jak bardzo jest potężny.

Jak korzystać z centrum dropshipping na AliExpress?�

Jak korzystać z centrum dropshipping na AliExpress?

W centrum dropshipping AliExpress dostępnych jest wiele narzędzi i usług:

 • Pulpit nawigacyjny� zawiera podsumowanie informacji o wydajności Twojego konta dropshipping w Ali Express. Poziom jest schematem rabatów ilościowych.
 • Badania produktów to narzędzie, które zapewnia przegląd wszystkich kategorii produktów AliExpress.
 • Analiza produktu to narzędzie, które bada wzorzec wydajności konkretnego produktu od konkretnego dostawcy dropshipping.
 • Dropshipping to usługa logistyczna oferowana przez AliExpress po obniżonych stawkach.
 • Grupa na Facebooku – do interakcji z innymi dropshipperami i zadawania pytań.

Wnioski

W porównaniu do innych narzędzi do badania produktów, najlepszą cechą centrum dropship AliExpress jest prawdopodobnie fakt, że jest on bezpłatny. Obejmuje usługę hurtową, program rabatów hurtowych, a nawet bezpłatne narzędzie do badania produktów. Używany we współpracy z Google Trends może zdziałać cuda, ale trudno powiedzieć, czy powinien być używany jako samodzielne narzędzie do badania produktów. W sekcji komentarzy daj mi znać, ile czasu zajęło Ci zlokalizowanie gorącego produktu po przeczytaniu tego posta. Dodatkowo zachęcamy do zadawania wszelkich pytań; lista najczęściej zadawanych pytań znajduje się poniżej.

Jesteśmy czym?

W Knowband cieszymy się, że mamy ponad 11 lat doświadczenia w opracowywaniu wtyczek eCommerce. Nasze łączniki Marketplace służą również do łączenia platform handlu elektronicznego z platformami handlowymi, takimi jak�eBay, Etsyi Zakupy Google. Obecnie możemy pochwalić się ponad 60 tysiącami zadowolonych rodzin klientów. Dodatkowo zapewniamy marketplace�Wtyczki konektora dla OpenCart, PrestaShop, WooCommerce i Magento 2.

Zalecane przeczytanie:

Kompletny przewodnik sprzedawcy dotyczący sprzedaży na rynku życzeń

7 niesamowitych wskazówek i sztuczek, aby zwiększyć sprzedaż Alibaba w 2022 r

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *