Jak zaprojektować stronę internetową PrestaShop z funkcjami zwiększania sprzedaży?

how-to-design-a-prestashop-website-with-sale-boosting-features

Zakupy online są modne i rosną z każdym dniem. Jeśli spojrzymy na dane, około 61% użytkowników decyduje się na zakupy produktów online na całym świecie. To sprawia, że ​​sklep eCommerce jest najlepszym kanałem sprzedaży produktów i generowania przychodów. Ale konkurencja jest ogromna, co stanowi niewielką szansę na osiągnięcie celów sprzedażowych. W tym artykule omówimy niektóre z genialnych sposobów na ułatwienie zadania zaprojektowania strony internetowej PrestaShop. Posiadanie całkiem dobrego projektu i funkcjonalności wyróżnia twoją stronę internetową PrestaShop eCommerce na tle konkurencji. Platforma PrestaShop nie tylko ułatwia właścicielom sklepów internetowych zadanie łatwego zaprojektowania witryny, ale także jest atrakcyjna wizualnie i wygodna dla użytkowników przeglądających witrynę. Wraz ze wszystkimi łatwościami związanymi z projektowaniem strony internetowej PrestaShop, włożenie dodatkowych wysiłków poprzez dodanie funkcji zwiększających sprzedaż może dodatkowo prowadzić do sukcesu. Postępuj zgodnie z tym artykułem, aby dowiedzieć się o wszystkich różnych projektach PrestaShop, które mogą okazać się dochodowe dla sprzedaży.

Funkcje wspomagające sprzedaż dla witryny PrestaShop:

wyprzedaż-zwiększenie-design-do-prestashop-e-commerce strona internetowa

1. Opcje udostępniania społecznościowego:

Zaprojektuj witrynę z opcjami logowania społecznościowego za pośrednictwem Facebooka, Google itp. Dodaj także ikony szybkiego dostępu dla użytkowników, umożliwiając im łatwe udostępnianie stron internetowych i produktów w kanałach społecznościowych. Będąc już zalogowanym za pośrednictwem kanałów społecznościowych, bardzo wygodnie jest udostępniać je na wielu kanałach. Okazało się, że słowo rekomendacji otrzymane od przyjaciół jest całkiem dobre, aby uzyskać nowe potencjalne szanse nawet przy minimalnym wysiłku.

2. Sortuj i filtruj dla łatwego wyszukiwania:

Zmniejszenie czasochłonności nawigacji dla klientów automatycznie zwiększa ich zadowolenie z twoich usług. Ostatecznie pomaga im kupować, co chcą, przy mniejszym wysiłku w poszukiwaniu. Zaprojektuj opcje filtrowania, pamiętając o różnych kategoriach dostępnych w witrynie PrestaShop. Na przykład filtry takie jak „rozmiar”, „dopasowanie”, „kolor” itp. Dla odzieży i „OS”, „RAM” itp. Dla smartfonów. Obie te kategorie nie mogą zachować tego samego zestawu filtrów,

3. Etykiety i partie:

Zautomatyzuj swoją stronę internetową, aby oznaczyć niektóre produkty jako „bestsellery”, „trendy”, „oferta specjalna” w zależności od produktów sprzedawanych w PrestaShop. Ustawienie takich etykiet / partii dla niektórych produktów może zwiększyć poziom zaufania i użyteczności wśród klientów. W ten sposób więcej klientów chętnie kupi takie produkty, co zapewni natychmiastowy wzrost sprzedaży oznaczonych produktów.

4. Pozwól na recenzje produktów:

Zaprojektuj strony produktów z sekcją recenzji, w której użytkownicy mogą pisać opinie o produkcie i oceniać je tak samo. Większość kupujących online woli nawet mieć niewielkie negatywne opinie na temat produktów, aby zachować obiektywizm. Recenzje mogą okazać się cenne dla nowych użytkowników odwiedzających produkty.

5. Nieskończone przewijanie:

Podział na strony lub ręczne przewijanie to tradycyjne podejście, które może spowolnić tempo przeglądania klientów. Dodaj nieskończony przycisk przewijania. Umożliwia to automatyczne przewijanie produktów w wolnym, obserwowalnym tempie. Takie funkcje wzmacniają interfejs i pozwalają użytkownikom szybciej robić zakupy, ostatecznie zwiększając sprzedaż. Czek Wtyczka Infinite Scroll dla PrestaShop.

6. Źródła wezwań do działania (CTA):

Dodaj odpowiednie przyciski wezwania do działania lub inne źródła. Dodaj co najmniej 1 lub 2 wezwania do działania na każdej stronie i zachowaj dokładność i chwytliwość treści. Pamiętaj też o dodaniu do nich kodów śledzenia, aby zmierzyć odpowiedź otrzymaną za pomocą tych przycisków.

7. Zatrzymanie klienta i lojalność:

Klienci, którzy wracają po więcej zakupów, są bardzo cenni dla każdego sklepu internetowego. Tacy klienci są lojalni i są nawet odpowiedzialni za polecanie twoich usług znajomym i rodzinie. Dlatego zaprojektuj swoją witrynę w taki sposób, abyś mógł zatrzymać więcej klientów niż tylko pozyskiwanie nowych. Przygotuj też programy lojalnościowe i kredyty, aby nagrodzić swoich lojalnych klientów.

8. Responsive Design:

Ze wszystkich projektów i dostosowań, które wykonujesz na swojej stronie, upewnij się, że są responsywne, tj. Działają w przeglądarkach mobilnych. Ponad połowa internautów robi teraz zakupy za pomocą smartfona, a jakiekolwiek usterki w projektach dla przeglądarek mobilnych mogą sprawić, że przestaną się udawać.

9. Łatwiejsza nawigacja:

Zaprojektuj pasek nawigacyjny jako lepkie menu dla przeglądarek mobilnych i stacjonarnych, a nawet aplikacji mobilnej. Nikt nie chce przewijać wszystkich z powrotem na górę, aby uzyskać dostęp do menu nawigacji. Takie czynniki, które poprawiają komfort zakupów przez użytkowników, odgrywają ogromną rolę w zwiększaniu ogólnej sprzedaży.

10. Kasa i płatność:

Projekt strony kasy powinien być przyjazny dla użytkownika i mniej czasochłonny. Mają alternatywną stronę szybkiego zamówienia, na przykład „One-Page-Checkout”. Możesz także pozwolić swoim klientom na ustawienie ich książki adresowej. Wybór adresu z zapisanej listy jest po prostu wygodniejszy niż ręczne wprowadzanie adresu dostawy za każdym razem, gdy klient robi zakupy.

Zakończyć:

Dzięki PrestaShop dostępnych jest wiele opcji projektowania i dostosowań. Dzięki dobremu podejściu zorientowanemu na klienta wiele można osiągnąć, zarówno jeśli chodzi o reputację marki, jak i zwiększenie sprzedaży. Warto zaprojektować taki sklep PrestaShop, a teraz masz szansę spróbować. Napisz do nas e-mail na support@knowband.com?to discuss it with us.

szukasz-usługi-projektowania-do-twojego-sklepu


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *