Jak najlepiej wykorzystać stronę z podziękowaniami?

Thank you page

Prawdopodobnie myślisz, że Twoja praca została wykonana na stronie z podziękowaniami, gdy użytkownik dokonał zakupu. Nie mylisz się tak myśląc. Po tym, jak klient dokona płatności i złoży zamówienie, o co jeszcze należy się martwić? Celem marki jest zachęcenie klientów do robienia zakupów, a jeśli zostali przeniesieni na stronę z podziękowaniami, udało Ci się. Ale czy wiesz, że możesz wykorzystać stronę z podziękowaniami w wielu aspektach zamiast wyświetlać prosty tekst „Dziękujemy za zakupy u nas” lub „Dziękujemy za złożenie zamówienia”?

Co to jest strona z podziękowaniami?

Strona z podziękowaniami zwana również stroną po zakupie to strona wyświetlana użytkownikom po pomyślnym złożeniu zamówienia. Jest to w zasadzie strona, na której użytkownicy są informowani o potwierdzeniu zamówienia. Twoja strona z podziękowaniami może zapewnić Ci wiele korzyści. Spróbujmy zrozumieć, w jaki sposób najlepiej wykorzystać stronę z podziękowaniami w swojej witrynie.

1. Zachęcaj do sprzedaży krzyżowej na stronie z podziękowaniami

Umysł klientów może zmienić się w kilka sekund. Jeśli nie wykazali zainteresowania powiązanymi przedmiotami podczas zakupu, nie oznacza to, że nie można ich później zachęcić do zakupu. Biorąc to pod uwagę, powinieneś stosować strategię sprzedaży krzyżowej, nawet gdy klient złoży zamówienie. Wyświetl przedmioty pasujące do zakupu klienta. Kto wie, że mogą być zainteresowani ich zakupem.

Związane z: Kompletny przewodnik po sprzedaży krzyżowej i upsellingu w eCommerce

2. Zapewnij utrzymanie klienta, oferując kod kuponu

Chcesz mieć pewność, że Twoi klienci wrócą do Twojej witryny w przyszłości, prawda? Następnie podaj im powód. Staje się to ważne zwłaszcza w przypadku nowych klientów. Gdy nowy gość kupi przedmiot z Twojej witryny, nagraj go kodem kuponu wraz z wiadomością z podziękowaniem. Wyświetlając kod kuponu na stronie z podziękowaniami, możesz rozwinąć ciekawość klienta, aby wrócić do sklepu i dokonać zakupu ponownie. To oznacza, że ​​jest jednym ze skutecznych strategie utrzymania klienta.

3. Użyj strony Dziękujemy, aby zebrać opinie

Dobrze jest wiedzieć, co Twoi klienci myślą o Twojej marce. Nie ma lepszego sposobu, aby zapytać ich o to inaczej niż na stronie z podziękowaniami. Zapytaj ich o wrażenia z zakupów lub czy napotkali jakiekolwiek trudności w dowolnym miejscu podczas podróży zakupowej. Ten gest ma tendencję do zwiększania przywiązania klientów do Twojej marki, ponieważ uważają, że ich opinia jest doceniana. A jeśli zostawią jakąkolwiek uwagę, doceń je za to. Możesz uzyskać więcej odpowiedzi, jeśli dodasz osobisty akcent i sprawisz, że poczują, jak ważna jest ich opinia dla sukcesu Twojej marki.

4. Pozwól klientom dzielić się szczegółami zamówienia

Klienci mogą chcieć udostępnić komuś szczegóły zamówienia, zwłaszcza jeśli zakupili produkt, nie dla siebie, ale dla drugiej osoby. Dołącz opcję udostępniania zamówienia na stronie z podziękowaniami. Zezwalaj na udostępnianie w WhatsApp, komunikatorze na Facebooku i Instagramie, ponieważ te trzy są głównymi kanałami komunikacji dla internautów.

Możesz wyświetlać ikony społecznościowe platform, na których masz stronę z marką lub konto, aby klienci zostali przekierowani na Twoje strony w mediach społecznościowych po kliknięciu. Jest to jedna z najlepszych praktyk zwiększania liczby obserwujących.

6. Poproś klientów, aby polecili Twoją markę ich znanym

Jeśli prowadzisz kampanię polecania i zarabiania na promocję swojej witryny, jedną z najlepszych strategii na uzyskanie większej liczby poleconych byłoby umieszczenie jej na stronie z podziękowaniami. Gdy ktoś dokona zakupu, poproś go, aby udostępnił Twoją witrynę znajomym, współpracownikom, rodzinie lub krewnym i nagrodził ich ekscytującymi zachętami w zamian za każde udane polecenie. To będzie przyniesie Ci więcej rejestracji w swojej witrynie.

Moduł strony Lepsze podziękowania dla KnowBand

Moduł Thank You Page firmy Knowband zamienia normalną stronę sukcesu zamówienia w stronę marketingową, na której można wyświetlać klientom powiązane produkty wraz z kuponem rabatowym przy ich następnym zakupie. Możesz także ustawić baner reklamowy na stronie z podziękowaniami.

dziękuję moduł strony

Ten moduł jest dostępny dla PrestaShop, OpenCart i Magento. Sprawdzić-

Dodatek do strony PrestaShop z podziękowaniami

Rozszerzenie strony z podziękowaniami dla OpenCart

Rozszerzenie Magento Thank You Page

W przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy dotyczących tego modułu, prosimy zostawić komentarz poniżej lub skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *