Historia sukcesu integracji z rynkiem (eBay, Etsy) dla sklepu z modą męską

success-story-of-marketplace-integration

Dla większości ludzi stworzenie sklepu internetowego wydaje się niemożliwym marzeniem. Ale w końcu odkryłem, że nawet zwykli ludzie mogą prowadzić dochodową, sześciocyfrową sprzedaż, a rynki internetowe pozwalają im dobrze zarabiać na życie i realizować swoje pasje. Klient z siedzibą w USA użył rozszerzeń integracji rynku, aby wyświetlić listę wszystkich produktów swojego sklepu OpenCart na popularnych platformach rynkowych, takich jak eBay i Etsy. Teraz z powodzeniem zarządza wszystkimi zapasami bez poświęcania dodatkowego czasu. Integracje z rynkiem są jednorazową inwestycją i dzięki ich pomocy możesz obsługiwać zamówienia, listę produktów i zarządzanie zapasami z samego sklepu OpenCart. Klient wykorzystał OpenCart eBay Marketplace Integration i OpenCart Etsy Marketplace Integration w swoim sklepie z modą męską zbudowanym na platformie OpenCart.

Łatwe wystawianie produktów na rynku

łatwe do umieszczenia na liście produktów na rynku z integracją z rynkiem

Jeśli zainstalowałeś rozszerzenia integracji rynku w swoim sklepie OpenCart, to jednym kliknięciem wszystkie zmiany zostaną odzwierciedlone na rynku. Jeśli wystawiasz produkty na OpenCart, produkty te automatycznie zsynchronizują te dane z odpowiednim Marketplace. Właściciel naszego sklepu z modą męską z siedzibą w USA jest zadowolony z funkcji dostępnych w integracji OpenCart Marketplace eBay, Etsy i Google Shopping.

Co to jest rozszerzenie integracji OpenCart eBay?

Pandemia Rozszerzenie integracji eBay OpenCartMarketplace oferuje właścicielowi sklepu OpenCart inteligentne rozwiązanie do połączenia ich sklepu OpenCart z rynkiem eBay.

rozszerzenie integracji opencart-ebay

Integracja z Marketplace ma łatwy w użyciu interfejs i umożliwia przesyłanie produktów na podstawie profilu. Z łatwością łączy kategorie sklepu OpenCart z kategoriami serwisu eBay. Rozszerzenie zapewnia pełną kontrolę nad szczegółami i warunkami serwisu eBay, takimi jak atrybuty, cechy, towary, inne wartości w razie potrzeby. Moduł integracji eBay umożliwia zarządzaniu wysyłkami dodanie kilku metod wysyłki do sklepu eBay. Administrator sklepu będzie obsługiwał zamówienia z panelu administracyjnego OpenCart i umożliwia administratorowi opisanie lokalizacji i kraju. Synchronizuje zasoby reklamowe publikowane zbiorczo w serwisie eBay. Przeczytaj: Jak sprzedawać w serwisie eBay, korzystając z tych porad Pro

Co to jest rozszerzenie integracji OpenCart Etsy?

Pandemia Moduł integracji Etsy OpenCart oferuje wydajny interfejs z panelu administracyjnego OpenCart do obsługi list produktów, zapasów i zamówień dla Rynek Etsy.

opencart-etsy-integracja-rozszerzenie

Pozwala z łatwością załadować towary luzem. Łatwo jest mapować atrybuty sklepu OpenCart i kategorie produktów za pomocą atrybutów i kategorii rynku Etsy. To rozszerzenie umożliwia administratorowi sklepu tworzenie wielu szablonów do wysyłki i pozwala właścicielowi sklepu OpenCart zarządzać zapasami i kontrolować je.

Korzyści z integracji z Marketplace

Istnieje mnóstwo korzyści płynących z integracji z Marketplace i sprzedaży na platformie handlowej.
Oszczędza czas: Integracja z rynkiem oszczędza Twój czas i wysiłek, ponieważ nie musisz ciągle wymieniać tych samych produktów i kategorii na różnych platformach. Zrób to raz w sklepie OpenCart, a zostanie zsynchronizowany automatycznie!
Scentralizowany system: Pozwól, aby wszystkie zapasy i zamówienia na różnych rynkach były zarządzane w jednym miejscu. Wszystkie produkty w jednym miejscu. Każda aktualizacja produktu zostanie automatycznie zsynchronizowana ze wszystkimi kanałami.
Przyciągnij ogromną publiczność: zasięg dużych rynków marek przekracza Twoją wyobraźnię. Każdej godziny na ich platformę przychodzą tysiące odwiedzających. Dzięki temu zyskujesz lepszą publiczność dla swoich produktów.
Niski koszt uruchomienia: sprzedaż za pośrednictwem platformy handlowej jest przyjaznym dla kieszeni rozwiązaniem, dzięki któremu Twoja firma osiągnie dużą wysokość. Możesz zintegrować swoją stronę internetową i sprzedawać jednocześnie na wielu platformach.
W pełni konfigurowalny: Administrator może wysyłać zmodyfikowane (takie jak wyższe lub niższe) ceny na Etsy w porównaniu z ich sklepami. Ten moduł umożliwia również administratorowi wysyłanie żądanych tytułów na Etsy za pomocą dostarczonych symboli zastępczych.
Zwiększona widoczność marki Twojego sklepu: to takie oczywiste! Sprzedając produkt na różnych rynkach, tworzysz niepowtarzalną tożsamość marki.

Dlaczego warto rozważyć integrację z Marketplace?

Po COVID-19 zdecydowanie zaleca się budowanie swojej obecności w Internecie w różnych mediach społecznościowych i platformach handlowych. W przypadku małych sprzedawców wcześniej nie było sposobu, aby sprzedawać ich ręcznie robione produkty ogromnej rzeszy odbiorców. Rzemieślnicy ci sprzedawali swoje produkty na targach, otwartych rynkach lub w komisach. Uruchomienie Etsy Marketplace pomogło jednak tym małym handlowcom w sprzedaży ich produktów online, ponieważ jest to szybki, umiarkowany i łatwy sposób na dotarcie do milionów klientów na całym świecie, przynoszący dobre zyski. Korzyści płynące z integracji z rynkiem są wymienione w powyższej sekcji, a dzięki temu otrzymujesz wiele funkcji, które zmniejszają dodatkowe wysiłki związane ze sprzedażą na rynku, takim jak eBay, Etsy lub Amazon. Przeczytaj: Dlaczego warto sprzedawać na Rynku eCommerce?

Owijanie w górę

Sprzedawanie na Etsy, na rynku eBay nie było takie łatwe. Dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop, Magento, Shopify i OpenCart, KnowBand zapewnia Integratorzy rynku. Umożliwia sprzedawcom integrację ich sklepu eCommerce za pośrednictwem integratora API z Etsy, eBay, Google Shopping, Walmart i innymi rynkami. Sprzedawcy mogą z łatwością prezentować swoje produkty szerszej publiczności dzięki bezproblemowej technologii, a także zwiększać rozpoznawalność marki. Aby uzyskać pomoc w zakresie handlu elektronicznego lub rynku, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail na adres support@knowband.com.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *