Facebook rozszerza reklamy od użytkowników i marek na Marketplace

Facebook uruchomił Marketplace w roku 2016, głównym celem Facebook Marketplace było umożliwienie użytkownikom kupowania i sprzedaży lokalnie. Aby promować rynek, Facebook zaczął go wyświetlać na głównym pasku nawigacyjnym. Facebook Marketplace pozwala użytkownikom przeglądać produkty i usługi od osób w ich miejscowościach. Jak opublikowano na stronie Strona firmowa na Facebooku „W ciągu ostatnich kilku miesięcy udostępniliśmy firmom listę różnych ofert w Marketplace, takich jak używane pojazdy, wynajem domu, usługi domowe i pracy. Teraz firmy mogą reklamować się w Marketplace, aby dotrzeć do osób, w których aktywnie robią zakupy.

Reklamy firm pojawiają się obok innych produktów i usług w Marketplace, a rozszerzenie reklam na Marketplace jest łatwe. Wybierając Automatyczne miejsca docelowe, reklamy mogą być wyświetlane w różnych opcjach miejsc docelowych, takich jak Kanał wiadomości, Instagram, Messenger, Sieć odbiorców, a teraz Rynek. Reklama na naszych platformach umożliwia dotarcie do grupy docelowej niezależnie od tego, gdzie spędzają czas, co daje więcej możliwości nawiązania kontaktu z osobami, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą.

Firmy już widzą wyniki za pomocą reklam w Marketplace. Thread Wallets, firma zajmująca się akcesoriami, wygenerowała więcej niż 300 zakupów, zwiększając jednocześnie swój roczny zwrot z wydatków na reklamę 41% po dodaniu Marketplace jako miejsca docelowego dla kampanii konwersji.

facebook_marketplace_ads-1

W ciągu najbliższych kilku tygodni wszyscy reklamodawcy kierowani do odbiorców w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii będą mogli wyświetlać reklamy w Marketplace, wykorzystując ruch, konwersje, katalog produktów, widoki wideo i osiągnąć cele ”.

Użyj Facebook Shop, aby szybciej rozwijać swój biznes

Facebook zapewnia interfejs użytkownikom i markom, aby pokazać swoje produkty i usługi na swojej stronie. Facebook Shop umożliwia wyświetlanie produktów ze sklepu na Facebooku. Pomaga sprzedawcom dotrzeć do większej liczby odbiorców, aby zmniejszyć dodatkowe wysiłki związane z wystawianiem produktów pojedynczo. Facebook wydał także API Shop, aby zautomatyzować proces wystawiania produktów na Facebooku Shop. Korzystając ze sklepu Facebook, możesz pozwolić klientom na łatwe przeglądanie i odkrywanie produktów.

Knowband oferuje moduł sklepu FB dla właścicieli sklepów Prestashop, aby proces tworzenia sklepu Facebook był bezproblemowy dla właścicieli sklepów Prestashop.

Korzyści z zastosowania modułu FB Shop opracowanego przez Knowband:

1) Interaktywny baner promujący Twoją markę:

Dla firm ważne jest zdobycie zaufania klientów. Baner w Twoim sklepie na Facebooku pozwala pokazać wizję i cel, podstawowe wartości, kulturę i zachowanie. Wyświetlając atrakcyjny baner strony głównej, możesz stworzyć wartość swojej marki.

2) Zawartość strony głównej:

W tej sekcji możesz wyjaśnić oferowany produkt i usługi.

3) Menu nawigacji:

Możesz wyświetlić menu nawigacji w sklepie Facebook i wyróżnić najlepsze kategorie sklepu Prestashop na stronie sklepu Facebook.

4) Polecane kategorie i polecane produkty:

Ta sekcja umożliwia wyświetlanie polecanych kategorii i produktów na stronie sklepu Facebook.

Proszę odnieść się do załączonego zrzutu ekranu strony demonstracyjnej sklepu Facebook:

facebook_shop

Pobierz Moduł sklepu Facebook dla twojego sklepu Prestashop. Knowband oferuje rozszerzenia Social Media dla różnych platform eCommerce, takich jak Magento, OpenCart i prestashop.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *