Blog banner for Exit Pop up

Exit Popup: co to jest? Jak to działa? Przykład, najlepsze praktyki i korzyści

„Ten artykuł koncentruje się na wyskakującym okienku i zawiera przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać wyskakujące okienko”.

Czy byłeś kiedyś w jakimś sklepie z modą i zacząłeś chodzić później, nie kupując niczego, ponieważ nie mogłeś znaleźć tego, czego szukasz, a może cena była zbyt wysoka? Stało się tak z prawie wszystkimi. A gdy tylko sklepikarz zorientuje się, że jesteś w drodze bez kupowania czegokolwiek, próbuje Cię zatrzymać za pomocą jakiejś gry rabatowej lub niektórych ofert. Czasami zgadzasz się, kupujesz produkt, a czasem nie. To właśnie robi wyskakujące okienko

Co to jest wyskakujące okienko wyskakujące?

Wyskakujące okienko wyjścia, określane również jako wyskakujące okienko zamiaru wyjścia, jest rodzajem wyskakującego okienka, które pojawia się na ekranie okna przeglądarki użytkownika, gdy on lub ona zamierza opuścić Twoją witrynę. Zasadniczo jest to wysiłek podejmowany w ostatniej chwili przez właścicieli witryn w celu przekonania potencjalnych klientów, że nie opuszczą strony. Na przykład, jeśli użytkownik próbuje opuścić witrynę po opuszczeniu koszyka, możesz spróbować i zmusić go do pozostania i sfinalizowania zakupu, wyświetlając niektóre kuszące oferty w wyskakującym okienku wyjścia. Wyskakujące okienka są znacznie lepsze niż jakiekolwiek inne wyskakujące okienka, ponieważ nie denerwują odwiedzających. Nie zakłócają przepływu gości i pokazują swoją obecność tylko wtedy, gdy gość próbuje wyjść. Wyskakujące okienka zapewniają zachowanie wrażeń użytkownika do ostatniej chwili, w przeciwieństwie do innych wyskakujących okienek, które mogą pojawiać się w dowolnym momencie. Jest to również powód, dla którego mają lepszy współczynnik konwersji niż inne wyskakujące okienka.

Jak działa wyskakujące okienko Wyjście?

Wyskakujące okienko wyjściowe lub technologia zamiaru wyjściowego śledzi ruch myszy odwiedzających i uruchamia okienko wyskakujące, gdy wychwytuje, że użytkownik zmierza w kierunku przycisku wyjścia. Zwykle ma postać wyskakującego okienka nakładki. Należy tu wspomnieć, że wyskakujące okienko nie wyświetla się tylko wtedy, gdy kursor przesunie się w kierunku przycisku wyjścia, jest uruchamiane, gdy użytkownik opuści obszar przeglądania. Wyskakujące okienko wyjścia nie zawsze służy do wyświetlania ofert. Możesz go dostosować zgodnie z własnymi wymaganiami w zależności od tego, jakie działania chcesz, aby odwiedzający podjął po jego obejrzeniu lub jakie wyniki chcesz osiągnąć.

Wyjdź z wyskakujących przykładów

Poprzez wyskakujące okienko zamiaru wyjścia, właściciele witryn mają przede wszystkim na celu przechwycenie adresu e-mail odwiedzających, aby pozostali w kontakcie z marką i często byli przywracani na stronie. Następnie marki starają się zbudować komunikację za pośrednictwem poczty e-mail i przekonać subskrybentów, aby zostali ich klientami. W większości przypadków wyskakujące okienko jest używane na dwa sposoby: 1. Aby zachęcić użytkowników do dokonania zakupu przy użyciu ekskluzywnego kodu kuponu

Wyjdź Pop-up Przykład

2. Aby użytkownicy mogli pobrać bezpłatny przewodnik lub eBook

Wyjdź Pop-up Przykład

Wyjdź z Pop up Best Practices

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych praktyk dotyczących wyskakującego okienka wyjściowego, aby osiągnąć dobre wyniki.

1. Dostarczaj nieodparte oferty

Najlepszym sposobem na powstrzymanie odwiedzających przed opuszczeniem witryny jest zaoferowanie im czegoś, czego nie mogą się oprzeć. Zaproponuj coś ekscytującego. Warto na nich zwrócić uwagę i zachęcić ich do skorzystania z tej oferty natychmiast. Jeśli oferta ich nie podnieci, wyskakujące okienko nie przyniesie konwersji.

2. Spraw, by było to atrakcyjne wizualnie

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ przy wyskakującym okienku zamiaru wyjścia, upewnij się, że jest on bardzo atrakcyjny i zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownicy nie byli tym przeszkadzani i odczuwali potrzebę sprawdzenia go, nawet gdy zdecydowali się odejść. Używaj atrakcyjnych kombinacji kolorów, zwracaj uwagę na to, jakiej czcionki używasz, pisz kuszącą treść, a co najważniejsze, wyróżnij swoje wezwanie do działania, czyli wezwanie do działania. Nie używaj typowych wezwań do działania, takich jak Zarejestruj się lub Subskrybuj, używaj tych, które przyspieszają.

3. Użyj go do zebrania opinii

Wyskakujące okienka są również wykorzystywane do zbierania informacji zwrotnych od odwiedzających. Zapytaj ich, czy mają jakieś sugestie dotyczące zgłaszania skarg, skarg lub czegokolwiek, co ich zdaniem brakuje lub wymaga poprawy.

Korzyści z wyskakującego okienka

Wyskakujące okienko wyjścia zapewnia niesamowite korzyści.

1. Zwiększ konwersje

Żadne inne wyskakujące okienko nie przyciąga uwagi odwiedzającego tak bardzo, jak wyskakujące okienko. Skuteczność wyskakującego okienka podwaja się, gdy jest wyświetlany użytkownikowi, gdy jest on skoncentrowany tylko na wyjściu. Nie jest tak samo, gdy użytkownik przegląda niektóre rzeczy i jest przerywany przez wyskakujące okienko. Dzięki wyskakującym okienkom możesz to zrobić zmniejszyć porzucanie wózka możliwość i ostatecznie zwiększyć liczbę konwersji.

2. Zmniejsz współczynnik odrzuceń

Jeśli użytkownik wyląduje na Twojej stronie i nie znajdzie nic pomocnego, najprawdopodobniej się odrzuci. Podczas gdy próbują wyjść, wyskakujące okienko może być pomocne i może zachęcić ich do sprawdzenia Twojej witryny.

3. Wyjście Pop-upy nie są denerwujące (zazwyczaj)

Wyskakujące okienka były głównie irytujące dla użytkowników. Utrudniają wrażenia użytkownika. Ale nie jest tak w przypadku wyskakujących okienek, ponieważ pojawiają się tylko wtedy, gdy użytkownik już zdecydował się opuścić twoją stronę i nie ma nic złego w próbie powstrzymania ich przed opuszczeniem.

Wyjdź z Pop-Up Module przez KnowBand

Moduł Exit Pop up firmy KnowBand to bogaty w funkcje moduł, który umożliwia wprowadzanie mnóstwa dostosowań do wyskakujących okienek i dostosowanie funkcji wyskakujących okienek. Na przykład możesz ustawić częstotliwość wyskakiwania, automatycznie ukryć wyskakujące okienko po kilku sekundach i zrobić znacznie więcej. Ciekawą rzeczą w tym module jest to, że działa on nie tylko jako wyskakujące okienko wyjściowe, ale także jako wyskakujące okienko wejściowe. Możesz go wyłączyć w dowolnym momencie i możesz z niego korzystać, zwłaszcza gdy użytkownicy próbują wyjść. Sprawdzić-

PrestaShop Exit Pop up Addon

OpenCart Exit Pop up Extension

Magento Exit Pop up Extension

Magento 2 Exit Pop up Extension

Jeśli potrzebujesz pomocy we wspomnianych modułach, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com

Zobacz również:

Uruchamianie zakupów impulsowych za pomocą PrestaShop Wyjdź z Popup Addon

8 najlepszych wyskakujących wiadomości e-mail, aby zwiększyć listę e-maili i zwiększyć liczbę konwersji


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *