Dlaczego rynki hiperlokalne są korzystne dla biznesu eCommerce?

Why Hyperlocal Marketplaces are Beneficial for the eCommerce Business

A rynek hiperlokalny świadczy usługi dostawy do sklepów i sprzedawców, którzy są w pobliżu i nie tak daleko. Aby odebrać i dostarczyć towar do określonych odbiorców, posiada niezbędnych pracowników i kierowców. Ułatwiając szybkie i łatwe dostawy produktów, hiperlokalne rynki pomagają firmy w rozwoju i sukces. Firmy te mogą dostarczać różnorodne produkty w jak najkrótszym czasie, w tym artykuły spożywcze, posiłki, leki i wiele innych towarów.

Na stronie internetowej lub aplikacji hiperlokalnego rynku wielu właścicieli firm może zarejestrować się i oferować swoje towary klientom. W rezultacie an Hiperlokalny rynek eCommerce została utworzona w celu świadczenia usług w ograniczonych granicach geograficznych. Możesz znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy, spacerując po lokalnym rynku. Wszystkie Twoje potrzeby zostaną zaspokojone na osiedlowym rynku.

Jeśli uważasz, że idea stworzenia hiperlokalnego marketplace’u jest niejasna, to rozglądając się wokół, przekonasz się, że każdego dnia zyskuje na atrakcyjności. Firma hiperlokalna wydaje się wygodna i niedroga. Ponadto możesz stworzyć model biznesowy i odpowiednio go zorganizować. Funkcja geolokalizacji, dostawa na czas, bezpieczeństwo i wygoda to kilka kluczowych powodów rozwoju branży hiperlokalnej.

Niektóre zalety Hyperlocal Marketplace

Niektóre zalety Hyperlocal Marketplace

Szybka dostawa

Jeśli chodzi o dostarczanie towarów do klientów w ciągu kilku godzin lub tego samego dnia, hiperlokalne rynki są bardzo pomocne dla handlowców. Jeśli sprzedawcy chcą budować swoją obecność w Internecie, muszą szybko realizować dostawy w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na dostawy lokalne. Mogą uzyskać platformę za pośrednictwem hiperlokalnego rynku, aby wykonywać działania.

Szerszy zakres w ekwipunku

Ograniczenia geograficzne mają zastosowanie do rynki hiperlokalne za świadczenie usługi. W rezultacie, jeśli uruchomisz hiperlokalny rynek, możesz połączyć różnych dostawców na jednej platformie i szybko świadczyć usługi dostawy na danym obszarze.

Możesz mieć dostęp do szerokiej gamy towarów za pośrednictwem hiperlokalnego rynku. Dlatego będzie to korzystne zarówno dla Twojej firmy, jak i dostawców, którzy korzystają z Twojej platformy.

Usługi związane ze zdrowiem

Usługom w sektorze opieki zdrowotnej poświęca się obecnie znacznie więcej uwagi niż przed wybuchem epidemii. Po COVID-19 ludzie są bardziej świadomi swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ponadto potrzebne będą usługi medyczne, opieka nad dziećmi, opieka nad osobami starszymi i inne placówki medyczne. Zapotrzebowanie na usługi domowej opieki zdrowotnej rośnie, ponieważ pojemność szpitali nie jest wystarczająca na sytuację związaną z pandemią.

Najlepszym wyborem jest zatrudnienie opiekuna domowego lub pielęgniarki, ponieważ kraje rozwijające się nie mogą zapewnić niezbędnego zaplecza medycznego. Hiperlokalne firmy marketplace zapewniają ogromny potencjał dla sektora opieki zdrowotnej.

Aplikacja mobilna Hyperlocal Marketplace

Aplikacja mobilna Hyperlocal Marketplace

W wyniku zdolności firm do oszczędzania pieniędzy, czasu i zasobów model hiperlokalny przejął branżę detaliczną. Ludzie decydują się teraz na korzystanie z aplikacji mobilnych, które sprawiają, że ich życie jest bardziej kontrolowane i wygodne w wyniku rozwoju technologii.

Doskonałym podejściem odpowiadającym potrzebom współczesnego rynku jest stworzenie hiperlokalnej aplikacji mobilnej. Poniżej przedstawiono niektóre zalety technologiczne aplikacji mobilnych hiperlokalnych marketplace:

  • Klienci mogą śledzić swoje zamówienia w czasie rzeczywistym, co sprzyja przejrzystości i sprzyja lojalności klientów. To jedna z przewag technologicznych hiperlokalnej aplikacji mobilnej.
  • Z pomocą sieci hiperlokalnej, która rozpoznaje różne lokalizacje i pomaga użytkownikom znaleźć sprzedawców w pobliżu, dotarcie do większej liczby odbiorców za pomocą aplikacji jest proste.
  • Firmy mogą obsługiwać różne rynki i oferować usługi za pomocą aplikacji. A aplikacja hiperlokalna można wykonać dla każdego rynku, nie tylko dla jednej konkretnej branży.
  • Za pomocą jednego kliknięcia możliwa jest bezkontaktowa dostawa i płatności dzięki technologii aplikacji, która umożliwia firmom korzystanie z różnych lokalnych kanałów. Innymi słowy, aplikacja ułatwia zarządzanie i poprawia efektywność.

Zarządzanie zamówieniami jest proste

marketplace_images

Gdy tylko ustawisz system do zarządzania zapasami i zamówieniami, Twoje produkty zostaną zsynchronizowane z katalogiem. W ten sposób możesz metodycznie realizować zamówienia i mieć dokładne dane o stanie magazynowym. Ponadto większość produktów w zamówieniach hiperlokalnych jest albo łatwo psujących się, albo ma krótki okres przydatności do spożycia. Ponadto wydajny system zarządzania zamówieniami może pomóc w efektywnym uzupełnianiu zapasów.

Sprzedawcy nie muszą płacić dodatkowo

Lokalni sprzedawcy mogą sprzedawać swoje towary na platformie bez otwierania biznesu internetowego dzięki hiperlokalnym rynkom. Ponadto klienci otrzymują jednocześnie wiele opcji. W rezultacie wszyscy na tym korzystają.

Na końcu

W tym artykule omówiliśmy korzyści płynące z założenia Hyperlocal marketplace dla stron internetowych i aplikacji mobilnych. Możemy pomóc Ci w skonfigurowaniu Hyperlocal Marketplace dla Twojej firmy, w sprawie którego musisz się z nami skontaktować pod adresem support@knowband.com. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z modułem hyperlocal marketplace, daj nam znać. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w problemach i obawach związanych z naszymi produktami. Ponadto pomagamy również przy niestandardowym rozwoju modułu lub dodawaniu nowych funkcjonalności do modułu. Dodatkowo możemy również pomóc w niestandardowych rozwiązaniach zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Proszę zwróć się do nas za naszą pomoc w sprawach i wątpliwościach związanych ze świadczonymi przez nas usługami.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *