Factors Affecting Google Page Ranking for A Website

Czynniki wpływające na ranking stron internetowych w Google

Komponenty Twojej witryny, które Algorytm wyszukiwania Google bierze pod uwagę przy określaniu, które strony internetowe mają się wyświetlać w wynikach wyszukiwania dla określonego zapytania, są to czynniki rankingowe Google. Bycie na bieżąco z innowacjami może być trudne, ponieważ kryteria SEO często się zmieniają. Ale musisz wiedzieć, czy chcesz być świadkiem wzrostu swoich pozycji w Google z dołu listy na szczyt.

Witryny, które mają właściwa optymalizacja większy ruch, a to skutkuje wzrostem sprzedaży i przychodów serwisu. Kupujący nie będą mogli dotrzeć do Twojej witryny bez SEO, co oznacza, że ​​cały Twój wysiłek będzie bezskuteczny bez SEO. W tym artykule opowiemy o wielu elementach wpływających na ranking wyszukiwania Google.

wiele elementów wpływających na ranking wyszukiwania Google

Prędkość strona

Od wielu lat jeden z najważniejszych Ranking SEO zmienną była szybkość strony. Szybko ładujące się strony internetowe pomogą Google osiągnąć cel, jakim jest poprawa komfortu przeglądania. Google ujawnił ulepszenie algorytmu swojej wyszukiwarki, które zaczęło mieć wpływ na strony internetowe i skupiało się na wydajności stron mobilnych. Twoja witryna może ucierpieć, jeśli nie ładuje się szybko na urządzeniach mobilnych. Aby sprawdzić, jak działa Twoja witryna, użyj narzędzia Google do testowania urządzeń mobilnych. Ale jeśli jeszcze nie korzystałeś Konsola wyszukiwania Google wtedy jest najlepszy sposób działania. Zawiera cały obszar poświęcony dostarczaniu informacji na temat wydajności Twojej witryny, w tym szybkości.

Mobilność

Podczas gdy mówimy o urządzeniach mobilnych, przyjazność dla urządzeń mobilnych jest kolejnym ważnym czynnikiem rankingowym SEO. Wprowadzono poprawki do sposobu, w jaki Google pozycjonuje wyniki wyszukiwania, ponieważ więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych niż komputerów stacjonarnych do przeglądania Internetu. Indeks Google Mobile-First jest teraz rzeczywistością. Oznacza to, że wyniki czerpie najpierw z witryn zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych, a nie tych zaprojektowanych dla komputerów stacjonarnych. Twoja witryna może zostać niesprawiedliwie zaniżona, jeśli nie jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Wiele zmiennych rankingu SEO, które mamy w tym poście, pomoże Ci zbudować silny ranking w wyszukiwarkach. Ponadto musisz również wziąć pod uwagę wrażenia użytkownika, gdy odwiedzający odwiedzają Twoją witrynę.

Bezpieczeństwo WWW

bezpieczeństwo witryny

Posiadanie odpowiedniego adresu URL witryny jest bez wątpienia pierwszą zmienną naszego rankingu SEO. Jest to adres URL, do którego bot Google może po prostu uzyskać dostęp i zaindeksować. Z drugiej strony Google musi mieć dostęp do adresu URL i wyświetlić zawartość strony, aby określić, o czym jest strona. Tworzenie mapy witryny jest możliwe dzięki All in One SEO, jeśli zarządzasz witryną WordPress. Jeśli nie, możesz skorzystać z generatora map witryn online. To, czy zaindeksować stronę, zależy częściowo od protokołu HTTPS. HTTPS jest wskaźnikiem rankingowym według Google. Więc teraz byłby doskonały czas na aktualizację, jeśli Twoja witryna nie ma jeszcze certyfikat SSL.

Doświadczenie użytkownika

Google od pewnego czasu wykorzystuje sztuczną inteligencję do pozycjonowania stron internetowych bardziej przychylnie dla użytkowników. Gdy odwiedzający odwiedzają Twoją witrynę, nie podoba im się i opuszczają ją, Google uzna, że ​​nie jest ona odpowiednia dla potrzeb klientów. Jeśli wystarczająca liczba osób wykona tę czynność, trudniej będzie Twojej witrynie pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania.

To nie jest dobra wskazówka, że ​​cel osoby wyszukującej i treść nie pokrywają się. Możesz zacząć od nowa i wybrać lepsze słowo kluczowe do kierowania. Z drugiej strony, jeśli Google wie, że Twój materiał jest odpowiedni dla wyszukiwań klientów, jeśli odwiedzający odwiedzą Twoją witrynę i przeglądają ją przez jakiś czas.

Jakość treści

Wiele stron internetowych odnotowuje wzrost swojej działalności, gdy aktualizują treści zgodnie z zainteresowaniami odbiorców. W internecie nie ma miejsca na treści niskiej jakości. Ponadto tworzenie treści nie wymaga niczego skomplikowanego ani fantazyjnego. Jest jednym z najbardziej znaczących Ranking Google czynniki. Google będzie faworyzować Twój materiał, jeśli jest doskonały, szczegółowy i wartościowy.

Pisz pomocne, angażujące i pouczające treści, które czytelnicy chcą przeczytać. Badanie zapytań, których potrzebuje grupa docelowa, i tworzenie treści, które odpowiadają na te pytania, to wspaniały pomysł. W przypadku docelowych odbiorców w mediach społecznościowych zastosuj narzędzia do badania słów kluczowych, aby zidentyfikować często zadawane pytania.

Na końcu!!

Omówiliśmy różne czynniki odpowiedzialne za ranking w Google. Jeśli masz problemy z SEO witryny, spróbuj Optymalizator SEO i inne moduły SEO. Oprócz tego możemy również pomóc w przypadku wątpliwości lub problemów związanych z modułem, w przypadku których możesz zwrócić się do nas pod adresem support@knowband.com.

Możemy również zapewnić niestandardowy rozwój zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Co więcej, jeśli chcesz dodać dodatkowe funkcje do naszych modułów, możemy Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię nasze aplikacje mobilne, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *