Czarny piątek: 7 pomysłów na zwiększenie sprzedaży online w 2022 roku!!

black-friday-7-ideas-to-boost

Podróż Ruta de la Plata w liczbach sezon wakacyjny jest poniekąd, że wszyscy czekają przez cały rok. Nie tylko ludzie obchodzą święta z należytym rozmachem i pokazami, ale także biorą udział w różnych zabawach.�Instancja, zakupy i wycieczka to dwie najważniejsze rzeczy, które stoją gdzieś na szczycie aktywności w okresie świątecznym.�Klienci nie tylko czekają na najlepsze oferty w tym okresie, ale także nie wahają się kupować od nowych dostawców.�Poniższy czynnik sprawia, że ​​sezon świąteczny eCommerce jest bardziej względny dla społeczności sprzedawców online. Zwłaszcza czarny piątek. Czarny piątek to jeden z najskuteczniejszych dni w historii zakupów online.

Dlaczego Czarny Piątek jest tak ważny!!

dlaczego-czarny-piątek-jest-tak-ważny

Klienci uznają Czarny Piątek za początek ofert zakupów online.

Szanując oczekiwania klientów, sprzedawcy internetowi nie tracą ani jednej szansy na dostarczenie klientom najlepszych ofert na Black Friday. Innym niesamowitym faktem dotyczącym sezonu zakupów online w Czarny piątek jest to, że już po dwóch dniach Cyber ​​poniedziałek ma miejsce. Który jest niewątpliwie dostosowany specjalnie do zakupów online.

7 niesamowitych pomysłów na Czarny Piątek na zakupy:

7-niesamowitych-pomysłów-na-czarny-piątek-sezon-zakupowy

Światowa społeczność sprzedawców internetowych wypróbowuje różne strategie marketingowe, aby przyciągnąć więcej klientów do swojego sklepu.

Niezależnie od tego, czy są to oferty specjalne, czy wydarzenia promocyjne, ostatecznym celem jest maksymalne wykorzystanie wyprzedaży w Czarny piątek.

Co więcej, w poniższym artykule staraliśmy się omówić 7 najlepszych strategii dotyczących ofert z okazji Czarnego Piątku. Więc dowiedzmy się.

Śledzenie bazy klientów VIP:

Jak wiadomo, 5-10% klientów VIP zapewnia prawie połowę całkowitej sprzedaży w okresie świątecznym.

Nie tylko powinieneś przygotować specjalne oferty dla swojej bliskiej i drogiej bazy klientów, ale także starać się być konkretnym w ofertach.�Na przykład będą czekać na najlepsze oferty z całego roku, które zostaną opublikowane w tym najlepszym wydarzeniu z okazji Czarnego Piątku.

W związku z tym może to być właściwa opcja, aby uzyskać wyższe rabaty na oferty.

Wczesna reklama:

Wczesna reklama to kolejna najlepsza strategia, jaką możesz zastosować w tym sezonie zakupowym w Czarny piątek.

Powodem tego samego jest to, że możesz spróbować swoich sił w różnych strategiach i przygotować najlepszą na najlepsze okazje z okazji Czarnego Piątku. Różni sprzedawcy online robią to samo, uruchamiając reklamy na Facebooku, reklamy Google i umowy marketingowe.

Jeśli więc szukasz od czego zacząć, wczesna reklama może być innym wyborem dla Twojej firmy.

Dokładnie przetestuj swoją witrynę:

Najważniejszym czynnikiem w branży eCommerce jest odpowiednio funkcjonalna strona internetowa. Dlatego przed pójściem na wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku należy zawsze przeprowadzić pewne kontrole stanu zdrowia.

Gdy tylko klienci odwiedzą strony internetowe, zaczynają oceniać jakość produktu na podstawie wrażeń i wydajności zapewnianej przez platformę.

Z tego samego powodu kontrole stanu witryny są ważniejsze przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu świątecznego.

Dodatkowe dostosowania:

Jeśli planujesz dokonać pewnych modyfikacji lub zainstalować dodatkowe funkcje w swoim sklepie. Rozpoczęcie przed sezonem Black Friday Deals to właściwy moment.

Na przykład możesz oferować prezenty wraz z produktami i umożliwiać klientom wysyłanie kart podarunkowych w Twojej witrynie. I może nawet iść z różnymi kreatywnymi pomysłami.

W Knowband oferujemy również niestandardowe wtyczki zaprojektowane specjalnie na okres świąteczny. Instancja, Zakręć i wygraj, Efekt dekoracji witryny, Licznik transakcji, Menedżer kart podarunkowychi wiele więcej do odkrycia na naszej liście produktów.

Popraw przepływ zamówień:

Jednym z głównych powodów porzucania strony internetowej jest źle utrzymany proces realizacji transakcji.

Łatwy proces realizacji zamówienia nie tylko zachęca klientów do realizacji zamówień, ale także zwiększa szanse na ich zwrot.

W okresie świątecznym Czarnego Piątku innym przygotowaniem, z jakim możesz się wybrać, jest praca nad procesem realizacji transakcji w Twoim sklepie internetowym. Możesz także zintegrować opcje płatności ze swoją witryną, aby poprawić jakość realizacji transakcji.

Podobnie Knowband oferuje jednostronicowe rozszerzenia kasy dla PrestaShop i OpenCart platformy internetowe.

Sprzedaż krzyżowa i sprzedaż dodatkowa:

Cross-Sell i upselling to dwie z najbardziej korzystnych strategii w branży internetowej. Upsell nie tylko zwiększa marże dla administratorów, ale także utrzymuje zaangażowanie klientów w witrynie.

Z drugiej strony możesz użyć modułów powiązanych produktów Knowband, aby zwiększyć szanse na sprzedaż krzyżową w swojej witrynie eCommerce.

Nie wahaj się z eksperymentami:

W tym okresie świątecznym, jeśli masz na myśli kreatywne pomysły na swój sklep, zrób to. Klienci czekają na to, co nigdy nie było takie jak wcześniej oferty Black Friday z okazji imprezy.

Nie wahaj się więc eksperymentować w tym okresie świątecznym.

Na końcu,

Dzięki profesjonalnemu, ponad 12-letniemu doświadczeniu w Knowband możemy przygotować Twój sklep na sezon świąteczny.

Ponadto zadbaliśmy również o relacje z naszymi klientami biznesowymi, oferując zniżki na oferty. W prezencie z naszej strony sprzedawcy eCommerce online mogą cieszyć się z następujących rabatów oferowanych na cały asortyment.

Dodatkowe 20% zniżki na Twoje zamówienie | Użyj kodu: DEAL20

Użyj kodu: DEAL25�|�Dodatkowa 25% zniżki na zamówienia 50+�

Dodatkowe 30% zniżki na zamówienia $100+ | Użyj kodu: DEAL30

Użyj kodu: DEAL35 | Dodatkowe 35% zniżki na zamówienia $150+

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *