Are you ready for the Magic of Soccer?

Soccer

Rozpoczęło się największe wydarzenie piłkarskie. Miliony fanów piłki nożnej na całym świecie są pompowani, by dopingować swoje drużyny. Zdarza się raz na cztery lata, gdy wszyscy fani piłki nożnej oszaleją. Piłka nożna to taki sport, który ma fanów na całym świecie. Jest to także złota szansa dla firm, aby wykorzystać wszystkie emocje związane z ich działalnością i promować ją. Ale poczekaj! Musisz wiedzieć, że FIFA ma ścisłe zasady i regulacje dotyczące sposobu używania oficjalnych znaków. Aby sprawdzić szczegóły Kliknij tutaj.

Co jest powszechne w eCommerce i piłce nożnej?

Istnieje kilka podobieństw w piłce nożnej i e-handlu. Energetyczna gra ma tak wiele możliwości uczenia się, które można wykorzystać do wdrożenia udanej strategii dla twojego sklepu internetowego. Reklamy i wiadomości dotyczące meczu piłki nożnej również dają wyobrażenie o promowaniu produktów i usług. Omówimy tutaj pewne podobieństwa w piłce nożnej i e-handlu.

Podobieństwo 1: Przestudiuj ruchy zawodników i drużyn

Aby stworzyć skuteczną strategię wygrywania meczu, zespoły muszą przeanalizować ruchy najlepszych zawodników drużyny zawodników i przeanalizować plan gry drużyny zawodników.

Podobnie w eCommerce wymagane jest śledzenie konkurencji, aby wyprzedzić konkurencję. Po prostu nie możesz zignorować nawet najmniejszego czynnika, ponieważ może to okazać się niebezpieczne.

Poniżej wymienione są niektóre z kluczowych punktów, o których należy pamiętać podczas analizy konkurencji –

1) Jaką strategię wykorzystują do generowania leadów? 2) Jakie specjalne promocje są uruchomione? 3) Jaką strategię wykorzystują w SEO? 4) W jaki sposób promują swoje produkty i usługi w mediach społecznościowych? 5) W jaki sposób retargetują swoich klientów? 6) W jaki sposób wykorzystują marketing e-mailowy, aby dotrzeć do obecnych klientów i jaka jest częstotliwość poczty e-mail? 7) Jakie są techniki utrzymania klienta stosowane w sklepach konkurencji?

Podobieństwo 2: Piłka jest szybsza od graczy

Aby wygrać mecz, gracze muszą rozłożyć i pokryć całe pole. Jeśli gracze będą dalej przesuwać piłkę, będą mogli osiągnąć cel. Aby to osiągnąć, zespoły używają różnych formacji. To najlepszy sposób, w jaki gracze organizują się na ziemi z formacją taką jak 4-4-2, 4-4-1-1, 4-4-3 itd.

W podobny sposób firmy handlu elektronicznego muszą rozwinąć skrzydła i wykorzystać różne możliwości, trendy i postęp technologiczny. Oto niektóre z punktów, którymi należy się zająć:

1) Przyjazna dla użytkownika witryna 2) Piękne i przejrzyste obrazy produktów 3) Dobrze zorganizowany opis produktu 4) Niesamowite promocje 5) Obecność w mediach społecznościowych 6) Sprzedaż wielokanałowa 7) Obsługa klienta – zwrot, wymiana, czat na żywo, helpdesk, wysyłka, płatności itp. 8) Recenzja i referencje 9) Strony przyjazne dla urządzeń mobilnych / Aplikacje mobilne 10) Programy lojalnościowe

W tym konkurencyjnym środowisku musisz brać pod uwagę wiele punktów i odpowiednio oferować najlepsze usługi swoim klientom. Aby zaoferować klientom najlepsze usługi, przeczytaj nasz artykuł "Rozszerzenia e-commerce, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe w roku 2018“.

Teraz, gdy jesteś już zaznajomiony z zasadami i podobieństwami między Footballem a eCommerce, zastanawiasz się, co powinieneś zrobić dalej? Oto odpowiedź.

Przygotuj swój plan gry

Jeśli prowadzisz jakąkolwiek promocję, aby uzyskać przewagę w piłkarskim gorączce, musisz grać elegancko. Przed przygotowaniem strategii promocyjnej należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Są kraje 32, które uczestniczą w 2018 World Cup. Jeśli więc docelowi odbiorcy pochodzą z jednego z tych krajów, możesz zaplanować swoje promocje w oparciu o zespół krajowy. Dodatkowo możesz zaplanować promocje w oparciu o zainteresowanie fanów w Twoim kraju. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcje wydane przez FIFA w sprawie używania znaków towarowych.

Jak można Knowband rozszerzenie ci pomóc?

Knowband oferuje "Spin and Win Popup Extension" dla prestashop, Magento1, Magento2,?Opencart i Shopify z motywem piłki nożnej, aby wzbudzić sportowe emocje fanów i zmotywować ich do robienia zakupów w Twojej witrynie. Dzięki fascynującemu tematowi piłki nożnej możesz natychmiast przyciągnąć uwagę odwiedzających. Pomoże to również w zwiększeniu stopy utrzymania klientów i zwiększeniu ogólnej liczby potencjalnych klientów. Obecnie dostępne są ogólne tematy 2 i jeden motyw dla wybranego kraju. Możesz użyć tych motywów, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających twoich sklepów; to pomoże ci osiągnąć cele sprzedaży na rok 2018.

Dlaczego warto korzystać z motywu Soccer na swojej stronie?

Widownia i fan piłki nożnej są w milionach na całym świecie. To narodowy sport wszystkich narodów 60. W Pucharze Świata biorą udział zespoły 32. Zespoły wykonują następujące czynności:

Drużyna piłki nożnej

Jeśli reprezentacja narodowa bierze udział w Pucharze Świata, możesz pokazać swoje wsparcie dla zespołu, a nawet pozwolić swoim klientom uzyskać kuszącą zniżkę w tym sezonie sportowym.

Oto statystyki dotyczące popularności piłki nożnej.

Infografika: Którzy kibice piłkarscy kupili najwięcej biletów na mistrzostwa świata | Statista

Znajdziesz więcej infografiki na Statista

Istnieje jeszcze jedna liczba statystyk dotyczących popularności piłki nożnej w krajach Ameryki Łacińskiej.

Statystyka: Wiodące kraje Ameryki Łacińskiej na 2018 FIFA World Cup w Rosji, pod względem liczby sprzedanych biletów od maja 18, 2018 | Statista
Znajdź więcej statystyk na Statista

Statystyki pokazujące zainteresowanie europejskich fanów

Statystyka: zainteresowanie podróżami, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata FIFA w Rosji w wybranych krajach europejskich w 2018 | Statista
Znajdź więcej statystyk na Statista

Analizując te statystyki, możemy powiedzieć, że wszyscy uwielbiają magię piłki nożnej i jest to doskonała okazja, aby promować swój biznes i osiągać cele biznesowe.

Co nowego w Spinowaniu i wygrywaniu?

Dodaliśmy kilka nowych tematów do modułu Prestashop Spin i Win Popup. Administrator sklepu może zmienić temat powitania i wygranej powitania z zaplecza. Zobacz załączone zrzuty ekranu:

Zakręć i wygraj | Knowband

Poza ogólnymi tematami kraju dostępne są także mądre tematy, które pomogą Ci rozpowszechnić magię piłki nożnej i zdobyć nowych klientów.

Kliknij tutaj aby uzyskać moduł Spin i Win Popup dla swojego sklepu Prestashop.

Kliknij tutaj aby uzyskać moduł Spin i Win Popup dla swojego sklepu Magento.

Kliknij tutaj aby uzyskać moduł Spin and Win Popup dla swojego sklepu Magento 2.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *