Aplikacje e-commerce, które są koniecznością w tym scenariuszu demonetyzacji

E-Commerce Apps that are a must in this demonetization scenario | Knowband

Demonstracja, którą historycznie ogłosił premier Narendra Modi wieczorem X X X X, 8 zmieniła grę w indyjskiej gospodarce. Był to odważny krok reform gospodarczych, który zmienił cały krajobraz polityczny, społeczny i gospodarczy. Jednym pociągnięciem, wyższe wartości demonetyzacji wartości 2016 i 500 zostały nagle zredukowane do makulatury w północy 1000-tego listopada. Wiele firm w Indiach zostało znacząco dotkniętych tym popędem demonetycznym. Większość firm albo przeżywała wielki dzień, albo źle się spisała z tym banem w notach 8 i 500. Jednak eCommerce jest jednym z takich obszarów biznesowych, które miały mieszany dzień ze względu na ten ostatni ruch demonetyczny. Chociaż istnieją pewne gracze eCommerce, którzy musieli stawić czoła trudnym dniom ze względu na spadek zamówień na gotówkę przy dostawie, inni mieli niezwykłą świetną firmę ze wzrostem płatności cyfrowych. Oto niektóre aplikacje eCommerce, które mogą pomóc poprawy współczynnika konwersji dla Twojego biznesu. Skorzystaj z podpowiedzi tego bloga, które mogą wyjaśnić w jaki sposób demonetyzacja wpływa na usługi eCommerce w Indiach i które są aplikacjami, które mogą być twoim wybawcą.

1. Transport-

[Caption id = "attachment_1929" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są koniecznością w tym scenariuszu demonetyzacji - Transport | Knowband Aplikacje e-commerce sprawiły, że rezerwacja przejazdów transportowych jest łatwiejsza, bez żadnych ciężkich wymogów gotówkowych. [/ Caption] Podczas gdy firmy są dotknięte nagłym zakazem notatek 500 i 1000, firmy eCommerce związane z transportem w większości pozostały nienaruszone. Jeśli brakuje gotówki i chcesz gdzieś podróżować, musisz mieć takie aplikacje Ola, Uber i inne na smartfonie. Te firmy transportowe handlu elektronicznego stosują głównie cyfrowe tryby płatności za pośrednictwem zamkniętych portfeli, Paytm i innych podobnych mediów. Niedawno Uber uruchomił także specjalne usługi podróżowania weselnego dla indyjskich klientów, biorąc pod uwagę sezon ślubny wokół. Oprócz usług taksówkowych, istnieją aplikacje eCommerce, takie jak Jugnoo i Ola za skorzystanie z automatycznej jazdy rikszą.

2. Artykuły spożywcze-

[Caption id = "attachment_1922" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są niezbędne w tym scenariuszu demonetyzacji - artykuły spożywcze | Knowband Zainstaluj aplikacje eCommerce do szybkiego zakupu zakupów spożywczych w Internecie. [/ Caption] Z zajętym stylem życia ludzi, kupowanie produktów spożywczych ręcznie przez lokalny rynek lub sieć supermarketów stało się przeszłością. Podobnie jak inne rzeczy, firmy eCommerce zarabiają teraz na rynku artykułów spożywczych ze swoimi aplikacjami. Dzięki tym aplikacjom ludzie mogą łatwo kupować artykuły spożywcze niezależnie od niedostatecznej podaży gotówki z powodu tego poparzenia. Istnieją aplikacje mobilne eCommerce, takie jak Grofers, BigBasket, Nature'sBasket, ZopNowi inne, które umożliwiają łatwy zakup produktów spożywczych za pośrednictwem cyfrowych opcji płatności. Flipkart, duży gracz handlu elektronicznego w Indiach planuje również wejść do sklepów spożywczych od przyszłego roku. Tak więc, jeśli brakuje ci pieniędzy z powodu tego poparzenia, są to aplikacje mobilne na wynos.

3. Ponowne ładowanie i opcje płatności-

[Caption id = "attachment_1930" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są koniecznością w tym scenariuszu demonetyzacji - ładowanie i opcje płatności | Knowband Wykonuj płatności z rachunków i innych zadań za pomocą eCommerce doładuj aplikacje mobilne. [/ Caption] Gdy płatności gotówkowe stają się trudne z powodu tej reformy finansowej, firmy zajmujące się płatnościami cyfrowymi mają ostatni śmiech. Coraz więcej osób decyduje się na transakcje bezgotówkowe za pomocą różnych opcji płatności cyfrowych. To jest blog, który ci pomoże wpływ demonetyzacji na cyfrowe opcje płatności e-commerce. Większość osób korzysta obecnie z bezgotówkowych metod ładowania urządzeń mobilnych, rachunków za media, biletów do kina, rezerwacji hotelowych, zakupów online, zamawiania żywności, biletów lotniczych / kolejowych i autobusowych zamiast bezpośrednich płatności gotówką. Cyfrowe firmy płatnicze takie jak Paytm, MobiKwik, PayUmoney, FreeCharge, a inni widzieli ogromny wzrost liczby klientów wraz z codziennymi transakcjami z klientami.

4. Jedzenie-

[Caption id = "attachment_1921" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są koniecznością w tym scenariuszu demonetyzacji - Żywność | Knowband Zamów jedzenie w łatwy sposób dzięki aplikacjom mobilnym eCommerce podczas tego scenariusza demonetyzacji. [/ Caption] Nie przejmuj się, jeśli masz mało gotówki ze względu na ruch demonetyczny, nadal możesz zamówić jedzenie online. Ludzie mogą poświęcić swoje inne luksusowe wypieki i wydatki, ale jedzenie jest podstawowym wymogiem każdej osoby. Istnieje wiele aplikacji mobilnych eCommerce, takich jak Zomato, Swiggy, Foodpandai inne, które mogą pomóc w zamawianiu żywności przez Internet za pomocą opcji płatności cyfrowych.

5. Leki –

[Caption id = "attachment_1931" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są niezbędne w tym scenariuszu demonetyzacji - leki Knowband Dzięki aplikacjom mobilnym eCommerce klienci mogą kupować leki za pośrednictwem transakcji bezgotówkowych. [/ Caption] Wszyscy wiemy, że ruch demonetizujący był rozluźniony dla szpitala, stacji benzynowych, stacji kolejowych i innych miejsc, ale wciąż nie został w pełni wdrożony w całej Indii. Przy popędzie demonetizującym nieco trudniej było kupić leki na receptę ze starymi banknotami o wartości 500 i 1000. Aby ułatwić cierpienie tych ludzi, istnieją aplikacje mobilne eCommerce, takie jak Netmeds, Zigyoraz inne, które umożliwiają ludziom kupowanie leków przez Internet. Te aplikacje nie wymagają twardej gotówki, ale zapewniają opcje kredytowe / debetowe lub inne opcje płatności cyfrowych na zakup leków online.

6. Usługi domowe

[Caption id = "attachment_1932" align = "aligncenter" width = "755"]Aplikacje e-commerce, które są niezbędne w tym scenariuszu demonetyzacji - Usługi domowe | Knowband Szybko skorzystaj z usług domowych dzięki tym aplikacjom mobilnym eCommerce. [/ Caption] Istnieją praktycznie mobilne aplikacje dla każdego innego obiektu domowego, czy to UrbanClap, Pomocnik i inne osoby, które mogą oferować usługi domowe za pomocą opcji płatności cyfrowych. Dlatego nie bierz ciężkiej gotówki w ręce, aby rozwiązać różne problemy domowe.

W skrócie

Demonetyzacja jest aktualnym posmakiem w obecnym scenariuszu biznesowym, ponieważ ostatni zakaz dotyczący notatek 500 i 1000 wywarł ogromny wpływ na siłę nabywczą i zachowanie ludzi. Cóż, sytuacja może trwać jeszcze kilka dni, ale do tego czasu Twoja firma nie może być w trybie "oczekiwania i oglądania". Jeśli zajmujesz się którąkolwiek z powyższych działalności eCommerce, nadszedł czas, aby skorzystać Usługi opracowywania wtyczek e-commerce of Knowband dla szybkiego przerobienia biznesu. The Rozszerzenia eCommerce of Knowband są wyposażone w wiele funkcji i oferują cyfrowe opcje płatności, aby zwiększyć swoje możliwości optymalizacja współczynnika konwersji starania. Skontaktuj się z naszą witryną eCommerce, aby przygotować rozszerzone funkcje dla Twojego Magento, OpenCart, i PrestaShop sklepy.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *