Advanced Marketplace Combo daje dostęp do aplikacji mobilnej Marketplace i wtyczki Marketplace

advanced-marketplace-combo-with-marketplace-mobile-app-and-marketplace-plugin

Nic dziwnego, że wszyscy spędzamy dużo czasu na zakupach online. Patrząc na wykorzystanie gadżetów, jesteśmy znacznie bardziej wiarygodni w aplikacjach mobilnych niż w witrynach na komputery stacjonarne. Wszystkie rynki mają aplikacje mobilne dla użytkowników, czy to Amazon, eBay czy ETSY. Aplikacje, których używamy do robienia zakupów w Amazon lub eBay, nie są natywnymi aplikacjami mobilnymi, a raczej dodały rozszerzenia do swoich stron internetowych. Jest to jeden z opłacalnych i niezawodnych sposobów tworzenia aplikacji mobilnej Marketplace. Dodanie rozszerzenia do kreatora aplikacji mobilnych może pomóc w bezproblemowym tworzeniu aplikacji mobilnej Marketplace. Zaawansowany rynek KnowBand z narzędziem do tworzenia aplikacji mobilnych może pomóc w stworzeniu aplikacji rynkowej dla platform, takich jak PrestaShop, Opencarti Magento. Wszystkie dane Twojej witryny będą synchronizowane w czasie rzeczywistym z aplikacją mobilną.

Wprowadzenie do Marketplace

Platforma handlowa obejmuje trzy podmioty, właściciela platformy handlowej, sprzedawców i klientów. Tworząc rynek dla swojej marki lub jako swój startup, upewnij się, że jasno rozumiesz wiarygodność każdego z trzech podmiotów na pozostałych dwóch.

Korzyści ze sprzedaży przez administratora na rynku

Bez bazy klientów sprzedawcy nie wejdą na Twój rynek, a przy ograniczonych produktach i sprzedawcach Twój rynek będzie walczył o ruch organiczny. Kurczak i jajko Problem rynkuNie jest nowy! Zbadaliśmy bolączki rynku i wybraliśmy ten blog, który może Ci się spodobać. Istnieje kilka kluczowe korzyści internetowego rynku dla wszystkich, administratora, sprzedawcy i klientów.

korzyści-sprzedawcy-na-rynku

Aby zarabiać, każdy rynek podąża inaczej modele biznesowe. Stwarza to miejsce na większe przychody za pośrednictwem różnych kanałów. Możesz zarabiać prowizje od sprzedawców, pobierać opłaty członkowskie lub sprzedawać produkty swojej marki. Targowisko to miejsce do zarabiania pieniędzy podczas snu.

Czym jest mobilna aplikacja marketplaces?

W uproszczeniu mobilne marketplace’y to programy stworzone wyłącznie do prostego i wygodnego kupowania na urządzeniu mobilnym (np. smartfonie lub tablecie). Nie należy ich mylić z niezależnymi aplikacjami detalicznymi. Niezależne aplikacje detaliczne to natywne aplikacje stworzone specjalnie dla urządzeń mobilnych, ale aplikacje mobilne marketplace, takie jak Amazon, są rozszerzeniami witryny marketplace.

Dlaczego potrzebujemy aplikacji mobilnej Marketplace?

  • Tylko w Stanach Zjednoczonych handel elektroniczny stanowi około 10% sprzedaży detalicznej, przy czym oczekuje się, że liczba ta będzie wzrastać o około 15% rocznie.
  • W samych Stanach Zjednoczonych sprzedaż detaliczna e-commerce sprzedaż wyniosła w 156 roku 2017 miliardów dolarów. Co więcej, 82 procent internautów w Stanach Zjednoczonych stwierdziło, że używało smartfonów do robienia zakupów.
  • Sprzedaż detaliczna e-commerce na całym świecie osiągnięta 4.28 bilionów dolarów w 2020 r., a przychody z e-handlu mają wynieść 5.4 biliona dolarów w 2022 r.
  • A studiować sugeruje, że użytkownicy aplikacji Amazon spędzali średnio 12.843 miliarda minut miesięcznie w aplikacji, w porównaniu do 2.352 miliarda minut miesięcznie na stronie mobilnej Amazon.

Obecnie rynek online jest na szczycie. Wielu przedsiębiorców i sprzedawców detalicznych rozważa opracowanie własnej aplikacji marketplace, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na rynki online. To może być jeden z powodów, dla których czytasz ten artykuł.

Przejdę przez kilka kluczowych punktów, które pomogą Ci w opracowaniu aplikacji mobilnej marketplace online.

Advanced Multi-vendor Marketplace Combo Pack

Zaawansowany rynek wielu dostawców obejmuje Mobile App dla rynku klienci które dają dostęp do produkty i zapasy wielu sprzedawców. Będzie zsynchronizowany w czasie rzeczywistym z rynkiem stworzonym przez moduł Marketplace KnowBand.

Zapewnij klientom przyjemne zakupy dzięki aplikacji mobilnej Marketplace.

Klienci mogą teraz kupować usługi i produkty online za pomocą smartfonów i aplikacji zakupowych. Potrzebujesz również responsywnej aplikacji mobilnej dla swojego marketplace. Nie wystarczy mieć stronę internetową, aby wyróżnić się z tłumu. Nie martw się! Moduł Advanced Marketplace firmy KnowBand to kompleksowe rozwiązanie. Dzięki zaawansowanemu rozwiązaniu otrzymujesz moduł marketplace i aplikację mobilną dla swoich klientów. Wtyczka aplikacji mobilnej jest prosta w użyciu, a specjaliści KnowBand pomogą Ci w stworzeniu dostosowanej aplikacji mobilnej Marketplace.

Zaoszczędź miesiące, które spędzasz na kodowaniu

Tworzenie aplikacji może zająć od trzech do dziewięciu miesięcy, w zależności od złożoności aplikacji i struktury Twojego rynku. Z tym gotowym rozwiązaniem nie będziesz musiał dłużej czekać, ponieważ aplikacja będzie gotowa do uruchomienia za kilka dni.

Dostępne zarówno dla iOS, jak i Androida

Do stworzenia aplikacji wykorzystano React Native. Dzięki temu jest kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i Android, co pozwala dotrzeć do szerokiego grona klientów mobilnych.

synchronizacja w czasie rzeczywistym

Inwentaryzacja aplikacji mobilnej eCommerce i strona internetowa eCommerce inwentarz są prawidłowo zsynchronizowane. Kierownik sklepu nie musi podejmować żadnych dodatkowych wysiłków podczas korzystania z aplikacji mobilnej Advance Marketplace.

Funkcje aplikacji mobilnej Marketplace:

Funkcje aplikacji mobilnej Marketplace

Whitelabel dla brandingu

Nazwa i logo Twojej firmy będą widoczne w całej aplikacji. KnowBand logo nie będzie widoczne dla Twoich klientów. Pozwala na zmianę koloru i motywu aplikacji mobilnej marketplace.

Klienci uzyskują łatwy dostęp do produktów

Łatwo jest znaleźć produkty dzięki podstawowym opcjom wyszukiwania i wyszukiwania głosowego. Klienci mogą znaleźć produkt w różnych kategoriach z lewego menu lub przycisku kategorii.

Przełączanie układu

Aplikacja mobilna marketplace umożliwia również klientom zmianę układu strony produktu. Oferuje pełną swobodę sortowania i filtrowania wyników wyszukiwania.

Kupuj z profilu sprzedawcy

Zapewnia również łatwy dostęp do profili sprzedawców i ich sklepu z aplikacji. Klienci mogą sprawdzić indywidualny sklep sprzedawcy.

Wysyłaj powiadomienia push

Powiadomienia push to najlepszy sposób na zwiększenie retencji klientów. Jednak wysyłanie wiadomości zapewnia im informacje i zaangażowanie w Twoją aplikację.

Wsparcie przez czat na żywo

Funkcje czatu Zopim (Zendesk) i WhatsApp są obsługiwane przez Marketplace App Maker. Ta funkcja pozwala klientom komunikować się z administratorem biznesowym 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Szybkie logowanie i proces realizacji transakcji

Zapewnia również bezpieczną płatność i wysyłkę. Aplikacja mobilna Marketplace ma kilka opcji logowania, takich jak media społecznościowe, logowanie e-mail, logowanie weryfikacyjne OTP lub korzystanie z czytnika linii papilarnych. Poza tym aplikacja obsługuje wszystkie metody płatności i wysyłki, z których korzystałeś na swoim rynku.

Ekonomiczne rozwiązanie

Moduł Marketplace i zaawansowane rozwiązanie do tworzenia aplikacji mobilnych są dostępne po przystępnej cenie w porównaniu z kosztami związanymi z tworzeniem aplikacji od podstaw. Ponadto w sklepie KnowBand dostępne są różne rabaty.

Rynek wielu dostawców z mnóstwem opcji

Pozwól nam zrozumieć działanie modułu marketplace, ponieważ jest to platforma, na której administrator i sprzedawca będą zarządzać wszystkim, od zapasów po wysyłkę.

Kluczowe cechy Multivendor Marketplace:

Kluczowe cechy rynku

Oddzielny panel administracyjny i pulpit sprzedawcy

Zarządzanie rynkiem jest trudnym zadaniem zarówno dla administratora, jak i dla sprzedawców. Rozszerzenie KnowBand’s Marketplace ma wyraźny panel administracyjny, a funkcjonalny pulpit sprzedawcy jest częścią różnych rozszerzeń rynku (PrestaShop, Magento i OpenCart). Administrator rynku ma pełną kontrolę nad operacjami sprzedawcy. Każdy etap procesu, od rejestracji sprzedawcy po wysyłkę, może być monitorowany przez administratora sklepu. Dzięki temu proces będzie przejrzysty. ten UI panelu administracyjnego marketplace jest zaawansowany technicznie i sprawia, że proces konfiguracji jest prosty.

  1. Szybka rejestracja sprzedawcy

Sprzedawcy mogą dołączyć do rynku, rejestrując się na stronie internetowej. Administratorzy sklepu mogą ustalać stawki prowizji i zezwalać dostawcom na żądanie dodatkowych list produktów za pomocą rynku Multivendor Marketplace firmy KnowBand.

  1. Śledź działania sprzedawcy

Oprócz tego moduł Marketplace umożliwia administratorom śledzenie informacji i zapisów dostawców. Sprzedawca eCommerce może nawet zobaczyć historię prowizji dostawcy.

  1. Łatwe zarządzanie zapasami-

Dla sprzedawcy eCommerce zarządzanie zapasami jest procesem czasochłonnym i trudnym. Multi-Vendor Marketplace sprawia, że zarządzanie zapasami i konserwacja stają się dziecinnie proste dla kierowników sklepów. Posiada funkcję zbiorczego przesyłania list produktów.

  1. Szczegółowe raporty

Równie ważna jest analiza biznesowa. Aby lepiej zrozumieć, administrator rynku może analizować raporty o zamówieniach, dane żądania kategorii, dane żądania wypłaty, zamówienia sprzedawcy, arkusz przeglądu sprzedawcy i produktu itp. Dane te pomogą właścicielowi sklepu zaplanować strategie marketingowe na rynku. Tam są tysiące funkcji które oferuje wtyczka Marketplace. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ustawieniach panelu administracyjnego, korzyściach i funkcjach sprzedawcy.

Aplikacja Marketplace w akcji

Sprawdź kilka demonstracji na żywo narzędzia Marketplace Mobile App Builder, które zostały opracowane przy użyciu pakietu Advanced Marketplace Combo Pack firmy KnowBand.

Historia sukcesu „Elettronic Market Shop” na włoskim rynku

Niesamowita Historia sukcesu eCommerce Handloom and Rękodzieło Marketplace „Cottage Emporium”

Sprawdź Advanced Marketplace Combo Pack dla PrestaShop, Opencarti Magentoplatformy.

Możesz skontaktować się z zespołem ekspertów KnowBand pod adresem support@knowband.com do tworzenia marketplace lub rozwiązań witryn eCommerce. Od 12 lat pomagamy klientom na całym świecie. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *