5 Konwencjonalne błędy, które zabijają Twoje subskrypcje e-commerce

subscriptions

E-handel jest teraz nie tylko ograniczony do kilku gigantów handlu elektronicznego. W rzeczywistości steruje międzynarodową platformą. W tym samym czasie era hackingu wzrostu jest naznaczona rozpoczęciem wielu start-upów. Podczas gdy nabywanie nowego ruchu na stronie jest nieuniknione, utrzymanie klientów jest tym, co przyczynia się do ogólnego sukcesu platform eCommerce. Mówi się, że wzrost 5% utrzymania klientów może zwiększyć sprzedaż 25%? w zależności od innych czynników.

Przy tak wielu witrynach handlowych i szerokim wyborze dla kupujących online, pozornie łatwe zadanie uzyskania ich adresów e-mail jest w rzeczywistości wyzwaniem, to samo dotyczy utrzymania klienta. Subskrypcje e-commerce to jeden ze sposobów powtarzania zakupów. Nie będzie błędem stwierdzenie, że zamortyzowanie kosztu nabycia za pomocą wielokrotnych zakupów jest łatwe. Dlatego nieuniknione jest powiedzenie tego w celu zwiększyć swoją sprzedaż, musisz zwiększyć bazę klientów.

Konwencjonalne wyskakujące okienka subskrypcji są trendem w ekosystemie handlu elektronicznego od ich rozpoczęcia. Jednak te wyskakujące okienka były raczej oskarżane o odkładanie klientów zamiast motywowania ich do wprowadzania adresów e-mail. Posuwanie się z oburzającymi taktykami wyskakujących okienek na myszy i innych pokazało wyniki, ale jednocześnie mają swój własny negatywny wpływ. Dlatego ostrożność w przypadku tych konwencjonalnych błędów jest kluczem do zwiększenia subskrypcji witryny.

W skrócie, omówmy niektóre błędy, które mogą zabijać subskrypcje e-commerce. Sprawdź je.

Błąd 1: Trzymanie się tradycyjnych środków

Trzymanie się tradycyjnych środków

Czy naprawdę myślisz, że odwiedzający sklep podzieli się z Tobą swoimi danymi osobowymi w zamian za niewielkie zniżki, które oferujesz? Dlaczego mieliby subskrybować biuletyny lub programy marketingowe bez odczuwania potrzeby? Szanse na to są bardzo niewielkie. Aby rozwijać swoją listę e-mail, musisz mieć nieco inne podejście. W tym miejscu wyskakujące okienko kuponu i wyskakujące okienko mogą zrobić cuda. Wyskakujące okienko z kuponami może wzbudzić ciekawość użytkowników, podczas gdy wyskakujące okienko może pomóc w uzyskaniu adresów e-mail użytkowników w momencie końcowym, w zasadzie gdy użytkownik zamierza opuścić sklep.

Aby skorzystać z zalet kuponu Zdrapki w sklepie internetowym, aby uzyskać więcej abonentów, możesz wypróbować Knowband's Kupon na zdrapkę dla Prestashop, Scratch Coupon extension dla OpenCart, Rozszerzenie kuponu zdrapek dla Magento i Rozszerzenie kuponu zdrapek dla Magento 2.

Podobnie możesz sprawdzić Wyjdź z dodatku popup dla Prestashop, Wyjdź z rozszerzenia popup dla OpenCart, Wyjdź z rozszerzenia popup dla Magento i Wyjdź z rozszerzenia popup dla Magento 2.

Błąd 2: Brak spersonalizowanego dotyku

Marketing online jest obecnie nadmiernie zasilany marketingiem emocjonalnym. Nadchodząca era polega na znalezieniu emocjonalnego związku z potencjalną bazą klientów. Dużo się mówi o zachowaniach klientów i personalizacji taktyk marketingowych dzięki temu wglądowi. Pierwszą rzeczą, jaką zrobi każdy z e-marketerów, będzie zrozumienie zachowań klientów. Zachowanie w czasie rzeczywistym można wykorzystać do zapewnienia spersonalizowanego dotyku kampanii. Firmy handlu elektronicznego mogą zwiększyć świadomość marki i generować wysokiej jakości leadów, tworząc osobiste połączenie z publicznością. Niewykorzystywanie wiedzy klienta jest największym błędem, który popełniają e-handlowcy nawet dzisiaj. Zoptymalizuj komunikację i uzyskaj pożądany rezultat.

Błąd 3: Nie jest innowacyjny

Jeśli chcesz przechwycić maksymalne adresy e-mail swoich użytkowników, ogólne okienko oferujące zniżkę i proszące użytkowników o podanie adresu e-mail nie będzie działać. Musisz unowocześnić sposób, w jaki prosisz odwiedzających o subskrypcję. Pozwól swojej kreatywności mówić. Zaangażuj użytkowników w jakąś zabawną aktywność.

Grywalizacja jest jednym ze sposobów, aby uczynić cały proces zabawnym i wciągającym dla odwiedzających sklep. Coś takiego jak wyskakujące okienko Spin i Win może pomóc e-handlowcom zmotywować swoich klientów do wprowadzania identyfikatorów e-maili bez irytujących ich. Interaktywne pop-up prosi użytkowników, aby spróbowali szczęścia, obracając koło i umożliwiając im korzystanie z najlepszych ofert sklepu internetowego tylko poprzez wprowadzenie identyfikatorów e-mail. Łaskawy sposób angażowania zwiedzających może sprawić, że Twoja strona będzie się kołysać, zwiększając zaangażowanie klientów. Bądź więc innowacyjny i zacznij wirować.

Checkout firmy Knowband Zakręć i wygraj: popup, wyjście i subskrypcja wiadomości e-mail dla Prestashop, Obróć i wygraj rozszerzenie popup dla Magento, Rozszerzenie i wygraj popup dla Magento 2, Obróć i wygraj rozszerzenie popup dla OpenCart i Popup i wygraj popup dla WooCommerce.

Błąd 4: Brak interakcji z klientem

W dzisiejszych czasach kupujący online mają zwyczaj badać rzeczy w Internecie. Dlatego marketing treści jest jednym ze sposobów wzbudzenia zainteresowania odwiedzających Twoją witrynę. Dostarcz im informacji, których szukają z treściami wysokiej jakości. Nie tylko zawartość sklepu internetowego, nawet treści zamieszczane na stronach osób trzecich odgrywają istotną rolę. Publikowanie blogów w witrynach wysokiej jakości może pomóc przyciągnąć większą liczbę odbiorców. Możesz nawet poprosić ich, aby subskrybowali witrynę blogów, aby otrzymywać aktualizacje. Ponadto interakcja z klientami to najlepszy sposób na ich zaangażowanie i zwabienie ich do subskrypcji. Zapewnij usługi czatu w czasie rzeczywistym i obsługę klienta.

Błąd 5: Nie wykorzystuję platformy mediów społecznościowych

Media społecznościowe

Witryny mediów społecznościowych to najlepsze platformy do znalezienia bazy odbiorców i zwiększyć sprzedaż. Facebook, Instagram i inne tego typu witryny mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć zachowanie klienta. Wykorzystaj więc efektywność platform mediów społecznościowych. Wejdź w interakcję i korzystaj z nich na tych stronach. Istnieją witryny, które korzystają z opcji auto-subskrybowania. Mogą sprawić, że otrzymasz kilka prostych wskazówek, ale na dłuższą metę może to mocno uderzyć w czynnik zaufania. Budowanie silnej i trwałej relacji z grupą docelową jest kluczem do sukcesu. Oszukiwanie ich do subskrypcji może kosztować niektórych lojalnych klientów. Stwórz więc połączenie na tych platformach i wydajnie z niego korzystaj, aby wzmocnić bazę klientów.

Słowo końcowe

Im więcej osób dodasz do listy subskrybentów poczty e-mail, tym większe są szanse na konwersje i sprzedaż. Jednocześnie klienci nigdy nie powinni czuć się zmuszeni przez sklepy internetowe do subskrybowania e-maili marketingowych. Jest wiele czynniki, na które należy zwrócić uwagę, zanim poprosisz o abonament, ale pomysł przedstawienia ich przed klientami musi być wykonany w taki sposób, aby zarówno kupiec, jak i kupujący czuli się komfortowo.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *